Studniówka

Dział forum, w którym poruszane są tematy dotyczące kontaktów międzyludzkich, a także problemów w relacjach, których przyczyną może być introwersja.
Awatar użytkownika
Shingo
Introrodek
Posty: 14
Rejestracja: 07 gru 2009, 17:59
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Studniówka

Post autor: Shingo »

Ja nie byłem na studniówce. Nie bardzo interesują mnie tego typu imprezy, a do tego nie miałem z kim iść. Teraz zbliża się bal licencjacki, na który też raczej nie idę. Nawet jakby się znalazła jakaś chętna dziewczyna to i tak nie chciałbym iść bo pewnie miałaby ochotę tańczyć itp, a ja nie lubię tańca.
ISTJ, 4w5
Awatar użytkownika
iksigrekzet
Intromajster
Posty: 517
Rejestracja: 21 lip 2008, 1:32
Płeć: nieokreślona

Re: Studniówka

Post autor: iksigrekzet »

Bal licencjacki? To taką głupotę też już wymyślili? U nas na etno cicho na ten temat... Jaki kierunek studiujesz?
Sułtan.
Awatar użytkownika
Shingo
Introrodek
Posty: 14
Rejestracja: 07 gru 2009, 17:59
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Studniówka

Post autor: Shingo »

Informatyka. Chyba nie głupota skoro to 3 letnie studia. Głupotą są moim zdaniem połowinki.
ISTJ, 4w5
Willow

Re: Studniówka

Post autor: Willow »

Byłam na balu gimnazjalnym i to mi wystarczyło. Na studniówkę, pomimo protestów mojej wychowawczyni i komentarzy zadziwionych 'koleżanek', nie poszłam. No bo i po co?
Alkohol, tandetna muzyka, tłum spoconych ludzi, na siłę wylalkowanych dziewczyn - nie, to zdecydowanie nie dla mnie.
Awatar użytkownika
Jat
Introwertyk
Posty: 84
Rejestracja: 20 wrz 2010, 15:24
Płeć: nieokreślona

Re: Studniówka

Post autor: Jat »

Poszedłem, żeby oszczędzić sobie przytyków ze strony wszystkich innych. Oczywiście polazłem sam. Trochę pogadałem z kumplami, odtańczyłem cholernego poloneza, zjadłem a kiedy przyszła pora na tańce i takie tam pierdoły wyniosłem się do sali z pokerem i ruletką ( :D ), gdzie spędziłem resztę czasu. Nigdy nie zrozumiem fenomenu tańczenia. Kiedy tylko myślę jak kretyńsko bym wyglądał "tańcząc" odechciewa mi się całego tego cyrku.
I never found the companion that was so companionable as solitude.
Awatar użytkownika
Agata
Pobudzony intro
Posty: 125
Rejestracja: 07 sie 2010, 20:52
Płeć: nieokreślona

Re: Studniówka

Post autor: Agata »

Byłam. Żałuję.
Przez ten czas mogłabym obejrzeć dwa fajne filmy na kompie, a za tę kasę na sukienkę i zrzutę kupiłabym roczne oświetlenie do akwarium.
Spróbowałam kanapki z krewetkami i zimnych frytek, postałam w tłumie (zgroza!) całe trzydzieści sekund udając, że tańczę. Kabaret wcale nie był śmieszny, przy polonezie uciekłam do łazienki, a muzyka imprezowa zjarała mi mózg.
Aga, czemu nie tańczysz? Aga, czemu nie tańczysz - do dzisiaj przechodzą mnie ciarki.
Awatar użytkownika
Padre
IntroManiak
Posty: 627
Rejestracja: 07 wrz 2010, 15:34
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Kraina Deszczowcow
Kontakt:

Re: Studniówka

Post autor: Padre »

Cholerny koszmar. Bylem, odsiedzialem swoje i zmylem sie przy pierwszej nadarzajacej sie okazji. Na szczescie potem zaczely sie studia i moglem olewac wszelkie bale. Oczywiscie nie bez standardowych "czemu nie poszedles, tak fajniee bylo".
I explore the frontiers of safety! I laugh at danger, from a distance, and quietly, so as not to get all worked up.
Strangeve
Pobudzony intro
Posty: 155
Rejestracja: 08 paź 2010, 20:32
Płeć: nieokreślona

Re: Studniówka

Post autor: Strangeve »

el quatro pisze:Mam w styczniu studniówke.
I w tym problem, bo nie mam z kim iść(trochę nie wypada iść solo, gdy każdy będzie miał osobę towarzyszącą)
A wcale,że nie. Ja byłam solo i jakoś nikt nie robił z tego powodu problemów.Bo tak naprawdę,to co Cię obchodzi,co pomyślą,że bawisz się jako singiel.
A zabawa była przednia,więc nie masz się co martwić.
a po za tym nie umie się bawić na takich imprezach.
trochę tańca (nawet pokracznego :D),trochę szamy,trochę gadki i już jest studniówka :D
Nie mam ochoty tam iść, ale będzie pewnie gadanie rodziny "jak to?! na swojej studniówce nie byłeś?"
Też na początku nie chciałam iść,ale znajomi mi mówili "no ewka,co ty gadasz ?! idziesz i koniec".Rodzina też chciała,abym poszła. I jestem im wdzięczna,bo studniówkę ma się tylko raz. Wyszłam z założenia,że jak mi się nie spodoba to wrócę wcześniej i tyle. I takie wyjście wszystkim doradzam.
Awatar użytkownika
maadmaax123
Intronek
Posty: 46
Rejestracja: 10 lip 2010, 20:54
Płeć: nieokreślona

Re: Studniówka

Post autor: maadmaax123 »

Ja nie miałem zamiaru iść na studniówkę. Na początku tłumaczyłem się tym, że nie chce mi się. Później zmieniłem na "nie opłaca mi się" co sprawiło, że ludzie nie reagowali już aż tak dziwnie. Jednak moja wspaniała i genialna klasa na dzień przed imprezą zaproponowała mi, żebym przyszedł "na krzywy ryj". Po gruntownej analizie powiedziałem, że mimo wszystko ("zabawa" za free oraz to, że z niewyjaśnionych przyczyn kolegom i koleżankom zależy na mojej obecności) nie pójdę, gdyż nie chce mi się :lol:.
Naishandha
Introrodek
Posty: 13
Rejestracja: 08 sty 2011, 20:49
Płeć: nieokreślona

Re: Studniówka

Post autor: Naishandha »

Ja nie poszłam na swoja studniówkę. Tłumaczyłam się tym, że mnie nie stać, w sumie to rzeczywiście nie było mnie do końca stać, bo bym wybuliła kilka stówek. Zresztą nie byłam jedyną osobą z klasy która nie poszła. Wszyscy mi mówili, rodzinka, koleżanki "Będziesz żałować, no jak tak można?". Do tej pory nie żałuję, a minęło już 6 lat. Unikam cały czas tego typu imprez. Kiedy ludzie zrozumieją, że nie każdy tak lubi się bawić. Mi wystarczy dobry film, książka czy rysowanie i wtedy czuję, że żyję i jest świetnie :D
AnaElaine Joice
Introwertyk
Posty: 67
Rejestracja: 17 maja 2011, 16:40
Płeć: nieokreślona

Re: Studniówka

Post autor: AnaElaine Joice »

Ja nie byłam na studniówce. Po pierwsze nie miałam z kim iść, po drugie żal mi było kasy :D , po trzecie nie miałabym co tam robić, po czwarte obawiałam się że wszyscy będą tylko pić alkohol, po piąte... nie pamiętam. Spisałam sobie wtedy zalety i wady pójścia na studniówkę. Minusów było zdecydowanie więcej.
Nie żałuję że nie poszłam, ale teraz tak sobie myślę, że jakby u nas był jakiś bal na zakończenie studiów, to chętnie bym poszła. :) Grupę mam naprawdę fajną, a poza tym chciałabym choć raz założyć kieckę. :wink:
"Jest 10 rodzajów ludzi – ci, którzy rozumieją kod dwójkowy i ci, którzy go nie rozumieją."
~~~~

"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa." Julian Tuwim

"Trzeba żyć, a nie tylko istnieć" Plutarch

"To smutne, że głupcy są tacy pewni siebie, a ludzie rozsądni tak pełni wątpliwości." Bertrand Russel
Awatar użytkownika
Padre
IntroManiak
Posty: 627
Rejestracja: 07 wrz 2010, 15:34
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Kraina Deszczowcow
Kontakt:

Re: Studniówka

Post autor: Padre »

AnaElaine Joice pisze: a poza tym chciałabym choć raz założyć kieckę. :wink:
To można i bez bali zakończeniowych ;-)

Ech, te wszystkie Bale Chemika na których nie byłem... wspomnienia... :-D
I explore the frontiers of safety! I laugh at danger, from a distance, and quietly, so as not to get all worked up.
Awatar użytkownika
Akolita
Krypto-Extra
Posty: 756
Rejestracja: 01 sie 2008, 18:02
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Łódź/Włocławek

Re: Studniówka

Post autor: Akolita »

Byłam ze względu na namowy mamy, która zapewniała mnie, że będę miała wspaniałe wspomnienia. Wspomnień nie mam żadnych, nic ciekawego się tam nie działo, o czym warto by pamiętać. Rodzice wydali kupę forsy na samą zabawę i moją sukienkę. Szkoda ich pieniędzy i mojego czasu. Uciekłam stamtąd jeszcze przed północą. A więc mam podobne odczucia, jak wiele z Was. :)
Mówi, że nigdy nie śpi. Że nigdy nie umrze. Dyga przed skrzypkami, pląsa do tyłu, odrzuca głowę, parska głębokim gardłowym śmiechem i jest wielkim ulubieńcem, ten sędzia. Wachluje się kapeluszem, a księżycowa kopuła jego czaszki sunie blada pod światłami, on zaś obraca się, przejmuje skrzypki, wiruje w piruecie, wykonuje jedno pas, dwa pas, tańcząc i grając jednocześnie. Nigdy nie śpi. Mówi, że nigdy nie umrze. Tańczy w świetle i cieniu i jest wielkim ulubieńcem. Nigdy nie śpi, ten sędzia. Tańczy i tańczy. Mówi, że nigdy nie umrze.”
Awatar użytkownika
Dagmara
Zagubiona dusza
Posty: 3
Rejestracja: 19 sie 2011, 17:55
Płeć: nieokreślona

Re: Studniówka

Post autor: Dagmara »

Studniówka czeka mnie w przyszłym roku - już wiem, że nie pójdę ;p szkoda czasu i pieniędzy tylko po to, żeby nie odstawać, "bo to raz w życiu".
Emperor02
Wtajemniczony
Posty: 5
Rejestracja: 23 sie 2011, 3:57
Płeć: nieokreślona

Re: Studniówka

Post autor: Emperor02 »

To żeście mnie załamali. Też mam za rok studniówkę. I mam ciężki wybór, teoretycznie zostałem zmuszony do tańczenia z koleżanką ale coś mi mówi, że się rozmyśli więc zostanę sam jak debil. A iść samemu heh no i co robić. Niestety mam kumpla który próbuje mnie ratować przed tym moim "dziwactwem" i nie dał by mi spokoju gdybym nie poszedł, naprawdę. Więc prawdopodobnie pójdę napiję się i zmarnuję na to czas i kasę. :(
ODPOWIEDZ