Na co masz teraz ochotę?

Gry, quizy, humor i co tylko chcecie. Enjoy.
Awatar użytkownika
Gawron
Introwertyk
Posty: 84
Rejestracja: 18 wrz 2016, 2:45
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1
MBTI: INTJ

Re: Na co masz teraz ochotę?

Post autor: Gawron »

nietota pisze: 24 paź 2018, 17:52 Łaskawyś, Gawronie (czym to się różni od wron i kruków - nigdy nie dane mi było dociec). Jednak pozwól, że podrążę - znaczy, że kobiety zazwyczaj są do niczego, tak? Czy że masz różne skale dla różnych płci? Aż strach zapytać, jak wypadam w skali męskiej.
A że takie wiadro wirtualne jest mało dotkliwe?
Gawron pisze: 24 paź 2018, 15:07 Sam utrzymuję kontakt głównie z ludźmi, którzy mają zainteresowania przyrodnicze, lubią sztukę, zabytki itd.
To może a propos mojego legendarnego już anonsu? : )
Różni się chociażby nieopierzoną skórą u nasady dzioba, co dobrze widać na zdjęciu (aczkolwiek gawrona w 1. i 2. kalendarzowym roku życia można pomylić z czarnowronem, ten jednak jest u nas rzadki). Kruk ma potężne dziobisko i wygląda jak czarnowron na sterydach (jest jakieś 1,5 raza większy od niego i od gawrona) - i raczej nie zobaczysz go na miejskim trawniku. Wrona siwa natomiast... nie jest czarnuchem.

Napisałem oczywiście z przymrużeniem oka. Ogólnie mam nie najlepsze zdanie o ludziach. Ale też nie najgorsze (no, może chwilami ;)) - po prostu są jacy są. Niektórzy dają się nawet lubić. ;) A kobiety mają pewne specyficzne cechy - stosunkowo niewiele ma głębsze zainteresowania, za to wiele ma parcie na zostanie mamą. Myślę, że mało jest związków, w których kobieta i mężczyzna naprawdę wzajemnie siebie lubią - po prostu jakoś się znoszą (bo wspólne mieszkanie, dzieci itd.). Ale nie nazwałbym siebie mizoginem, koleżanek mam nawet sporo - w sumie głównie starsze ode mnie.

Wirtualne wiadro, podobnie jak wirtualny kufel piwa, jest... no cóż, dość suche.

Tak, właśnie do jego treści się odniosłem.
nietota
Pobudzony intro
Posty: 131
Rejestracja: 02 sie 2018, 21:15
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4
MBTI: INTP

Re: Na co masz teraz ochotę?

Post autor: nietota »

Masz ci los, jeszcze czarnowron tu wkroczył! Czyli tak - gawron wygląda jak ja w czarnym płaszczu z kapturem, tylko nos szary nie czerwony, kruk to jest taki olbrzymi gawron z jeszcze większym nosem, a wrona jest niepozorna i siwa? A czarnowron jest rzadki, więc nie muszę sobie nim zaprzątać?

Czyli tak II - ludzie ogólnie są do kitu (tu się zgodzę), a kobiety są jeszcze gorsze, bo płytkie i prą ku rozmnażaniu (tu się zgodzić nie mogę, bo to mnie uraża, wszak też jestem chyba kobietą, a osobnik ze mnie nad wyraz wertykalnie zbudowany i jak widzę dziecko, gnam co sił w przeciwnym kierunku [a dziecko wtedy oczywiście gna za mną])? Grr, najbardziej na świecie nie znoszę generalizowania, szufladkowania i szafowania stereotypami. A fe, Ty...
Ty...
wrono jedna!

By dojść do porozumienia, stwierdzę ostatecznie, że bywają takie kobiety, zakrojone tylko na macierzyństwo i słodkie oczka - by tak to skrótowo ująć. I też wolę mężczyzn :)

Fakt, suche. Jednak - jak by nie patrzeć - istniejemy też realnie, prawda?

Koniec offtopu?
Awatar użytkownika
Nocnik
Pobudzony intro
Posty: 153
Rejestracja: 15 kwie 2017, 19:14
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: INTJ
Lokalizacja: Podhale

Re: Na co masz teraz ochotę?

Post autor: Nocnik »

Czysty umysł.
„Ciekawym paradoksem jest to, że kiedy akceptuję się takim, jakim jestem, wtedy mogę się zmieniać” Carl Rogers

Overthinking Kills Your Happiness.
Awatar użytkownika
czarownica
Pobudzony intro
Posty: 145
Rejestracja: 27 maja 2018, 9:02
Płeć: kobieta
Enneagram: 4w5

Re: Na co masz teraz ochotę?

Post autor: czarownica »

Wewnętrzny spokój i czekoladę
"ja cóż- włóczęga, niespokojny duch ze mną można tylko pójść na wrzosowisko i zapomnieć wszystko..."
"Kobiety są aniołami, lecz gdy ktoś złamie im skrzydła, kontynuują lot na miotle... " :)
"Jesteśmy tym, co myślimy. Nasze emocje są niewolnikami naszych myśli, a my jesteśmy niewolnikami naszych emocji. "
"Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. "
Calla

Re: Na co masz teraz ochotę?

Post autor: Calla »

Na przytulenie.
Awatar użytkownika
Redoks
Introwertyk
Posty: 107
Rejestracja: 18 wrz 2017, 0:18
Płeć: kobieta

Re: Na co masz teraz ochotę?

Post autor: Redoks »

Na porządną porcję lodów miętowych z kawałkami czekolady :serce:
mindlessness

Re: Na co masz teraz ochotę?

Post autor: mindlessness »

Crème brûlée
Racter

Re: Na co masz teraz ochotę?

Post autor: Racter »

Saunę
mindlessness

Re: Na co masz teraz ochotę?

Post autor: mindlessness »

Bieżnia.
Awatar użytkownika
Nowokaina
Introwertyk
Posty: 60
Rejestracja: 04 sty 2018, 8:28
Płeć: kobieta

Re: Na co masz teraz ochotę?

Post autor: Nowokaina »

Święty spokój. Zwykły też może być.
Awatar użytkownika
Czerwonekredki
Stały bywalec
Posty: 179
Rejestracja: 21 lip 2018, 21:39
Płeć: kobieta
Enneagram: 4w5
MBTI: ISTPT

Re: Na co masz teraz ochotę?

Post autor: Czerwonekredki »

Na czekoladową mufinkę.
This is how i met Marla Singer.
Marla's philosophy of life is that she might die at any moment.
The tragedy, she said, was that she didn't.
Awatar użytkownika
Papaja
Intromajster
Posty: 466
Rejestracja: 04 sty 2014, 14:30
Płeć: kobieta
Enneagram: 1w9
MBTI: ISTJ
Lokalizacja: Poznań

Re: Na co masz teraz ochotę?

Post autor: Papaja »

drinka z sokiem ananasowym
Kto stworzył ten labirynt niepewności, tę świątynię dufności, naczynie grzechu, pole usiane tysiącem zasadzek, przedsionek piekła, kosz po brzegi napełniony chytrością, truciznę słodką jak miód, łańcuch, który wiąże śmiertelnych z doczesnością – kobietę?
czarnadziurawelbie
Introwertyk
Posty: 108
Rejestracja: 10 maja 2015, 21:09
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4
MBTI: INFP
Lokalizacja: gdzieś nieopodal Piotrkowa
Kontakt:

Re: Na co masz teraz ochotę?

Post autor: czarnadziurawelbie »

Na brak pewnych rzeczy do zrobienia. Ale to nierealne.
Awatar użytkownika
Redoks
Introwertyk
Posty: 107
Rejestracja: 18 wrz 2017, 0:18
Płeć: kobieta

Re: Na co masz teraz ochotę?

Post autor: Redoks »

A ja tak prosto - na pyszną pizzę na dobrym cieście z dużą ilością sera szynka parmeńską i pieczarkami. Tak mnie skręca za nią ze aż nie mogę sie na niczym skupić.
Awatar użytkownika
Nocnik
Pobudzony intro
Posty: 153
Rejestracja: 15 kwie 2017, 19:14
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: INTJ
Lokalizacja: Podhale

Re: Na co masz teraz ochotę?

Post autor: Nocnik »

„Ciekawym paradoksem jest to, że kiedy akceptuję się takim, jakim jestem, wtedy mogę się zmieniać” Carl Rogers

Overthinking Kills Your Happiness.
ODPOWIEDZ