Poznajmy sie. Randka online

W tym dziale rozmawiamy o radościach i problemach, jakie dla introwertyków wynikają z bycia w związku.
Awatar użytkownika
Skryty
Pobudzony intro
Posty: 167
Rejestracja: 05 maja 2018, 19:36
Płeć: mężczyzna
MBTI: INTJ

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Skryty »

Jolene pisze: 17 gru 2018, 2:37 <wdech>
PS. Uważam że badania przeprowadzane na szczurach to ciekawy temat do rozmowy i będę zawzięcie się bronić :-P (+ z góry przepraszam jeśli zniszczyłam czyjąś definicje słowa "ciekawy").
A co myślisz o badaniach na królikach i świniach? Bo niektóre badania przeprowadzane na szczurach mogą być lekko nierzetelne, ze względu na ich ukształtowanie genetyczne i wielkość. ;)
Jolene
Zagubiona dusza
Posty: 2
Rejestracja: 08 sie 2018, 17:13
Płeć: kobieta

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Jolene »

Skryty pisze: 17 gru 2018, 16:24
Jolene pisze: 17 gru 2018, 2:37 <wdech>
PS. Uważam że badania przeprowadzane na szczurach to ciekawy temat do rozmowy i będę zawzięcie się bronić :-P (+ z góry przepraszam jeśli zniszczyłam czyjąś definicje słowa "ciekawy").
A co myślisz o badaniach na królikach i świniach? Bo niektóre badania przeprowadzane na szczurach mogą być lekko nierzetelne, ze względu na ich ukształtowanie genetyczne i wielkość. ;)
Specjalistką w tym zakresie nie jestem :-) czytałam głównie o szczurach - akurat taka książka wpadła mi w ręce - tzn. nie była TYPOWO o szczurach. Tak czy inaczej, sposób podejmowania decyzji u tych zwierząt przebiega podobnie jak u ludzi, i dlatego wykorzystuje je się właśnie w badaniach z zakresu tak jakby psychologii zachowań ;p było przytoczonych kilka przykładów, ale to za długo pisać xd
I've lived a life that's full
I've travelled each and every highway
But more, much more than this
I did it my way.
F.S.
Awatar użytkownika
Skryty
Pobudzony intro
Posty: 167
Rejestracja: 05 maja 2018, 19:36
Płeć: mężczyzna
MBTI: INTJ

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Skryty »

Zawsze możemy porozmawiać poza forum
Awatar użytkownika
Polan
Intromajster
Posty: 472
Rejestracja: 16 lip 2014, 11:24
Płeć: mężczyzna
MBTI: INTJ
Lokalizacja: Warszawa

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Polan »

Wy tylko badania, a szczury są też fajne jako zwierzątka domowe. Lubią ludzi, mądre bestia, tylko przez to że większość domowych jest wywodzi się od tych laboratoryjnych to strasznie chorują.
Awatar użytkownika
Fenomen1993
Zagubiona dusza
Posty: 4
Rejestracja: 08 sty 2019, 1:08
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4
MBTI: INTJ
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Fenomen1993 »

Witam.

Mateusz
rocznik 1993
woj. Mazowieckie
wzrost 178, waga 77
Od dłuższego czasu w związku z samotnością :)
Interesuje się Kalisteniką, trochę kulturystyką, sztukami walki - wcześniej k1, aktualnie Defendo, motoryzacją (bardziej samą jazdą, raczej mało ostrożną) , psychologią , militariami. Ogólnie niczym na 100 %. Jestem raczej domatorem, uwielbiam spać (jak kot) :D

Szukam introwertyczki , Enneagram - 4 z ewentualnym małym skrzydełkiem. Wielu twierdzi, że przeciwieństwa sie przyciągają, i jak najbardziej mają racje. Lecz z doświadczenia i obserwacji wiem, że na przyciąganiu się kończy.

Musicie mi wybaczyć ten lakoniczny opis. Świat mężczyzn to świat rzeczy, a kobiet - ludzi i słowa. "Płeć mózgu" Anne Moir & David Jessel
Awatar użytkownika
Fenomen1993
Zagubiona dusza
Posty: 4
Rejestracja: 08 sty 2019, 1:08
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4
MBTI: INTJ
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Fenomen1993 »

@mindlessness

Opis trochę nie pasuje do Enneagramu 4w5, rzekłbym, że nawet bardziej niż trochę. :P
I nie ma prawdziwej miłości bez przyjaźni, natomiast zauroczenie, czy miłość pożądania już tak.

Nie odbieraj tego jako krytyki :)
Nyweres
Zagubiona dusza
Posty: 1
Rejestracja: 12 sty 2019, 15:29
Płeć: mężczyzna

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Nyweres »

Cześć wszystkim! mam na imię Seweryn, mam 21 lat, jestem z okolic Rzeszowa i obecnie studiuję. Mimo ze jestem introwertykiem to nie mam za bardzo hobby czy specjalnych zainteresowań, lubie to co wszyscy czyli filmy, gry i muzykę. Szukam kogoś kto mieszka niedaleko z kim moglbym sie spotkać :D
mindlessness

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: mindlessness »

Fenomen1993 pisze: 09 sty 2019, 23:26 @mindlessness

Opis trochę nie pasuje do Enneagramu 4w5, rzekłbym, że nawet bardziej niż trochę. :P
I nie ma prawdziwej miłości bez przyjaźni, natomiast zauroczenie, czy miłość pożądania już tak.

Nie odbieraj tego jako krytyki :)
Ten opis pisałam dość spontanicznie, na szybko.
Wiem, że mogłam siebie lepiej przedstawić, ale kit ._.
To tak
W sensie nie wiem jak mam to trochę rozumieć, czy pisząc ten opis miałam udowodnić całemu światu, że przynależę do danego enneagramu?
No nie wiem czy krótki opis miał na celu opisanie moich doświadczeń uczuć i mojej osoby.
Mogłabym bez problemu. Ale to nie cel postu.
Zrobiłam sobie jeszcze raz test => 4w5.
Szczerze to jestem ciekawa jaki według Ciebie mogłabym mieć enneagram i to tak naprawdę szczerze pisze ;)

Ps. Nie odbieram i czekam na sugestie!
SoItGoes
Zagubiona dusza
Posty: 1
Rejestracja: 14 sty 2019, 18:37
Płeć: kobieta

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: SoItGoes »

Witam :)
Mam na imie Asia
Rocznik 00
Świetokrzyskie
Właściwie to szukam kogoś z kim przede wszystkim mogłabym porozmawiac o czymś innym niz picie hektolitrów wódki co niestety jest wśród moich rówieśnikow częste ;) sporo czytam, najchętniej literatura drugiej połowy XX wieku, interesuje mnie też historia i historihistoria, a i dobrym filmem nie pogardze (ostatnio zwłaszcza Kusturica i Bergman). Jestem szczupłą brunetką, niestety z atopowym zapaleniem skóry więc jeśli znajdzie się delikwent który dzieli moją niedolę rownież chętnie bym porozprawiała
Awatar użytkownika
BiałyGuzik
Intronek
Posty: 32
Rejestracja: 24 wrz 2016, 17:57
Płeć: kobieta
Enneagram: 10w
MBTI: ERROR
Lokalizacja: świat prostopadły

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: BiałyGuzik »

Fenomen1993 pisze: 09 sty 2019, 23:26 @mindlessness

Opis trochę nie pasuje do Enneagramu 4w5, rzekłbym, że nawet bardziej niż trochę. :P
I nie ma prawdziwej miłości bez przyjaźni, natomiast zauroczenie, czy miłość pożądania już tak.

Nie odbieraj tego jako krytyki :)
No właśnie pasuje
Życie jest ciężkie jak worek ziemniaków.
Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Posty: 2179
Rejestracja: 15 paź 2011, 10:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: istj
Lokalizacja: wro

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: highwind »

BiałyGuzik pisze: 16 sty 2019, 17:57
Fenomen1993 pisze: 09 sty 2019, 23:26 @mindlessness

Opis trochę nie pasuje do Enneagramu 4w5, rzekłbym, że nawet bardziej niż trochę. :P
I nie ma prawdziwej miłości bez przyjaźni, natomiast zauroczenie, czy miłość pożądania już tak.

Nie odbieraj tego jako krytyki :)
No właśnie pasuje
Proszę nie offtopować.
Awatar użytkownika
adam9721
Introrodek
Posty: 19
Rejestracja: 19 sty 2019, 19:35
Płeć: mężczyzna

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: adam9721 »

Hej, pochodzę z Lublina, mam 21 lat, lubię filmy science-fiction, przebywanie na łonie natury, jazdę rowerem, moją pasją są zwierzęta egzotyczne. Jestem romantykiem, szukam spokojnej, wrażliwej, wierzącej i wyrozumiałej dziewczyny zdecydowanie nie przebojowej imprezowiczki.
Mikezz
Zagubiona dusza
Posty: 2
Rejestracja: 17 sty 2019, 14:01
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: INTJ

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Mikezz »

Witam, mam na imię Michał, lat 18, 186 cm wzrostu, pochodzę z Warszawy
Moją wielką pasją jest fotografia, w wolnym czasie jeżdżę robić zdjęcia albo gram na komputerze ale bez przesady
Jestem raczej domatorem jednak lubię się czasem spotkać ze znajomymi, trzymam się z dala od klubów i imprez, wolę spotkania w wąskim gronie
Szukam dziewczyny z którą mógłbym stworzyć głębszą relację
mawo
Użytkownik zablokowany
Posty: 54
Rejestracja: 09 lut 2013, 22:18
Płeć: nieokreślona

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: mawo »

Mam na imię: mawo
Mam lat: dwadzieścia i osiem
Jestem z: Pomorza
O mnie: jestem śmiałym introwertykiem, któremu ciężko dogadać się z większością ekstrawertyków i introwertyków. Skłonności socjopatyczne, może i psychopatyczne. Melancholia, filozofia, cierpienie, skupienie się na tym, co złe - to mnie cechuje.
Moje zainteresowania: literatura, film, muzyka, historia kultury, wyznania, socjologia, polityka, antropologia, nowe technologie. Jeśli chodzi o to, co najbardziej wyznacza wspólną płaszczyznę zainteresowań, to w przypadku muzyki: Coil, Swans, Talk Talk, Stereolab, muzyka poważna, eai, drony i ambienty, black metal, folk tradycyjny i ten współczesny, elektronika (głównie mroczna - industrial techno, power electronics); film: Tarkowski, Bresson, Ozu, Mizoguchi, Straub & Huillet, Akerman, Benning, Yang, Has, kino eksperymentalne, kino dokumentalne; literatura: Bernhard, Mann, Walser, Brecht, Celan, Bachmann, Miłosz, Auden, Benjamin, Schulz, Kundera, Lorca, Rilke.
Szukam: ludzi.
konwalia298
Zagubiona dusza
Posty: 2
Rejestracja: 04 lut 2019, 17:07
Płeć: kobieta

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: konwalia298 »

Hej. Mam 22 lata, jestem z Warszawy. Skrótowo o mnie: spokojna, niepaląca, bardzo mocno kochająca zwierzęta i generalnie wszystko co z przyrodą się wiąże, nienadająca się do rozmów o polityce czy ekonomii, lubiąca muzykę filmową i sztukę, mogąca zagrać w szachy i próbująca wyrzucić mięso ze swej diety. Szukam kogoś w zbliżonym wieku (21-27, mniej więcej). Kogoś kto również jest zakręcony na punkcie zwierząt (szczególnie psów i innych futerkowych-tzn takich co nie są wężami czy ptasznikami xD- tzn nie że dyskryminuję świat terrarystyki, tylko po prostu nie byłabym w stanie przytulić takiego stworzonka :P ) i komu środowisko nie jest obojętne. Miło by było jakby również ten ktoś nie wymagał ode mnie ciągłego gadania, nie miał żadnych dziwnych uzależnień ;) Najlepiej z Warszawy (lub okolic), ale jeśli jesteś z innego rejonu Polski i bardzo się utożsamiasz z moim opisem to jak najbardziej zapraszam do kontaktu :D
<jako że rzadko tu bywam to bym prosiła o wiadomości na email ;) >
ODPOWIEDZ