Trenujecie coś?!

Tutaj porozmawiać możemy o naszych zainteresowaniach, bardziej lub mniej popularnych pasjach czy nawet... dziwactwach :)
Awatar użytkownika
Skryty
Pobudzony intro
Posty: 167
Rejestracja: 05 maja 2018, 19:36
Płeć: mężczyzna
MBTI: INTJ

Trenujecie coś?!

Post autor: Skryty »

Tak jak w temacie. W wolnych chwilach robicie sobie jakieś treningi? Przebieżki, pompki, coś na siłowni?
Awatar użytkownika
Redoks
Introwertyk
Posty: 107
Rejestracja: 18 wrz 2017, 0:18
Płeć: kobieta

Re: Trenujecie coś?!

Post autor: Redoks »

Przysiady okazjonalnie żeby tyłek jakoś wyglądał i ewentualnie rower lub pływanie. Był epizod z siłownią, ale zrezygnowałam.
A Ty sam coś cwiczysz? :D
Awatar użytkownika
Skryty
Pobudzony intro
Posty: 167
Rejestracja: 05 maja 2018, 19:36
Płeć: mężczyzna
MBTI: INTJ

Re: Trenujecie coś?!

Post autor: Skryty »

Ostatnio zacząłem trochę mieszanego treningu, czyli pompki, brzuszki itp. i później jeszcze na dobicie wiosłowanie zgrzewkami wody bo ketli nie mam (mniej więcej coś takiego https://youtu.be/MLoxZdn2r4o) i czasem tzw. walka z cieniem.
Kiedyś na siłownię też chodziłem ale tak jakoś przestałem po jakiś dwóch miesiącach.
Awatar użytkownika
Motyla stopa
Introwertyk
Posty: 70
Rejestracja: 13 lis 2015, 20:13
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INTJ

Re: Trenujecie coś?!

Post autor: Motyla stopa »

Mam małą siłownię w domu i przez pół roku przytyłem 10kg, a wysiłek fizyczny to dla mnie jedyna szansa na zwiększenie apetytu. Robię trening całego ciała, od niedawna więcej ćwiczeń na brzuch i nie polecam zwykłych brzuszków bo prawie nic nie dają.
Awatar użytkownika
Skryty
Pobudzony intro
Posty: 167
Rejestracja: 05 maja 2018, 19:36
Płeć: mężczyzna
MBTI: INTJ

Re: Trenujecie coś?!

Post autor: Skryty »

Ja takich typowych też nie robię, raczej jakieś kombinacje, które nie do końca powinny być nazywane brzuszkami
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Trenujecie coś?!

Post autor: Coldman »

Rower i taniec :D
Awatar użytkownika
Alphekka
Pobudzony intro
Posty: 150
Rejestracja: 22 kwie 2018, 22:34
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4
MBTI: INFJ
Lokalizacja: Ziemia

Re: Trenujecie coś?!

Post autor: Alphekka »

Nie trenuję niczego, ale lubię sport i ruch. Traktuję te zajęcia rekreacyjnie. Czasem mam ochotę na rower, czasem na basen, kajak, jazdę konną czy żeglarstwo. Chętnie też próbuję czegoś nowego. Do pracy chodzę pieszo, bo mnie to odpręża. W ogóle lubię chodzić pieszo gdzie się da. Właściwie to chyba mogę powiedzieć, że lubię pracę fizyczną np. wykopać jakąś dziurę w ogródku u taty albo pomóc mu rąbać drewno do kominka :D Aktywność fizyczna jest u mnie jakby efektem ubocznym, a nie celem samym w sobie.
Siłowni za to nie cierpię. Strasznie mi się tam nudzi, a poza tym śmierdzi potem. I nie znoszę jak ktoś na mnie patrzy kiedy ćwiczę. Jak już mam się przy czymś męczyć, to wolę jak wynika z tego jakiś realny pożytek.
Jedyne ciężary jakie nosze z przymusu to toboły z zakupami, bo do marketu daleko :D
Dwa razy dwa równa się siedem i pół, minus trzy i jeszcze trochę więcej. G. I. Gurdżijew
Awatar użytkownika
tost_z_masłem
Introwertyk
Posty: 93
Rejestracja: 05 sie 2018, 1:47
Płeć: mężczyzna
MBTI: INTP

Re: Trenujecie coś?!

Post autor: tost_z_masłem »

A ja na co dzień siłownia, oprócz tego MMA, kiedyś trochę Krav Magi było :) Serio jeśli jesteście introwertykami to siłownia jest czymś dla was, znajdźcie sobie najlepiej całodobową, ok 2-3 w nocy ludzi już mało (zazwyczaj 1-3 osoby u mnie) świetnie można spędzić czas samemu :)
Awatar użytkownika
Lucyfer
Introrodek
Posty: 12
Rejestracja: 15 sie 2018, 18:51
Płeć: nieokreślona
MBTI: INFP

Re: Trenujecie coś?!

Post autor: Lucyfer »

siłownia do póki barków nie rozwaliłem ,prócz tego zawsze lubię nowych wyzwań żeby się dowartościować między innymi dlatego byłem też i we wojsku ,lubię biegi i rowery .Kocham wypady w szlaki leśne i górskie. Móglbym przejść cały kontynent a może i świat
Awatar użytkownika
czarownica
Pobudzony intro
Posty: 145
Rejestracja: 27 maja 2018, 9:02
Płeć: kobieta
Enneagram: 4w5

Re: Trenujecie coś?!

Post autor: czarownica »

Może nie tyle trenuję regularnie, bo to zależy na co w danej chwili mam ochotę, ale lubię każdy sport, który można uprawiać na świeżym powietrzu. Siłownie kojarzą mi się z zapachem potu oraz klimatyzacją, brakiem świeżego powietrza i naturalnego światła, aczkolwiek nigdy nie byłam w tego typu miejscu. Dlatego lubię siłownie plenerowe. Często jeżdżę na rowerze, dużo spaceruję, lubię Street Workout, biegam (ale to raczej nieregularnie, tak spontanicznie zwykle się wybieram). Czasem sobie w domu coś poćwiczę.
Lucyfer pisze:Kocham wypady w szlaki leśne i górskie. Móglbym przejść cały kontynent a może i świat
Też bym się tak przeszła.
"ja cóż- włóczęga, niespokojny duch ze mną można tylko pójść na wrzosowisko i zapomnieć wszystko..."
"Kobiety są aniołami, lecz gdy ktoś złamie im skrzydła, kontynuują lot na miotle... " :)
"Jesteśmy tym, co myślimy. Nasze emocje są niewolnikami naszych myśli, a my jesteśmy niewolnikami naszych emocji. "
"Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. "
Awatar użytkownika
Lucyfer
Introrodek
Posty: 12
Rejestracja: 15 sie 2018, 18:51
Płeć: nieokreślona
MBTI: INFP

Re: Trenujecie coś?!

Post autor: Lucyfer »

jak pani jest włóczęgą to ciekawe kim ja jestem hahahaha a co do tego co napisałaś trzeba podnieść żagle i liczyć na pomyślne i sprzyjające wiatry co nas zaprowadzą do świata gdzie marzymy i śnimy
Awatar użytkownika
Miszka
Intro-wyjadacz
Posty: 429
Rejestracja: 03 paź 2012, 21:38
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Śląsk

Re: Trenujecie coś?!

Post autor: Miszka »

Też uwielbiam aktywność na świeżym powietrzu, niezależnie czy to chodzenie z plecakiem, gra w piłkę czy bieganie. Wyjątek stanowi pływanie - tu wolę baseny zakryte. Na tych otwartych jest zdecydowanie zbyt tłoczno i hałaśliwie :/ Do treningów powoli wracam od tych wakacji, poprzednie lata sport traktowałem typowo rekreacyjnie;)
Awatar użytkownika
Lucyfer
Introrodek
Posty: 12
Rejestracja: 15 sie 2018, 18:51
Płeć: nieokreślona
MBTI: INFP

Re: Trenujecie coś?!

Post autor: Lucyfer »

ostatnio to najwięcej rowery bo lubie wysiłek i lubię poznawać nowe szlaki rowerowe i miejsca gdzie można fajnie spędzić czas a w zimie zdecydowanie góry i wspinanie się po szczytach . Kocham góry i kocham lasy .
Awatar użytkownika
bartek93
Ambiwertyk
Posty: 320
Rejestracja: 15 kwie 2018, 22:29
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 9w1
MBTI: ENxP
Lokalizacja: Okolice Siedlec

Re: Trenujecie coś?!

Post autor: bartek93 »

Rower i przerzucanie paczek w robocie :lol: Poza tym czasami ćwiczę hantlami i robię sobie pompki i brzuszki, już nie tak regularnie, jak kiedyś, ale na brak ruchu nie narzekam.
I breathe the air of my beliefs
ENFP 962(171) sp/so
Awatar użytkownika
Divergencer
Wtajemniczony
Posty: 9
Rejestracja: 20 sie 2018, 15:18
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 915
MBTI: INFJ

Re: Trenujecie coś?!

Post autor: Divergencer »

Regularna siłownia 3x w tygodniu przez pół życia. Poważne kontuzje, zaczynanie od zera. Teraz to już tylko dla zdrowia nie za dużym ciężarem i większość na maszynach bo po kontuzjach stabilizacja słaba :). Nigdy już nie będzie rekordów i bicepsa jak udo, ale trudno ;) I tak jest nieźle jak na nerda z IT.
ODPOWIEDZ