Portale dla singli

Dział forum, w którym poruszane są tematy dotyczące kontaktów międzyludzkich, a także problemów w relacjach, których przyczyną może być introwersja.
Gustaw

Portale dla singli

Post autor: Gustaw »

Witam wszystkich forumowiczów
od pewnego czasu przeglądałem to forum i czytając wasze niektóre wpisy odnajdywałem w nich siebie,
aż w końcu postanowiłem się zarejestrować :D

-Przeglądając wpisy związane z byciem w związku lub poznawaniem nowych osób, często pisaliście o portalach internetowych i poznawaniem ludzi przez internet. Niektórzy zachwalali sobie tak zdobyte znajomości inni byli raczej sceptyczni.

Do tej pory widziałem chyba 4 wpisy w których owe osoby chwaliły dany portal dla samotnych i za każdym razem niżej było to samo pytanie
"JAKI TO PORTAL" a odpowiedzi brak...

A więc jeśli znacie jakieś strony gdzie można poznać wartościowych ludzi piszcie niżej.
Awatar użytkownika
So-ze
Rozkręcony intro
Posty: 345
Rejestracja: 08 kwie 2014, 20:24
Płeć: mężczyzna
MBTI: INTP

Re: Portale dla singli

Post autor: So-ze »

To forum.

Ale musisz się wysilić i pisać wprost do ludzi, którzy Cię interesują.
Dodam z wyprzedzeniem, że zostawianie w jakimś temacie swojego maila/gg z listą zainteresowań nie ma większego sensu.
Nestor

Re: Portale dla singli

Post autor: Nestor »

So-ze,
jeśli te wpisy wyglądają sztampowo, jakby były generowane przez bota, to nie ma co się dziwić. W relacjach międzyludzkich trzeba handlować swoją osobą.
A więc jeśli znacie jakieś strony gdzie można poznać wartościowych ludzi piszcie niżej.
Właściwie to wszędzie, ale zastanów się najpierw po co. Najczęściej najmniejszym problemem jest zapoznanie się a największym utrzymanie kontaktu.

Piszesz wartościowych... Najczęściej chce się ciekawych. Jacy ludzie są według ciebie wartościowi?

I trochę nazwa tematu nie trafiona, ponieważ "dla singli" jakbyś szukał dziewczyny.
Gustaw

Re: Portale dla singli

Post autor: Gustaw »

Nestor pisze: Właściwie to wszędzie, ale zastanów się najpierw po co. Najczęściej najmniejszym problemem jest zapoznanie się a największym utrzymanie kontaktu.

Piszesz wartościowych... Najczęściej chce się ciekawych. Jacy ludzie są według ciebie wartościowi?
Doskwiera mi samotność i nie mam możliwości zapoznania się z nową osobą płci pięknej. Skończyłem szkołę, w pracy nie miałem za bardzo żadnych dziewuszek, a koleżanek obecnie też nie mam :?

Pisząc 'wartościowych' miałem namyśli kobiety które się szanują, niedawno znajomy opowiadał mi o pewnym portalu, chyba sympatia czy coś takiego: gdzie większość kobiet oferuje oddanie się za darmo na jedną noc... chodzi mi o poznanie drugiej osoby i dążeniu do przyjaźni/związku a nie przygody na jedną noc.

PS: Nestorze, czy nie masz przypadkiem konta na YT o tej samej nazwie :D
Nestor

Re: Portale dla singli

Post autor: Nestor »

Gustaw pisze:PS: Nestorze, czy nie masz przypadkiem konta na YT o tej samej nazwie :D
Tak. :D Byłeś jedną z tysiąca osób, która mnie hejtowała, groziła, paliła, strzelała, wieszała i obrażała?
Gustaw

Re: Portale dla singli

Post autor: Gustaw »

haha, Witajcie Towarzyszu ;)

często widzę twoje komentarze pod politycznymi,historycznymi i śmieszkowatymi filmikami.
Widząc twój avatar z kotem Leninem od razu skojarzyłem cie z tym gościem na YT i się nie pomyliłem :D
Awatar użytkownika
Fangtasia
Rozkręcony intro
Posty: 311
Rejestracja: 21 wrz 2014, 22:20
Płeć: kobieta
MBTI: ISFJ
Lokalizacja: Wrocław

Re: Portale dla singli

Post autor: Fangtasia »

Szczerze to nie wlazłabym nigdy na żadne sympatia.pl, randka.pl czy inne takie. Jestem jedną z osób która, owszem poleca poznawanie ludzi przez Internet, ale nigdzie nie napisałam żeby były to portale randkowe. Ja poznałam parę świetnych osób na omegle.com (wersja międzynarodowa, lepiej nie wchodzić na polską). Chodzi mi o czat, nie video. Omegle sprawdza się świetnie jeżeli znasz języki i chcesz poznać fajnych ludzi, tylko trzeba być cierpliwym. Może się sprawdzić jako "wyszukiwarka związków", jak masz duuuże szczęście no i nie przeszkadza Ci związek na mniejszą lub większą odległość.

EDIT: wszystko świetnie Fang, pewnie, ale Fang zapomniała żeś przedstawiciel płci męskiej. 90% omegle to mężczyźni :<. Chyba nie pomogę za dużo
Awatar użytkownika
Irracjonalny
Pobudzony intro
Posty: 159
Rejestracja: 14 wrz 2014, 21:12
Płeć: mężczyzna

Re: Portale dla singli

Post autor: Irracjonalny »

Fangtasia pisze:Chodzi mi o czat, nie video.
O właśnie, czat. To może być jakieś rozwiązanie. Są czaty z różnymi kategoriami, tak na szybko: http://czat.onet.pl/pokoje.html "Zakochaj się na czacie". Hmmm.


Przypomniało mi się coś. :D
Gustaw

Re: Portale dla singli

Post autor: Gustaw »

Fangtasia pisze: jak masz duuuże szczęście no i nie przeszkadza Ci związek na mniejszą lub większą odległość.
No właśnie, kiedy poznajemy kogoś tak po prostu przez internet: na czacie, może okazać się że osoba po drugiej stronie jest z drugiego końca Polski.
Osoby które w innych wątkach pisały o związkach/znajomościach które zaczęły się od poznania drugiej osoby przez internet, nie zawsze sprecyzowały gdzie poznały tą drugą osobę, ale przypuszczam że większość osób poznawała się na stronach specjalnie przystosowanych do tego. Gdzie jest selekcja na regiony, miasta, osobowość itp.
Awatar użytkownika
Fangtasia
Rozkręcony intro
Posty: 311
Rejestracja: 21 wrz 2014, 22:20
Płeć: kobieta
MBTI: ISFJ
Lokalizacja: Wrocław

Re: Portale dla singli

Post autor: Fangtasia »

Też tak przypuszczam, ale to po prostu nie dla mnie. Na omegle wchodzisz i gadasz, nie widzisz drugiej osoby, nie masz obok jej nicku jakiejś charakterystyki, zero. Albo trafisz na idiotę albo na kogoś naprawdę sympatycznego, a minusem jest to, że mieszka w Niemczech czy USA. Nie lubię tej selekcji na portalach randkowych. Zdjęcie. Brzydka. Jadę dalej. Nie mówię, że wygląd nie jest ważny, bo wiadomo że jest. Lepszy jest jednak dla mnie czat, zdecydowanie międzynarodowy.
Awatar użytkownika
olender4
Introwertyk
Posty: 109
Rejestracja: 14 paź 2015, 18:38
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w6
MBTI: INTJ

Re: Portale dla singli

Post autor: olender4 »

Fangtasia mylisz dwie rzeczy.. chłopak chce poznać dziewczynę a nie tylko pogadać... To o czym piszesz to są zwykłe portale z czatem... tak samo jak nasz... Gustaw jeśli mam poradzić to pisz wszędzie gdzie chcesz... czy to jest na sympatii, edarling czy omegle to nie ma znaczenia. Jeśli dziewczyna jest poważna to jest a jeśli głupia to ją i na omegle znajdziesz... bo różni ludzie na różne portale się zapisują...
Astra castra - numen lumen
Awatar użytkownika
Fangtasia
Rozkręcony intro
Posty: 311
Rejestracja: 21 wrz 2014, 22:20
Płeć: kobieta
MBTI: ISFJ
Lokalizacja: Wrocław

Re: Portale dla singli

Post autor: Fangtasia »

olender4 pisze:Fangtasia mylisz dwie rzeczy.. chłopak chce poznać dziewczynę a nie tylko pogadać...
A kto powiedział, że po rozmowie na omegle nie można spotkać się w realu?
Awatar użytkownika
olender4
Introwertyk
Posty: 109
Rejestracja: 14 paź 2015, 18:38
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w6
MBTI: INTJ

Re: Portale dla singli

Post autor: olender4 »

Ojejku... jak z dzieckiem... Omegle nie jest typowym portalem randkowym... Będąc na przykład na sympatii wiesz w co się pchasz... ;) Oczywiście jedno nie wyklucza drugiego... ale powiedzmy na Sympatii wiesz w co się pchasz...
Astra castra - numen lumen
Awatar użytkownika
Fangtasia
Rozkręcony intro
Posty: 311
Rejestracja: 21 wrz 2014, 22:20
Płeć: kobieta
MBTI: ISFJ
Lokalizacja: Wrocław

Re: Portale dla singli

Post autor: Fangtasia »

olender4 pisze:Ojejku... jak z dzieckiem...
Przedstawiając swój punkt widzenia oddzielając go osiemnastoma kropkami to jednak ja mam wrażenie, że rozmawiam z dzieckiem. No, ale cóż, interpunkcja boli.
Wytłumacz mi teraz, szanowny PANIE, w którym momencie stwierdziłam, że Omegle to portal randkowy? Właśnie dlatego o nim wspominam, bo NIE JEST portalem randkowym. Będąc na Sympatii wiem w co się pcham? A z jakiej racji? Skąd pewność że za monitorem nie siedzi 40-letni Andrzej zamiast 25-letniej Moniki? Sam napisałeś, żeby autor tematu pisał gdzie chce. Ja się z tym zgadzam, tylko jednocześnie zaznaczam swój punkt widzenia - preferuję czat typu omegle, gdzie nie ma zdjęć na początku, a osobę oceniasz po rozmowie.
Awatar użytkownika
olender4
Introwertyk
Posty: 109
Rejestracja: 14 paź 2015, 18:38
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w6
MBTI: INTJ

Re: Portale dla singli

Post autor: olender4 »

Waćpanna w żadnym pkt nie stwierdzasz, że omegle jest portalem randkowym. Chcę tylko zaznaczyć, iż sympatia jest tematycznym portalem, a nie portalem na którym rozmowa może być prowadzona o czymkolwiek bez żadnych oczekiwań. O tym kto siedzi za ekranem nie wie nikt oprócz tego siedzącego... To czy aktualnie rozmawiasz z Andrzejem lat 13 czy 40 nie zweryfikujesz, chyba że się z nim spotkasz albo porozmawiasz przez skypa a i tak do końca nie wiesz jak to wyjdzie w realu. Jak najbardziej uważam, że rozmowa (maile) jest podstawą i jeśli na samym początku jej nie ma to nawet chłop nie ma co się pchać w dalszy ciąg dyskusji bo obojętnie jak by nie była piękna i tak z tego nic nie będzie... Na sympatii też nie trzeba mieć zdjęcia... więc... ja tam bym uderzał wszędzie... poza tym na portalach randkowych można dobrać rozmówcę wg preferencji (wzrost, waga, stan cywilny, dzieci, brak dzieci). Chyba nie chciała byś usłyszeć rozmawiając z kimś na omagle że ma 4 dzieci... w momencie jak Ci się facet zaczyna podobać w dyskusji?
Astra castra - numen lumen
ODPOWIEDZ