Portale dla singli

Dział forum, w którym poruszane są tematy dotyczące kontaktów międzyludzkich, a także problemów w relacjach, których przyczyną może być introwersja.
Awatar użytkownika
Fangtasia
Rozkręcony intro
Posty: 311
Rejestracja: 21 wrz 2014, 22:20
Płeć: kobieta
MBTI: ISFJ
Lokalizacja: Wrocław

Re: Portale dla singli

Post autor: Fangtasia »

olender4 pisze:poza tym na portalach randkowych można dobrać rozmówcę wg preferencji
Na Omegle można wpisać swoje zainteresowania i losuje Ci osobę z takimi samymi. Zamiast wpisywać jestem wolny, przystojny, nie mam dzieci, można wpisać książki, filmy, malarstwo itp. Dla mnie ten układ jest lepszy.
olender4 pisze:Chyba nie chciała byś usłyszeć rozmawiając z kimś na omagle że ma 4 dzieci... w momencie jak Ci się facet zaczyna podobać w dyskusji?
Na Sympatii również możesz to usłyszeć, nawet jeśli ktoś ma wpisane że nie ma dzieci ani męża. Ludzie kłamią, zarówno na Omegle jak i na Sympatii. Jeszcze raz podkreślam, napisałam post z powodu osobistych preferencji. Autor tematu chciał dowiedzieć się o co chodzi ludziom, kiedy piszą że trzeba poznawać ludzi w internetach. Ja jestem jedną z osób, która to poleca i poczułam się w obowiązku odpowiedzieć: nie dla portali randkowych, tak dla wszelkich czatów. Co wybierze autor to jego sprawa, może będzie miał lepsze doświadczenia na Sympatii.
Cieszę się, że Cię zmusiłam (jako tako) do interpunkcji. ;)
Awatar użytkownika
olender4
Introwertyk
Posty: 109
Rejestracja: 14 paź 2015, 18:38
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w6
MBTI: INTJ

Re: Portale dla singli

Post autor: olender4 »

Oj, proszę... jeśli chcesz kogoś poznać to raczej powinno Cię interesować czy ktoś jest wolny i czy ma dzieci czy nie... Oczywiście trzeba z góry powiedzieć, że net jest z definicji anonimowy (dla przeciętnego użytkownika). Ludzie kłamią wszędzie nie tylko w necie ale też w "realu"... w "biedronce" pewnie też ;). Dlatego też Ci co poważnie chcą poznać drugą osobę, nie tylko piszą o swoich zainteresowaniach ale także o swojej sytuacji życiowej. Szczerze mówiąc mimo, iż winniśmy traktować wszystkich równo to wydaje mi się średnio zabawne pisanie z pensjonariuszem zakładu penitencjarnego z zacięciem do dramatu... Nie ważne co wybierze autor, ważne aby poznał kogoś z kim chce dłużej pogadać nie tylko o znaczkach czy motylkach ale też przy kolacjo-śniadaniu.

Wodzu... jestem inżynierem, nie żyje dla przecinków ale dla Ciebie coś da się zrobić... ;)
Astra castra - numen lumen
ODPOWIEDZ