Co robicie na co dzień ? :)

Tutaj możemy się lepiej poznać. Napisać, co lubimy, jacy jesteśmy i zapytać o to innych. Tematy poważne i osobiste oraz lekkie i błahe.
Awatar użytkownika
Skryty
Pobudzony intro
Posty: 167
Rejestracja: 05 maja 2018, 19:36
Płeć: mężczyzna
MBTI: INTJ

Re: Co robicie na co dzień ? :)

Post autor: Skryty »

A ja mam 19 lat, jestem w technikum logistycznym a czasami pracuje dorywczo w firmie budowlanej brata
Calla

Re: Co robicie na co dzień ? :)

Post autor: Calla »

tove pisze: 21 wrz 2018, 21:55 Ja trafiłam na bardzo miłych, aczkolwiek niebywale pesymistycznych ludzi. Wzajemnie zrozumienie często nie jest pomocne w wyjściu z choroby, chociaż takie może się na początku zdawać. Tak samo przenoszenie takich relacji na realny grunt bywa ryzykowne. Niektórych lepiej nigdy nie poznawać irl. :roll:
Odbiegam jednak trochę od głównego wątku, więc chyba zaprzestanę rzucania moich "złotych rad", które prawdopodobnie na nic się zdadzą i pewnie mało się mają do Twoich relacji (oby).
Ja trafiam i na takich, i na takich, jedni sa bardziej optymistyczni, inni bardziej pesymistyczni, ale ja zawsze staram sie wyciagac tych pesymistycznych z pesymizmu. W wyjsciu z choroby pomaga wiele rzeczy, to zalezy od czlowieka, co mu pomoze. Nie przenosze znajomosci z forow do reala.
Awatar użytkownika
bartek93
Ambiwertyk
Posty: 320
Rejestracja: 15 kwie 2018, 22:29
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 9w1
MBTI: ENxP
Lokalizacja: Okolice Siedlec

Re: Co robicie na co dzień ? :)

Post autor: bartek93 »

Pracuję. Wciąż siedzę w mapach, planując podróże (w które i tak pewnie nigdy się nie wybiorę :D ). Dużo czytam. Czasem wychodzę z domu, niby, żeby kogoś poznać, a i tak prawie zawsze idę tam, gdzie nikogo nie ma :lol:
I breathe the air of my beliefs
ENFP 962(171) sp/so
Awatar użytkownika
tove
Introwertyk
Posty: 117
Rejestracja: 20 wrz 2018, 12:04
Płeć: kobieta

Re: Co robicie na co dzień ? :)

Post autor: tove »

Ja właśnie kończę studia, ale na co dzień zajmuję się projektowaniem graficznym. Teraz łapię ostatnie dni wakacji. W wakacje także pracuję-rysuję, ale od jakiegoś czasu spełniam swoje długo niespełnione marzenie o graniu na instrumencie muzycznym (i chyba idzie mi całkiem nieźle). Poza tym próbuję nadgonić moje zaległości w nauce nowego języka obcego. Taki jest mój mały świat, bardzo introwertyczny, bo w tym wszystkim zapominam o takiej fajnej atrakcji jak wyjście z kimś na piwo.
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Co robicie na co dzień ? :)

Post autor: Coldman »

Pracuje :D i zajmuję się pierdołami
Awatar użytkownika
nika
Introwertyk
Posty: 117
Rejestracja: 17 cze 2013, 20:14
Płeć: kobieta
Enneagram: 4w5
Lokalizacja: Warszawa

Re: Co robicie na co dzień ? :)

Post autor: nika »

Codziennie chodzę na Warsztaty Terapii Zajęciowej dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności, ja mam niepełnosprawność drugiego stopnia, umiarkowaną a w sobotę chodzę na Warsztaty Teatralno-Rozwojowe.
Awatar użytkownika
Stary Kudlaty
Introrodek
Posty: 21
Rejestracja: 15 paź 2018, 20:24
Płeć: mężczyzna

Re: Co robicie na co dzień ? :)

Post autor: Stary Kudlaty »

Praca , spacer z psem , czytanie książek . W sumie tak wygląda mój dzień.
JotJot
Introrodek
Posty: 10
Rejestracja: 23 wrz 2018, 21:22
Płeć: kobieta
Enneagram: 4w5
MBTI: ISFJ
Lokalizacja: Warszawa

Re: Co robicie na co dzień ? :)

Post autor: JotJot »

Praca, sport (rower, pływanie, zimą łyżwy i narty) czytanie książek, dokształcanie, gotowanie, słuchanie muzyki, przeglądanie internetu, praca nad sobą. :) W proporcjach zmiennych.
Awatar użytkownika
Nocnik
Pobudzony intro
Posty: 153
Rejestracja: 15 kwie 2017, 19:14
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: INTJ
Lokalizacja: Podhale

Re: Co robicie na co dzień ? :)

Post autor: Nocnik »

Ogólnie to urzeczywistniam, w mniejszym lub większym stopniu, przelatujące w głowie koncepcje.
„Ciekawym paradoksem jest to, że kiedy akceptuję się takim, jakim jestem, wtedy mogę się zmieniać” Carl Rogers

Overthinking Kills Your Happiness.
czarnadziurawelbie
Introwertyk
Posty: 108
Rejestracja: 10 maja 2015, 21:09
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4
MBTI: INFP
Lokalizacja: gdzieś nieopodal Piotrkowa
Kontakt:

Re: Co robicie na co dzień ? :)

Post autor: czarnadziurawelbie »

Szukam nowej pracy i dużo piszę - na blogu i na papierze.
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Co robicie na co dzień ? :)

Post autor: Coldman »

Mam stały schemat ostatnio, rano praca, potem obiad, odpoczynek, aktywność fizyczna, komputer, nauka, spanie :D
Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Posty: 2179
Rejestracja: 15 paź 2011, 10:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: istj
Lokalizacja: wro

Re: Co robicie na co dzień ? :)

Post autor: highwind »

Od kiedy zaczął przyjeżdżać do biura catering, jem tam śniadanie, drugie śniadanie i obiad. Kiedyś to się na miasto wychodziło na szamę, a teraz już nawet po to nie trzeba tyłka ruszać :P
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Co robicie na co dzień ? :)

Post autor: Coldman »

Do mnie do szwalni w poniedziałek środa piątek przyjeżdzają z piekarni, w czwartek chyba z cukierni, w piątek z rybami. Baby kupują xD
Awatar użytkownika
rael
Stały bywalec
Posty: 183
Rejestracja: 22 kwie 2018, 20:39
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 9w1
MBTI: INFP
Lokalizacja: Wrocław

Re: Co robicie na co dzień ? :)

Post autor: rael »

Niedawno się przeprowadziłem, więc jeszcze się aklimatyzuję w nowym miejscu. Większość tygodnia upływa mi pod znakiem tych samych aktywności - praca, codzienne sprawy, aktywność fizyczna (głównie bieganie i spacery), spotkania ze znajomymi, komputer, książki, itp. I jakoś to idzie :)
Awatar użytkownika
Arsen
Rozkręcony intro
Posty: 272
Rejestracja: 04 lut 2019, 22:08
Płeć: mężczyzna
MBTI: INFJ
Lokalizacja: Sinnoh

Re: Co robicie na co dzień ? :)

Post autor: Arsen »

Chodzę sobie do pracy w tygodniu. Pracuje na hali produkcyjnej gdzie robimy fotele do samochodów. Po pracy raczej nie mam czasu na coś mega ambitnego. Spacer, coś na kompie porobie. W weekend staram rozwijać jakieś pasie jak pisanie opowiadań czy tam cuś. A tak to spontan leci.
W walce – zwycięstwo
W pokoju – czujność
W śmierci – poświęcenie
ODPOWIEDZ