Powody dla których jestem na forum

Tutaj możemy się lepiej poznać. Napisać, co lubimy, jacy jesteśmy i zapytać o to innych. Tematy poważne i osobiste oraz lekkie i błahe.

powody dla których jestem na forum

chcę poznać nowych znajomych wirtualnie
85
23%
chcę poznać nowych znajomych realnie
91
24%
chcę poznać drugą połówkę
60
16%
chcę się dowiedzieć więcej o Introwertykach
78
21%
jestem tu z nudów ale niczego nie wykluczam
44
12%
jestem tu z nudów, chcę tylko poczytać
14
4%
 
Liczba głosów: 372

Mati ubo
Introrodek
Posty: 23
Rejestracja: 09 paź 2016, 14:39
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 456

Re: Powody dla których jestem na forum

Post autor: Mati ubo »

Powód dla którego tu jest są.Zobaczenie jak inni sobie radzą z intro.Ze są też choć trochę podobni do mnie. Najczęściej wchodzę na forum kiedy dokucza mi samotność w stopniu że jest mi z nią ciężko.
Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Posty: 2179
Rejestracja: 15 paź 2011, 10:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: istj
Lokalizacja: wro

Re: Powody dla których jestem na forum

Post autor: highwind »

Zahaczyłem tu po rozstaniu, bo było mi smutno i musiałem gdzieś się uzewnętrznić, a tak przy znajomych to siara :P
No i trafiłem na fajną ekipę, dużo heheszków i gadania o segzach. I tak jakoś mi się zasiedziało...
Awatar użytkownika
oo-long
Wtajemniczony
Posty: 5
Rejestracja: 28 lut 2017, 6:20
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4
MBTI: ISTJ
Kontakt:

Re: Powody dla których jestem na forum

Post autor: oo-long »

Chciałam znaleźć ciekawe forum pisane mniej więcej poprawnym językiem, z głębszymi przemyśleniami o życiu. No i chyba znalazłam :).
czarnadziurawelbie
Introwertyk
Posty: 108
Rejestracja: 10 maja 2015, 21:09
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4
MBTI: INFP
Lokalizacja: gdzieś nieopodal Piotrkowa
Kontakt:

Re: Powody dla których jestem na forum

Post autor: czarnadziurawelbie »

Główny powód mojego pobytu na forum, to chęć przekazania swoich przemyśleń, co w realnym świecie nie zawsze jest możliwe. Dalej leci ciekawość tego, co mają do powiedzenia/napisania inni użytkownicy, a nierzadko ich wypowiedzi dają do myślenia. Nie wykluczam również nawiązania wirtualnych znajomości, które być może po jakimś czasie przeniosłyby się do realnego świata.
Awatar użytkownika
Katsiaryna
Wtajemniczony
Posty: 5
Rejestracja: 06 maja 2017, 22:30
Płeć: kobieta
MBTI: 5w4
Lokalizacja: Wrocław

Re: Powody dla których jestem na forum

Post autor: Katsiaryna »

Chciałabym poznać podobnych do mnie ludzi, a jeśli się uda to spotkać i z nimi w prawdzivym życiu
Awatar użytkownika
Halszqa
Intronek
Posty: 27
Rejestracja: 04 maja 2017, 23:41
Płeć: kobieta

Re: Powody dla których jestem na forum

Post autor: Halszqa »

Chyba wszyscy mniej więcej oczekują podobnego- środowiska, grupy społecznej, która będzie Cię w pewnym stopniu rozumieć. Jak się spotka pod jakąś dyskusją parę introwertyków, to jest szansa, że się dobrze dogadają, bo mogą się identyfikować z pewnymi zagadnieniami specyficznymi dla intro właśnie xD
Ty przychodzisz jak noc majowa, biała noc skąpana w jaśminie...
Wolfgang
Intronek
Posty: 48
Rejestracja: 02 lip 2017, 21:40
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: ISTP-T
Lokalizacja: Katowice

Re: Powody dla których jestem na forum

Post autor: Wolfgang »

Ja znalazłem się tutaj z nudów.
Tak się złożyło że spotkałem tutaj rówieśnika to się z nim zapoznałem.
Awatar użytkownika
Fangtasia
Rozkręcony intro
Posty: 311
Rejestracja: 21 wrz 2014, 22:20
Płeć: kobieta
MBTI: ISFJ
Lokalizacja: Wrocław

Re: Powody dla których jestem na forum

Post autor: Fangtasia »

Ja googlowałam "jak przestać być przegrywem" i znalazłam to forum, które uczy żeby zaakceptować ten przegryw.
Nie, a tak serio googlowałam coś innego, ale się nie przyznam co. :twisted: Stwierdziłam: no fajnie, widzę, że niektórzy też nie wychodzą z domu i się zarejestrowałam. Na żadnym forum nie zostałam zbyt długo, na tym jestem najdłużej i mi tu dobrze.
Des
Pobudzony intro
Posty: 142
Rejestracja: 02 sty 2016, 22:13
Płeć: nieokreślona

Re: Powody dla których jestem na forum

Post autor: Des »

Za pierwszym razem to zarejestrowałam się chyba dlatego, że mi przyjaciółka zarzuciła iż jestem takim typowym introwertykiem (mówiła to w taki dość nieprzyjemny sposób) i tak pomyślałam - kurczę, ona ma rację. :P Jednak szybko stąd uciekłam i za jakiś czas wróciłam ponownie ,bo.. ktoś omyłkowo wysłał pw do *wszystkich użytkowników* forum. Stwierdziłam,że może jest to zrządzenie losu i zostałam na dłużej. Lubię tu co jakiś czas wracać. Gdy poczuję się samotnie albo by zobaczyć znajome nicki.. wypowiedzi ich właścicieli dość często sprawiają mi uśmiech na twarzy (choć nawet o tym nie wiedzą, bo nie mamy osobistego kontaktu).
s1a3p1a1
Pobudzony intro
Posty: 147
Rejestracja: 10 lut 2018, 4:05
Płeć: nieokreślona

Re: Powody dla których jestem na forum

Post autor: s1a3p1a1 »

z nudy albo z próżności. Ale raczej z próżności. Przy czym nie brałem specjalnie pod uwagę tych szufladek "intro-/egzo-/ekstra-". Wyskoczyło w goglu i już.
Awatar użytkownika
Pomidor
Ambiwertyk
Posty: 265
Rejestracja: 27 maja 2017, 20:45
Płeć: nieokreślona

Re: Powody dla których jestem na forum

Post autor: Pomidor »

Chciałem lepiej zrozumieć laskę w której się zabujałem. O niej już nie myślę, ale jakoś tak z przyzwyczajenie tu zostałem. Najczęściej udzielam się na Discordzie i poruszam tematy które nie wszystkim pasują :P
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Powody dla których jestem na forum

Post autor: Coldman »

Pomidor pisze: 12 lut 2018, 15:42 Chciałem lepiej zrozumieć laskę w której się zabujałem. O niej już nie myślę, ale jakoś tak z przyzwyczajenie tu zostałem. Najczęściej udzielam się na Discordzie i poruszam tematy które nie wszystkim pasują :P
No racja :P
Awatar użytkownika
Adela
Wtajemniczony
Posty: 5
Rejestracja: 13 lut 2018, 22:33
Płeć: kobieta

Re: Powody dla których jestem na forum

Post autor: Adela »

Szukałam miejsca mniej konwencjonalnego niż dotychczasowe. Uczę się nowej siebie, bo dawna ja pozostała(m) na jakimś zapomnianym peronie.
gaea
Introrodek
Posty: 17
Rejestracja: 14 lut 2018, 21:39
Płeć: kobieta
MBTI: Icośtam

Re: Powody dla których jestem na forum

Post autor: gaea »

nie ma tu odpowiedzi, z którą bym się utożsamiała.
przyszłam w celach introspekcji, chciałabym lepiej poznać siebie, porozmawiać z ludźmi, którzy mogliby mi w tym pomóc.
Awatar użytkownika
Ally
Introwertyk
Posty: 66
Rejestracja: 17 lut 2018, 23:52
Płeć: kobieta
MBTI: ENFJ-A
Lokalizacja: Warszawa

Re: Powody dla których jestem na forum

Post autor: Ally »

Czyli jednak większość osób tutaj marzy o poznaniu kogoś i spotkaniu się z kimś.
ODPOWIEDZ