Poznajmy sie. Randka online

W tym dziale rozmawiamy o radościach i problemach, jakie dla introwertyków wynikają z bycia w związku.
Stefajna12
Zagubiona dusza
Posty: 1
Rejestracja: 14 paź 2019, 14:33
Płeć: kobieta
Enneagram: 4w5
MBTI: INFJ
Lokalizacja: śląskie

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Stefajna12 »

Pasjonatka urody życia INFJ, afirmująca kolejne wschody słońca hasłem - WITAJ NOWY DNIU ! Pracuję z dziećmi jako terapeuta
lubię ciepłą i owocującą jesień (taki też mam obecnie czas w życiu), dobrą kawę w otoczeniu nieśpiesznej poetyki codzienności, tropienie i umacnianie wartościowych relacji międzyludzkich, klimaty medytacji i nieustannej życiowej transformacji oraz pstrykanie zdjęć, obróbka graficzna przy dobrej muzyce. Szukam z ciekawości męskiego INFJ - ta, chciałabym porozmowiać i zobaczyć jak wygląda próbka takiej relacja, wiek obojętny natomiast poziom ciekawości wysoki. Dotychczas nie miałam okazji spotkać......Stefania.
Mati97
Zagubiona dusza
Posty: 1
Rejestracja: 07 lis 2019, 0:17
Płeć: mężczyzna

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Mati97 »

Chłopak, 22 lata, brunet, ciemne oczy, średni wzrost, sylwetka wysportowana, miejsce zamieszkania Warszawa i Mława, student. Poznam miłą dziewczynę do związku lub przyjaźni (zależy jak sprawy się potoczą), która tak jak ja nie lubi imprez i zbyt dużego angażowania się w życie różnych grup społecznych, woli większość czasu przebywać samotnie lub z zaufaną osobą, oczywiście nie do przesady. Lubię wszelki sport, dobre filmy, politykę i historię. Więcej informacji dla zainteresowanych ;)
Awatar użytkownika
Anonimowy
Wtajemniczony
Posty: 5
Rejestracja: 07 lis 2019, 23:02
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Zabrze

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Anonimowy »

Anonimowy, nieśmiały, 31 latek, introwertyk pozna koleżanke/kolege z całej Polski a najlepiej ze Śląska. Zapraszam na PW i GG 69590498
Awatar użytkownika
Solitude
Intronek
Posty: 40
Rejestracja: 22 lut 2013, 23:06
Płeć: kobieta
Enneagram: 4w5
MBTI: INFP

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Solitude »

Pozwolę sobie przypomnieć o sobie. Może tym razem przyniesie mi to więcej szczęścia... Niekoniecznie chodzi mi o związek, po prostu mądrze porozmawiam, szukam głębszej, wartościowej rozmowy, w odskoczni od powierzchownych tematów w codzienności.
Solitude pisze: 07 gru 2016, 17:36 Pomimo bycia skrajną introwertyczką dobrze funkcjonująca w samotności, z biegiem lat pustka się pogłębia i jest coraz cięższa do zniesienia, bo przecież każdy potrzebuje mieć kogoś bliskiego, każdy potrzebuje czuć, że dla kogoś coś znaczy, czy po prostu mieć kogoś z kim może szczerze, głęboko porozmawiać, kogoś kto rozumie... Chciałabym poznać taką osobę, a jako, że dogaduję się tylko z introwertykami, a w świecie rzeczywistym nie mam raczej okazji poznawania ludzi, to jestem teraz tu, na tym forum.
Trzeba się jakoś zareklamować, zachęcić, pokazać od najlepszej strony, tak? To nie dla mnie, zrobię sobie raczej antyreklamę, z cichą nadzieją, że w tym internetowym oceanie możliwości, może znajdzie się ktoś podobny do mnie kogo to wcale nie zniechęci.

Dziewczyna, lat 25, studentka psychologii, z Krakowa. Wielka miłośniczka zwierząt, książek i muzyki, głownie metalowej i rockowej, lubię sobie podróżować po Polsce na koncerty. W ogóle w miarę możliwości lubię sobie podróżować.
Dużo myślę, lubię sobie głębiej porozmawiać o świecie, o ludziach i różnych życiowych sprawach.
Osoba specyficzna, trudna, dziwna, szczegóły wychodzą z czasem. Marzycielka, wrażliwiec, idealistka, pomimo obserwacji otoczenia i własnych doświadczeń ciągle wierzę, że gdzieś tam jest to czego szukam. Naiwna optymistka? Nie wymagam od świata więcej niż rzeczy, do których sama jestem zdolna.
Lubię również takich ludzi jak ja, to znaczy jednostki w jakiś sposób raczej wykluczone ze społeczeństwa, jednostki nie idące ślepo za tłumem, samotników. Ogólnie w ludziach cenię sobie przede wszystkim szczerość i sama również mam to do zaoferowania. I lubię ludzi prawdziwych, autentycznych, którzy nie boją się być sobą, nie boją się swoich myśli, którzy nie lubią płytkich rozmów. Właściwie to zazwyczaj jestem raczej mało kontaktowa, trochę dzika, mało kiedy poznaję ludzi, z którymi potrafię się dogadać i wychodzi mi jakaś dłuższa znajomość, ale co robić? Siedzieć i użalać się nad sobą? Nie! Walczyć i próbować!!
Ewentualny kontakt ze mną to mail, lubię długie maile, lubię ściany tekstu, jest w tym coś niesamowitego i sądzę, że jest to najlepszy sposób na poznawanie kogoś przez internet. Mail: solitude2205@gmail.com Jeśli złapiemy dobry kontakt mailowy, to chętnie wyjdę z domu.

No i tyle. Pozdrawiam :)
NoraCh13
Zagubiona dusza
Posty: 3
Rejestracja: 17 lis 2019, 13:50
Płeć: mężczyzna

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: NoraCh13 »

Cześć. Mam 34 lata jestem introwertykiem chciałbym kogoś poznać. WLKP
rusty_nails
Wtajemniczony
Posty: 8
Rejestracja: 19 lis 2019, 14:31
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 6
MBTI: INTJ

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: rusty_nails »

Cześć, jestem Rafał z okolic Opola, mam 29 lat i niedawno rozstałem się z dziewczyną, co strasznie przeżyłem. Dlatego też nie szukam w tej chwili nowej partnerki bo uważam, że to nie fair w stosunku to innych kobiet, żeby próbować stworzyć coś nowego, cały czas mając jednocześnie silne uczucia do mojej byłej. Jednakże bardzo chętnie poznałbym po prostu znajomych. Moje gg to 69677474, więc jeśli ktoś byłby chętny nawiązać znajomość ze mną to może śmiało pisać albo tutaj albo na gg właśnie :) . Czuję się ostatnio strasznie w związku z tym, że straciłem tak naprawdę jedyną bliską mi osobę, próbuję jakoś ruszyć dalej z życiem i coś zmienić, a myślę że poznanie nowych ludzi bardzo by mi pomogło, szczególnie jeśli będą to osoby o podobnym temperamencie i charakterze do mojego.
Może coś o sobie:
Skrajny flegmatyk i introwertyk, któremu szczęście daje częściej spokój, niż ekscytujące wydarzenia (chociaż te czasem też).
Ludzie mówią mi często że mam kij w... no wiecie... nie każcie mi tu pisać brzydkich słów. I chociaż często o tym mówią jakby to był zarzut, to ja jednak jestem zadowolony z tego, że jestem sztywniakiem. W każdym razie nie mam zamiaru udawać kogoś innego. I doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że czasem z tą powagą mogę się wydawać troszku... no, niepoważny.
Uchodzę za nudziarza, ale nie we własnych oczach.
Raczej jestem domatorem, chociaż oczywiście czasem marzą mi się jakieś wyjścia, ale jak już to prędzej do teatru czy kina, niż na szalone imprezy rodem z teledysków disco polo.
Generalnie wolę sobie coś poczytać, coś obejrzeć w zaciszu, podumać, albo chociażby dobrze się wyspać ;) .
Małomówny, ale z tych małomównych co przy odpowiedniej fazie księżyca i sprzyjających wiatrach potrafią się rozgadać na całe godziny i zanudzić tym wszystkich wokół na śmierć, co sprawia, że mogę być w czołówce światowych zbrodniarzy.
Mam też pewne marzenia podróżnicze. Związane z miejscami, które nikogo, mam wrażenie, nie interesują, np. chciałbym zobaczyć czarne plaże na Islandii, zwiedzić Svalbard albo Capel Celyn w Walii (wygooglujcie to sobie, serio ;) )
Lubię niezależne kino, filmy w stylu Yorgosa Lantimosa, Wesa Andersona, czy Andrieja Zwiagincewa, jeśli chodzi o książki to kiedyś fantastyka, teraz bardziej kryminał. Czasem mam wrażenie, że nawet nie liczy się dla mnie czy to co czytam bądź oglądam sprawia mi przyjemność, tylko to czy dany film bądź książka jest dobrym materiałem do analiz w mojej własnej głowie. Dowiedziałem się dosłownie wczoraj, że skłonność do analizowania to typowa cecha INTJ, nie wiem na ile jest to prawda ale w moim przypadku sie sprawdziło.
Aktualnie pracuję jako doradca klienta w pewnej znanej sieci sklepów i pomimo mojego zaawansowanego introwertyzmu dobrze się w tej pracy czuję. Raczej prywatne kontakty zawsze stanowiły dla mnie problem, na stopie profesjonalnej mój introwertyzm jak widać w niczym nie przeszkadza.
Pozdrawiam, Rafał :)
teenagefantasy_
Zagubiona dusza
Posty: 3
Rejestracja: 19 sie 2019, 19:24
Płeć: kobieta
MBTI: INTJ

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: teenagefantasy_ »

Hej!
Nie chcę pisać tutaj eseju, bo nie lubię tak publicznie się obnażać. Ale skrobnę kilka zdań, które mogą nakierować na mnie jakąś pokrewną duszę ;)
Z rzeczy pierwszego priorytetu: mieszkam w centrum Polski, mam 22 lata. Zodiakalna ryba, infj/intj. Mentalnie utknęłam w latach '90, chociaż nawet ich nie pamiętam. Uwielbiam muzykę, filmy, styl z tamtej dekady.
Czytam książki, głównie reportaże i thrillery, ale sięgam też po klasykę. Lubię planszówki i długie rozmowy. I ciszę w sumie też lubię. Jara mnie autostop i życie z dnia na dzień, chociaż z uporem maniaka staram się mieć scenariusz na każdą możliwość. Największe wady? Mam delikatną nerwicę i trochę za dużo przejmuję się zdaniem innych.
Chętnie poznam nowych ludzi (najchętniej w wieku 24-34), choćby do zagrania w monopoly czy brydża ;)
Walcie na priv - śmiało! Odpowiem ASAP
Tsubomi
Introrodek
Posty: 14
Rejestracja: 31 mar 2019, 17:56
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Pomorze

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Tsubomi »

Cześć!
Jestem Kasia, mam 25 lat hmm w sumie już prawie 26. Mieszkam, pracuję i studiuję na południu województwa Pomorskiego. W życiu wychodzi mi chyba tylko praca i nauka, ale cóż trzeba próbować też czegoś innego.
Uwielbiam długie spacery, jazdę na rowerze, latem mogę godzinami leżeć na łące i patrzeć w niebo. Wieczory spędzam najchętniej przy książce.
W towarzystwie w którym dobrze się czuję dużo mówię, ahhh najważniejsze - staram się być zawsze uśmiechnięta.
Jeszcze miesiąc temu napisałabym, że mam piesa, a dzisiaj... mam tylko 7 kotów.
Kocham kawę, którą piję ze słodkich kubków:D
Chciałabym poznać osobę, która odciągnie mnie od pisania pracy magisterskiej :D
A tak na serio.. Szukam osoby, z którą miło spędzę czas - choćby w domu, osoby z którą będę się rozumieć bez słów. Chciałabym żeby wreszcie się udało.
Wychodzi na to, że dużo bym chciała hmm
Bez ładu i składu moja wypowiedź..
Zapraszam na priv lub gg 68117232
blaniapl
Zagubiona dusza
Posty: 1
Rejestracja: 08 gru 2019, 19:31
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: blaniapl »

Hej :)
Mam na imię Andrzej. Imię raczej mało spotykane u chłopaków w moim wieku, a mam 22 lata :). Od zaczęcia pracy nastał okres w moim życiu tak zwany "praca -> dom" i tak od poniedziałku do piątku. Weekend zazwyczaj organizuję sobie zajęcie, ale ileż można chodzić samemu po galerii, czy do kina, bądź błądzić po mieście. Odkąd pamiętam byłem inny niż wszyscy. Stonowany w rozmowach grupowych. Wolę rozmowę w "4 oczy" i możliwość porozmawiania na każdy temat. Lubie sport, motoryzacje, eksperymenty kulinarne. Chęć próbowania czegoś nowego, nowych smaków. Uprawiam sport, ale przyszła przerwa w jego uprawianiu, aż do wiosny :). Uwielbiam lato, kiedy mogę wyjść na spacer po polach. Odwiedzić wieżyczkę z której krajobraz mojej Wsi jest rewelacyjny. W połączeniu z muzyką można tam siedzieć godzinami i po prostu podziwiać :).
Pochodzę z okolic Głogowa(Dolny Śląsk).Jeżeli ktoś ma ochotę to chętnie popiszę. GG:33205047
IntroPoz
Zagubiona dusza
Posty: 1
Rejestracja: 14 gru 2019, 14:37
Płeć: mężczyzna

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: IntroPoz »

Maciej, Poznań lat 25. Introwertyk który nie lubi ludzi, w poszukiwaniu garstki osób do walki Ja versus świat. Niestety długoletni związek prawdopodobnie przegra z moim introwertyzmem. Ja wolę spacer,kino,dom druga strona imprezy,spotkania w duzych grupach itd. Obce towarzystwo mnie męczy, niekoniecznie szukam kogoś do związku, bardziej przyjaciela chociaż niczego nie wykluczam. Brak mi w życiu osoby która po prostu rozumie czym jest Intro. Czuje potrzebę bycia blisko z kimś podobnym do mnie.
Awatar użytkownika
Anxiety
Zagubiona dusza
Posty: 2
Rejestracja: 28 gru 2019, 14:42
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Anxiety »

Cześć. Mam na imię Adrian,lat 25,Warszawa. Hmm no i teraz ta trudniejsza część .. A więc uwielbiam maratony serialowe/filmowe/książkowe zawinięty w kocyk + ciepła herbatka zwłaszcza na okres jesienno-zimowy. Kocham smutną muzykę (każdego gatunku), banalne historie i czarny humor.. Przeważnie jestem typem śmieszka który stara się wszystko obrócić w żart, jest uśmiechnięty itd, gorzej jeśli ktoś celowo nadepnie mi na odcisk myśląc, że jest cwany..Nie jest. Jestem szczery,ambitny, pewny siebie i znudzony samotnością.. Poszukuję kogoś do wspólnego milczenia, śmiania się w zależności od chwili. Nudnych spacerów we dwoje, kulinarnych przygód, narzekania i rozmyślania nad absurdami tego świata. Kogoś z kim będę się rozumiał bez słów i przy kim nie będzie trzeba nic udawać.. kogoś z oczami w których będę się zatracał,które sprawia, że cała reszta jest bez znaczenia i uśmiechem o który będę walczył każdego dnia. Dziewczyny która stanie się dla mnie wszystkim, bez której nie będę mógł sobie wyobrazić reszty życia... No i chyba tyle... aaa no i jestem żałosnym romantykiem..ale takim tyci, tyci :D
Awatar użytkownika
Percy
Stały bywalec
Posty: 217
Rejestracja: 01 wrz 2019, 12:08
Płeć: mężczyzna

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Percy »

No dobra, może warto spróbować...

Jestem podwarszawskim słoikiem, lat za chwilę 30. Niecałe 180 cm wzrostu, więc prawie mężczyzna :) MBTI typuje mnie na INTJ.

Życie mija mi głównie na abstrakcyjnych rozkminach o naturze rzeczywistości, przeglądaniu memów, bieganiu, literaturze pięknej i non-fiction, fotografowaniu, śledzeniu nowinek technologicznych, ubolewaniu nad kondycją ludzką i tym, co człowiek wyrządził naturze, grach komputerowych i planszowych, oraz słuchaniu muzyki klasycznej, filmowej, progresywnego rocka, jazzu bądź elektroniki (przez to ostatnie bardziej rozumiem Daft Punk niż Deadmau5)

Jestem raczej milczącym samotnikiem, ale nie ukrywam, że miewam chwile, gdzie bardzo chciałbym kogoś wpuścić do swojego mikrokosmosu. Mimo ufania bardziej rozumowi niż emocjom, dogłębnie wierzę w bratnią duszę i dopełnianie się charakterów. Jak widać jestem idealistą i nie interesują mnie powierzchowne relacje bez długoterminowego potencjału.

Dodatkowymi plusami u płci pięknej są dla mnie - okulary, refleksyjna natura, flegmatyczno-melancholijny temperament, bezpośredniość, wyrozumiałość i wrażliwość na sztukę, szeroko rozumiana 'nerdowatość', bujna wyobraźnia i chęć do eksperymentów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Minusami zaś są - choleryczny temperament, pewność siebie zahaczająca o narcyzm, wypady na clubbing co piątek, skrajna bierność i niepodejmowanie inicjatywy, zbyt duże przywiązywanie wagi do rzeczy materialnych i wizerunku.

Cudów się nie spodziewam, ale może któraś z tutejszych Pań się zainteresuje :). Pozdrawiam serdecznie.
Awatar użytkownika
Uciekinierka
Ambiwertyk
Posty: 145
Rejestracja: 07 sty 2015, 2:28
Płeć: kobieta
Enneagram: 9w1
MBTI: INFP

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Uciekinierka »

Nie będę się reklamować, bo reklamy mnie ostatnio wkurzają. Chętnie pogadam z kimś, kto też nie może pogodzić się z tym światem.
"(...) są różne szkoły, ale jedna z nich mówi, że nigdy nie jest za późno. Mnie się podoba ta szkoła. Co mówi, że nigdy nie jest za późno."
Magnolia111995
Zagubiona dusza
Posty: 4
Rejestracja: 30 cze 2019, 11:34
Płeć: kobieta
Enneagram: 4
MBTI: Infp

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Magnolia111995 »

Chętnie poznam kogoś z Trójmiasta. :) Jestem introwertyczką, lubię książki , filmy oraz długie spacery. Miłośniczka rocka, chociaż nie tylko . Dusza artysty. Zapraszam do kontaktu, nie gryzę:)
Awatar użytkownika
jaro1989
Introwertyk
Posty: 66
Rejestracja: 06 lut 2020, 21:08
Płeć: mężczyzna
MBTI: INFJ
Lokalizacja: Miechów
Kontakt:

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: jaro1989 »

Mam 30 lat i pochodzę z okolic Miechowa w Małopolsce. 187 centymetrów wzrostu. Jestem introwertykiem lubiącym zwiedzać nowe miejsca i wędrować po lesie. Ostatnio zacząłem sporo jeździć rowerem.

W obecnym etapie życia zaczęła doskwierać mi samotność i szukam drugiej połówki, z którą mógłbym dzielić dobre i złe chwile. Jestem osobą tolerancyjną szanującą poglądy innych. Posiadam wiele dość nietypowych pasji i bardzo cenie sobie szczerość.

Szukam kobiety, która zaakceptuje moje wady, jak i zalety i dzięki której będę chciał stawać się lepszym człowiekiem. Zależy mi na wspólnym spędzaniu czasu razem i wzajemnym wspieraniu się w trudnych chwilach.
ODPOWIEDZ