Witam!

W tym miejscu dyskutujemy o zjawisku introwertyzmu, o tym, jak wpłynął on na nasze życie, jakie są wady i zalety bycia introwertykiem.
Mati ubo
Introrodek
Posty: 23
Rejestracja: 09 paź 2016, 14:39
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 456

Re: Witam!

Post autor: Mati ubo »

Witam udzieliłem się na paru działach a nawet się nie przywitałem na forum.Musze nad sobą trochę popracować.Czemu założyłem tutaj profil bo jestem zdecydowanie bardziej into .
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2681
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Witam!

Post autor: Coldman »

Hejo witamy na forum. Mam nadzieję, że odnajdziecie tutaj swoje bratnie dusze.
Awatar użytkownika
rakso
Zagubiona dusza
Posty: 1
Rejestracja: 02 sty 2017, 18:35
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: ISTJ

Re: Witam!

Post autor: rakso »

Cześć wszystkim użytkownikom tego forum :D
Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Posty: 2179
Rejestracja: 15 paź 2011, 10:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: istj
Lokalizacja: wro

Re: Witam!

Post autor: highwind »

Siema, rozgość się.
Gooral
Zagubiona dusza
Posty: 2
Rejestracja: 06 sty 2017, 22:28
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: INTJ

Re: Witam!

Post autor: Gooral »

Hej, od pewnego czasu jestem obecny na tym forum ale puki co raczej jako obserwator. Az wkoncu dziś mając więcej czasu zdecydowałem się na założenie tu konta. A więc na początku chciałbym się przywitać. :) Coś o mnie, za kilka dni kończę 21 lat. Długo nie byłem świadom tego ze jestem intro... nie dawno zacząłem szukać informacji i bylem w szoku jak opisy tego typu osobowości pasują do mnie. Czytajac je nieraz czułem ze "to przecież o mnie". Gdzieś przeczytałem ze nikt nie jest w 100% intro albo ekstrawer i uważam to za prawdę bo w każdym zawsze siedzi ta cząstka przeciwieństwa. Tak samo jest i u mnie mimo że jestem zdecydowanym introwertykiem myślę że jakieś 10-20 %mnie jest ekstrawertyczne. Moje zainteresowania? Przedewszystkim kocham rower, długie wycieczki gdzieś z dala od ludzi, tylko natura rower i ja to jest to co sprawia mi wielką przyjemność, pomaga się odstresowac odprężyć. Lubie tez piesze wyprawy, mieszkam w górach, bardzo lubię po nich chodzić, bardzo często "swoimi" szlakami zadko uczęszczanych. Ostatniego lata zacząłem dość regularnie biegać, niestety ostatnio ze względu na pogodę rzadziej (nadrabiam nartami) ale na wiosnę zamierzam do tego powrocic, wkoncu moja ambicją pozostaje przebiec polmaraton a może kiedyś i całe 42 km 195 M :p po za aktywnością Lubie dobra książkę. Jeśli chodzi o kwestie towarzyskie co prawda mam znajomych z którymi utrzymuje dość bliskie relacje, lecz czasamio odnosze wrazenie ze nie w kazdej sprawie do końca się rozumiemy, dlatego zdarza sie zemam poczucie innosci ( teraz wiem ze to kwestia osobosci ) jest też jedna osoba która mogę nazwać przyjacielem. Ogólnie uważam się za osobę raczej szczęśliwa lecz jest jedno ale... ostatnio coraz częściej odczuwam samotność. Co do związków byłem w jednym, jak się zakończył? Po kilku miesiącach zrozumieliśmy ze nie pasujemy do siebie, były rzeczy które nas różniły M. In kwestie charakteru. Myślę że to narazie tyle i tak zrobiło się tego dość dużo ;) wybaczcie za dosc chaotyczny tekst. w kazdym razie mam nadzieje ze na forum znajdzie się ktoś do pogadanki, może nawet jakaś brania dusza która podzieli choć troszkę moje spojrzenie na świat :p
Nestor

Re: Witam!

Post autor: Nestor »

Część góralu. Tak, tutaj też zdarzają się jednostki zafascynowane rowerem. Co studiujesz?
Gooral
Zagubiona dusza
Posty: 2
Rejestracja: 06 sty 2017, 22:28
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: INTJ

Re: Witam!

Post autor: Gooral »

Cześć
Studiuje zaocznie geodezje na AGH, pierwszy rok :)
Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Posty: 2179
Rejestracja: 15 paź 2011, 10:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: istj
Lokalizacja: wro

Re: Witam!

Post autor: highwind »

Elo, elo. PWr pozdrawia AGH!
Awatar użytkownika
Adis
Intronek
Posty: 32
Rejestracja: 08 sty 2017, 11:15
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INFJ-A
Lokalizacja: WLKP

Re: Witam!

Post autor: Adis »

Czesc wam! :) W koncu zdecydowalem sie napisac na tym forum. Przegladam je od dluzszego czasu. W tym roku koncze 25 lat, jako dosc skrajny introwertyk od zawsze mialem problemy z kontaktem z ludzmi, mniejsze lub wieksze. W szczegolnosci wieksze grupki. 4 osoby to juz dla mnie duzo :)
Od zawsze bylem dziwny, wycofany, zawsze chodzilem swoimi sciezkami, ale nie przeszkadzalo mi to. Lubie ta swoja nature samotnika. Teraz brakuje mi bratniej duszy, chcialbym to zmienic, dlatego tez zarejestrowalem sie na tym forum.
Obecnie pracuje, w wolnym czasie czytam ksiazki (nadrabiam zaleglosci :p) lubie literature XIX/XX wieku, tematyke przyrodnicza i podroznicza, biografie. Uprawiam sport: kolarstwo, bieganie i to tak bardziej na powaznie. Obecnie przygotowuje sie do polmaratonu. Uwielbiam kontakt z przyroda, czesto spaceruje po lesie, obserwuje i laduje swoje baterie :p Preferuje raczej zdrowy tryb zycia. Interesuje mnie tez fitoterapia.
Jest tez jedna rzecz, ktora mi nie pomaga w poznawaniu ludzi. Nie pije alkoholu zadnego. Nie przepadam, zdrowy tryb zycia tez jakos nie idzie w parze :p Osobiscie mi nie przeszkadza jesli ktos w moim towarzystwie spozywa alkohol, natomiast nie lubie zachecania, namawiania itp. Ludzie dziwnie reaguja na to, ze jestem abstynentem.
Od zawsze staram sie zyc w zgodzie przede wszystkim ze soba, ale takze z innymi. Nie wtracam sie w nie swoje sprawy. Nie interesuje mnie zycie prywatne innych osob. Szanuje kazda osobe bez wzgledu na orientacje, kolor skory, poglady itp. Tego samego oczekuje od innych.
To byloby na tyle. Mialo byc dluzsze, ale polowe rzeczy skasowalem. Chcialem zeby to bylo krotko i zwiezle :)
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2681
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Witam!

Post autor: Coldman »

Witamy pyrkę :D
Awatar użytkownika
nika
Introwertyk
Posty: 117
Rejestracja: 17 cze 2013, 20:14
Płeć: kobieta
Enneagram: 4w5
Lokalizacja: Warszawa

Re: Witam!

Post autor: nika »

Cześć, alavelave :) witam na forum :)
Visby
Zagubiona dusza
Posty: 2
Rejestracja: 16 sty 2017, 21:34
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INTJ

Re: Witam!

Post autor: Visby »

Cześć i czołem. Czyli jednak nie jestem z tym sam!
Yay kraina introwertyków, miejsce w sam raz dla mnie.
Mam 18 lat, jestem z Poznania i cóż...
Co tu jeszcze... a no tak, jestem nieśmiały, uwielbiam czytać fantastykę pod każdą postacią, muzyki słucham takiej jaka wpadnie mi w ucho a nie określonych gatunków.
Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Posty: 2179
Rejestracja: 15 paź 2011, 10:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: istj
Lokalizacja: wro

Re: Witam!

Post autor: highwind »

No elo Visby, chyba dobrze trafiłeś, bo poznańska ekipa stanowi silną odnogę tutejszej społeczności. Podwójnie między swoich ;)
Visby
Zagubiona dusza
Posty: 2
Rejestracja: 16 sty 2017, 21:34
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INTJ

Re: Witam!

Post autor: Visby »

W takim razie podwójnie mi miło hehe
shasokais777
Zagubiona dusza
Posty: 2
Rejestracja: 30 gru 2016, 22:56
Płeć: mężczyzna

Re: Witam!

Post autor: shasokais777 »

Cześć :)

Jestem tu od niedawna. Jak na razie wiecej obserwowałem niż pisałem i przyznam że to forum jest bardziej intro niż grupa na fb, gdzie jest sporo ekstrawertyków, którzy udają introwertyków.
Pochodzę z Cieszyna, jestem magisterm biotechnologii, wyglądam na 24 lata, chodź niektórzy dają mi mniej :P
Lubie gry video, gry planszowe, karciane oraz łamigłówki.
Chętnie poznałbym kilku introwerty-ków/czek z mojej okolicy (powiedzmy do 30km).

Pozdrawiam :)
ODPOWIEDZ