Poznajmy sie. Randka online

W tym dziale rozmawiamy o radościach i problemach, jakie dla introwertyków wynikają z bycia w związku.
Awatar użytkownika
bodzio132
Introrodek
Posty: 19
Rejestracja: 18 kwie 2017, 12:09
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: ISTJ

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: bodzio132 »

Szukam niewysokiej szczupłej dziewczyny do związku w wieku 20-32l z Tarnowa i pobliskich okolic.
Jestem kierowcą ciężarówki. Lubię spędzać weekendy w trasie odwiedzając różne festyny, koncerty czy też spacerować po górach lub powygrzewać się w Termach.
Mam 27lat i jestem osobą bardzo samotną... Proszę napisz do minę jeśli chciałabyś mnie poznać
Awatar użytkownika
Ronin
Zagubiona dusza
Posty: 4
Rejestracja: 01 sty 2016, 19:38
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INTJ

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Ronin »

Czesc, chlopak 23 lvl, Bydgoszcz, zestaw standardowy --> ksiazki/sport/zwierzaki(koty :P)/natura/jedzenie/filmy/gry. Post skierowany do plci pieknej :P
Awatar użytkownika
gooblin01
Zagubiona dusza
Posty: 1
Rejestracja: 17 maja 2018, 20:18
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: gooblin01 »

Cześć. Mam na imię Jerzy, mam 32 lata i mieszkam we Wrocławiu. Jeśli chodzi o rozmowy w cztery oczy miewam z tym pewne "trudności", powiedzmy że lubię słuchać co druga osoba ma do powiedzenia. Za to wyrażanie myśli na odległość jest dla mnie prostsza. Jeśli jakaś dziewczyna chciała by ze mną porozmawiać to zapraszam na priv
Eques polonus sum
IntroDaniel
Zagubiona dusza
Posty: 2
Rejestracja: 28 maja 2018, 0:52
Płeć: mężczyzna

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: IntroDaniel »

Cześć :) Mam na imię Daniel mam 23 lata i jestem z Dolnego Śląska. Na co dzień pracuję i chyba tyle;) Szukam swojego miejsca na ziemi i kogoś kto pomoże mi go znaleźć. Szukam jakiejś pasji która pozwoli mi się oderwać od rzeczywistości. Jeśli jakaś dziewczyna wyraziła by chęć poznania mnie to zapraszam na priv:)
Awatar użytkownika
czarownica
Pobudzony intro
Posty: 145
Rejestracja: 27 maja 2018, 9:02
Płeć: kobieta
Enneagram: 4w5

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: czarownica »

Mam na imię: Maja
Mam lat:W tym roku skończę 31
Jestem z: Tychów (Górny Śląsk)
O mnie: Zawartość dorównuje opakowaniu.
Moje zainteresowania: informatyka (głównie programowanie), gry RPG, survival, psychologia, gra na instrumentach (gitara, kij deszczowy, djembe), sport (chodzenie po górach, bieganie, Street Workout), czytanie książek, pisanie listów, układanie puzzli, rysowanie, śpiewanie, gotowanie...
Szukam:Kogo szukam? Mężczyzny, któremu będzie się chciało. Cieszyć smakiem herbaty o poranku, aromatem kawy w południe i winem wieczorem. Który będzie się cieszyć małymi rzeczami i marzyć o wielkich. Który będzie chciał zmienić siebie, aby zmienić świat.
"ja cóż- włóczęga, niespokojny duch ze mną można tylko pójść na wrzosowisko i zapomnieć wszystko..."
"Kobiety są aniołami, lecz gdy ktoś złamie im skrzydła, kontynuują lot na miotle... " :)
"Jesteśmy tym, co myślimy. Nasze emocje są niewolnikami naszych myśli, a my jesteśmy niewolnikami naszych emocji. "
"Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. "
mackmaroh
Zagubiona dusza
Posty: 1
Rejestracja: 03 cze 2018, 16:21
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 9w1

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: mackmaroh »

Mam na imię: Radek,
Mam lat: 26,
Jestem z: Warszawa,
O mnie: Z początku nieśmiały, obserwujący. Po jakimś czasie dopasowuje się do rozmówcy lub towarzystwa. Innymi słowy typowy mediator.
Mam zazwyczaj problemy z wyrażaniem uczuć. Romantyk :)
Muzyka której słucham to głównie rock i metal ale ostatnimi czasy wszystko co wpada w ucho.
Zainteresowania: militaria, czasem jakieś gry, piwowarstwo, motoryzacja i może coś tam jeszcze

Szukam: kobiety, która zrozumie moje potrzeby, nie będzie chciała mnie zbytnio kontrolować. Takiej przy której będę mógł się otworzyć.
echooo
Zagubiona dusza
Posty: 1
Rejestracja: 06 cze 2018, 15:42
Płeć: kobieta

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: echooo »

Introwertyczka, lat 35.
Ani nieśmiała, ani lękliwa, ot - lubiąca ludzi, ale jednak częściej swoją samotnię.
Niezbyt piękna, ale nie zakompleksiona. Trochę melancholijna, lecz nie powściągliwa z humorem.
Raczej prosta dziewczyna ze skromną wiedzą, ale lubiąca trudne pytania.

Zaciekawienia: historia ludzkości, społeczeństw, obyczajów i idei; człowiek z jego zawiłym labiryntem psychologicznych mechanizmów i enigmatów; własne życie i osoba, jako zajmujące łamigłówki do rozważania; burze (takie pogodowe); literatura (ogólnie słowo jako źródło licznych cierpień, ale też wielu przyjemności), starocie i rupiecie, kurz i sentymenty, trochę nauka, nierozwiązane jeszcze węzełki logiczne, netflix i kotki w internetach też, Bruno Schulz, street art i reszta tego świata.

Więc jeśli lubisz sprzężenia umysłowe, rozgałęzienia myślowe, filozofie na temat, dlaczego jest raczej coś, niż nic, czy piękno ma prawo bytu bez brzydoty, kto rządzi tymi, którzy rządzą nami, albo, że zupełnie przeintelektualizowany żywot jest trochę do d***y, bo jednak fajnie jest coś poczuć poza kontrolą, jak stan nieważkości, a niekiedy doświadczenia bywają przyjemniejsze od książek, napisz, obgadamy to.
W zasadzie możemy obgadać wszystko, o czym tylko nie masz ochoty milczeć.


echoecho148@gmail.com
szacki
Zagubiona dusza
Posty: 4
Rejestracja: 09 cze 2018, 2:47
Płeć: mężczyzna

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: szacki »

Tomek lat 22,Warszawa,

Jestem osobą otwartą, pogodnie nastawioną do ludzi i świata, z poczuciem humoru

Lubię sport, koty, filmy kryminalne i pisanie scenariuszy.W wolnym czasie nabywam nowe umiejętności w obszarze IT oraz wideo-filmowym. Fascynują mnie osoby niezależne, nie idące za tłumem i modą.

Poznam dziewczynę w każdym wieku w celu rozmów o wszystkim, wzajemnej inspiracji i miłego spędzenia czasu.



* mile widziana osoba religijna oraz lubiąca śpiewać, choć nie jest to wymóg konieczny;)

W razie zainteresowania kontakt priv ;)
Awatar użytkownika
Nocnik
Pobudzony intro
Posty: 153
Rejestracja: 15 kwie 2017, 19:14
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: INTJ
Lokalizacja: Podhale

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Nocnik »

Mam na imię: Damian,
Mam lat: 31,
Jestem z: Podkarpacie,

O mnie: Dużo myślę mam swój świat i swoje odchyły jak każdy. Mam zainteresowania - głównie chwilowe. Lubie to co sprawia mi przyjemność na daną chwilę: czy to muzyka, czy to kontakt z naturą, czy to odkrywanie nowych rzeczy.

Mam w dupie: gdzie kto pracuje, czy ma hobby, czy ma ambicje, czy ma lekką nadwagę, czy zwiedził pół świata, czy całe życie spędził w rodzinnym mieście. Interesuje mnie tworzenie relacji z osobami, które dają przestrzeń by czuć się w pełni swobodnie i wyrażać siebie.
Nie przepadam za wirtualnym pisaniem, wolę spotkać się osobiście.

PS. A tak właściwie to nabijam sobie tylko posty tym postem :D
„Ciekawym paradoksem jest to, że kiedy akceptuję się takim, jakim jestem, wtedy mogę się zmieniać” Carl Rogers

Overthinking Kills Your Happiness.
thestig
Wtajemniczony
Posty: 6
Rejestracja: 22 cze 2018, 23:03
Płeć: mężczyzna

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: thestig »

Mam na imie: Wojtek
Mam lat: 27
Jestem z: Nysa
Moje zainteresowania: Motoryzacja, technika, psychologia, podróże
Szukam: Wartościowej dziewczyny z którą mógłbym porozmawiać i spędzić czas
PierwiastekZdwa
Zagubiona dusza
Posty: 1
Rejestracja: 24 lip 2018, 11:39
Płeć: mężczyzna

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: PierwiastekZdwa »

Cześć ;) Jestem dwudziestoletnim gościem, który w tym roku skończył szkołę i właśnie wybiera się na studia. Mieszkam na Podkarpaciu ale Małopolska nie jest mi obca. Często przebywam w samotności ale wydaje mi się, że nie mogę o sobie powiedzieć, że jestem w 100% introwertykiem. Czasami spotykam się ze znajomymi i te spotkania w większości mnie cieszą. Nie lubię imprez i zazwyczaj ich unikam, a jeżeli jakimś trafem na nich jestem to w głowie ciągle jest chęć ucieczki. W ogóle nie piję alkoholu ani nie palę papierosów. Nie lubię być w centrum uwagi. W okresie letnim najczęściej spędzam wieczory samotnie jeżdżąc na rowerze, sporadycznie z kimś. Czasami gram w piłkę lub błąkam się/jeżdżę z kolegami samochodem bez celu. Lubię wydarzenia kulturalne takie jak spektakle, koncerty z udziałem orkiestry itd. i zawsze chętnie w biorę w nich udział. Nie lubię natomiast "dni ziemniaka" gdzie wszędzie jest tłum, teren patrolują Sebastiany a chcąc brać udział w koncercie jesteś skazany na stanie 5 cm od pleców gościa przed tobą, w żebrach masz łokieć kogoś stojącego z prawej, koleś z tyłu pije piwko z jednorazowego kubka narzekając, że za te pieniądze miałby czteropak w Żabce a Andżela z lewej pali siódmego papierosa dmuchając akurat w twoją stronę i manewrując nim niebezpiecznie blisko twojej koszulki. Nie jestem pewny, ale wydaje mi się, że delikatnie zszedłem z głównego tematu... :D Dlaczego tutaj napisałem? Chciałbym poznać dziewczynę z którą moglibyśmy mieć swój własny mały świat. Ten tekst oddaje to o czym marzę ale dla niektórych mógł zabrzmieć śmiesznie, słabo lub kiczowato więc przepraszam jeżeli ktoś poczuł się teraz jakby oglądał jakąś mizerną komedię romantyczną z oceną 2 gwiazdki na filmwebie :D
Moje GG 56648793, mail: tlenik9@tlen.pl (jak go zakładałem byłem młody, głupi...)
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
tost_z_masłem
Introwertyk
Posty: 93
Rejestracja: 05 sie 2018, 1:47
Płeć: mężczyzna
MBTI: INTP

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: tost_z_masłem »

Imię: Damian
Wiek: 26
Miasto: Radom
Zainteresowania: za długo by tu pisać, ogólnie to lubię poznawać coś nowego.
Szukam: kobiety która nie jest normalna (normalni ludzie są nudni, a tylko wariaci są coś warci), ewentualnie kogokolwiek do piwerka.

Wiadomości na PW, nie gryzę xD
To w ogóle działa? xD
Awatar użytkownika
Rintaro
Zagubiona dusza
Posty: 1
Rejestracja: 08 sie 2018, 0:14
Płeć: mężczyzna

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Rintaro »

mię: Mateusz
Wiek: 25
Miasto: Nowy Dwór Mazowiecki (okolice Warszawy)
Zainteresowania: Rysunek :D dwa lata rysuję w digitalu to nie wiele ale już co nieco potrafię
Szukam: kobiety z którą mógłbym porozmawiać, może jesteś ciekawa jak wygląda długa droga przy pracy nad rysunkiem, większość tutejszych pań ma artystyczną duszę :D
Panie młodsze i dojrzalsze nie krępujcie się zawsze chętnie porozmawiam. Moim małym marzeniem teraz jest zaproszenie na randkę dziewczyny czującej się tak samo jak ja :D

Piszcie na Pw albo rintaroart@gmail.com to mój artystyczny e-mail z którym wiążę w przyszłości sporę nadzieję. :)

Edit. w avatarze miniatura mojego rysunku :)
pentan
Intronek
Posty: 42
Rejestracja: 20 sie 2016, 21:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Śląsk

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: pentan »

I jak wam idzie misiaki? Ja bym zostawił w takim miejscu swoje gg i nie oczekiwał niczego szczególnego. Nastawiam się bardziej na rozmowę z osobą która aktualne potrzebuje rozmowy.
Powinno się wymyślić jakąś metode poznania drogiej osoby w jakiś inny nowy sposób, może to sprawi, że ludzie będą częściej odpisywać.
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Coldman »

Wiesz z forum już związki wynikały, więc trzeba próbować
ODPOWIEDZ