Strony, grupy na fb

Tutaj porozmawiać możemy o naszych zainteresowaniach, bardziej lub mniej popularnych pasjach czy nawet... dziwactwach :)
veronicatak
Zagubiona dusza
Posty: 2
Rejestracja: 26 maja 2016, 19:28
Płeć: nieokreślona
MBTI: ccsmmmm

Strony, grupy na fb

Post autor: veronicatak »

Halo halo :)
Zna ktoś ciekawe strony bądź grupy "introwertyczne" na facebook'u :?: :D
Wolfgang
Intronek
Posty: 48
Rejestracja: 02 lip 2017, 21:40
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: ISTP-T
Lokalizacja: Katowice

Re: Strony, grupy na fb

Post autor: Wolfgang »

To ta grupa w której miałem drame z moderatorem czy kij wie kim. Typek nie chciał mnie dodać bo miałem za młode konto.
Awatar użytkownika
Artmedia9
Introwertyk
Posty: 86
Rejestracja: 26 kwie 2013, 1:38
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Kraków

Re: Strony, grupy na fb

Post autor: Artmedia9 »

Moim zdaniem najlepiej założyć z kilkoma osobami taką grupę i wtedy lepiej się rozmawia, jak się je chociaż minimalnie zna. Bo jeśli się kilka tys. to można się pogubić w komentarzach
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Strony, grupy na fb

Post autor: Coldman »

Ja adminuje 7000 i nie ma problemu ze spamem komentarzy, tak się tylko wydaje
Awatar użytkownika
Artmedia9
Introwertyk
Posty: 86
Rejestracja: 26 kwie 2013, 1:38
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Kraków

Re: Strony, grupy na fb

Post autor: Artmedia9 »

Dodatkowo jeśli chodzi o grupę, która wprost nazywa się Introwertycy albo coś w tym rodzaju, to niektóre osoby może zniechęcić, bo nie będą chciały, żeby na ich profilu widniało, że należą do takiej grupy. Chyba że zablokują znajomym możliwość pokazywania, do jakich należą...

Co do komentarzy - chodziło mi o to, żeby mniej więcej znać każdego członka grupy, wiedzieć czego można się po nim spodziewać :D
Awatar użytkownika
Faramuszka
Stały bywalec
Posty: 226
Rejestracja: 26 paź 2012, 17:25
Płeć: kobieta

Re: Strony, grupy na fb

Post autor: Faramuszka »

Artmedia9 pisze: 30 paź 2017, 21:30 Chyba że zablokują znajomym możliwość pokazywania, do jakich należą...
Fb chyba w tym momencie nie supportuje w żaden inny sposób poza listą ograniczonego dostępu takowego blokowania?
Awatar użytkownika
Artmedia9
Introwertyk
Posty: 86
Rejestracja: 26 kwie 2013, 1:38
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Kraków

Re: Strony, grupy na fb

Post autor: Artmedia9 »

Sprawdziłem widoczność swojego profilu przez funkcję Wyświetl jako, ale pewności nie mam. W każdym razie ja takiej grupie dałbym status Tajna i zapraszał tych, którzy zgłaszaliby się na pw ;)
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Strony, grupy na fb

Post autor: Coldman »

Ta grupa powinna być otwarta a nie tajna. Tajna nie ma racji swego bytu. Ciekawe kto byłby chętny na otrzymywanie codzienie privow dotyczących dołączenia. No na pewno nie ja. Ludziom nie chciało by się dołączać.
Jeśli jest w grupie zamkniętej to nigdzie nie pokazuje że w niej jesteś, jedynie przy dołączeniu. I na tej grupie nie ma takich prywatnych tematów by to ukrywać. Introwertyzm to pospolita rzecz. :D
Awatar użytkownika
Kuqi
Introwertyk
Posty: 94
Rejestracja: 22 paź 2017, 18:12
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: INTJ
Lokalizacja: Poznań

Re: Strony, grupy na fb

Post autor: Kuqi »

Artmedia9 pisze: 30 paź 2017, 21:30 Dodatkowo jeśli chodzi o grupę, która wprost nazywa się Introwertycy albo coś w tym rodzaju, to niektóre osoby może zniechęcić, bo nie będą chciały, żeby na ich profilu widniało, że należą do takiej grupy. Chyba że zablokują znajomym możliwość pokazywania, do jakich należą...
To zależy od człowieka. Ja nie mam z tym najmniejszego problemu, nie ukrywam tego, że jestem introwertykiem (ale też nie chodzę po świecie i tego nie rozpowiadam). :)
Awatar użytkownika
Artmedia9
Introwertyk
Posty: 86
Rejestracja: 26 kwie 2013, 1:38
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Kraków

Re: Strony, grupy na fb

Post autor: Artmedia9 »

Coldman pisze: 31 paź 2017, 8:20 Ta grupa powinna być otwarta a nie tajna. Tajna nie ma racji swego bytu. Ciekawe kto byłby chętny na otrzymywanie codzienie privow dotyczących dołączenia. No na pewno nie ja. Ludziom nie chciało by się dołączać.
Jeśli jest w grupie zamkniętej to nigdzie nie pokazuje że w niej jesteś, jedynie przy dołączeniu. I na tej grupie nie ma takich prywatnych tematów by to ukrywać. Introwertyzm to pospolita rzecz. :D
ale wtedy Twoi znajomi codziennie widzą na swojej osi czasu, że Ty skomentowałeś jakiś tam post i wszyscy czytają, że zamierzasz się wybrać gdzieś tam :P
ODPOWIEDZ