Twój najstraszliwszy sen.

Najróżniejsze dzieła, konstrukcje, strony, programy.
Awatar użytkownika
romanka
Stały bywalec
Posty: 237
Rejestracja: 30 lis 2019, 22:00
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4
MBTI: ISTJ

Twój najstraszliwszy sen.

Post autor: romanka »

Zachęcam do podzielenia się koszmarem sennym.
Kilka razy na śnie doświadczyłam umierania.
Awatar użytkownika
Pilotka19
Intronek
Posty: 48
Rejestracja: 08 gru 2019, 15:54
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Tychy

Re: Twój najstraszliwszy sen.

Post autor: Pilotka19 »

Moje najstraszliwsze sny to te, w których wiem doskonale, ze to sen, ale nie mogę się obudzić, a jedynym sposobem żeby się z tego wyrwać jest śmierć w tym śnie. Niestety budzę się wtedy z bólem serca, jakby mi je ktoś ścisnął z całej siły, a każdy oddech sprawia jeszcze większy ból. Trwa to później kilka minut, a po zwykle nie jestem w stanie zasnąć przez co najmniej godzinę.

Poza tym schematem przypomina mi się jeden sen, w którym wpadam do rzekomo (bo w ogóle nie przypominało) mojego mieszkania, zerkam na swoją kotkę i widzę, że zamiast tylnych łap ma same kości z resztkami rozkładających się mięśni. Obok niej siedzi mój narzeczony, głaszcze ją, a ja zaczynam krzyczeć, że przecież trzeba ją zabrać do weterynarza i pytam ze złością czemu on się uśmiecha i jest taki spokojny. On w ogóle na mnie nie patrzy, uśmiecha się do kota i mówi tylko "Nic Wam nie będzie". I w tym momencie podnoszę do góry swoje dłonie, które wyglądają tak samo jak owe łapy kota, czyli skóra i rozkładające się tkanki. No i się budzę w tym momencie. Bez bólu i przerażenia, ale za to z jedną, jedyną myślą w głowie "martwicze zapalenie powięzi". Prześladowała mnie potem cały kolejny dzień.
I'm in my head again
I took more medicine
Ripped up the parts from my heart and my chest again
Awatar użytkownika
bartek93
Ambiwertyk
Posty: 320
Rejestracja: 15 kwie 2018, 22:29
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 9w1
MBTI: ENxP
Lokalizacja: Okolice Siedlec

Re: Twój najstraszliwszy sen.

Post autor: bartek93 »

Najstraszliwsze sny, jakie miałem, dotyczyły wojen i kataklizmów.
I breathe the air of my beliefs
ENFP 962(171) sp/so
Awatar użytkownika
Dubler
Intronek
Posty: 30
Rejestracja: 16 gru 2020, 16:46
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 6
MBTI: INFJ

Re: Twój najstraszliwszy sen.

Post autor: Dubler »

Z mojego dzieciństwa pamiętam 1 sen po obejrzeniu jakiegoś filmu położyłem się spać i śnił mi się makaron :P wychodzący z toalety, kranu, umywalki tak jak w filmie tylko z mojego ówczesnego mieszkania.
Macie świadome sny?
Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić. I wtedy pojawia się ten jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to coś robi
Awatar użytkownika
maddiex
Introrodek
Posty: 21
Rejestracja: 07 lut 2021, 4:54
Płeć: kobieta
Enneagram: 4w5
MBTI: INFJ
Lokalizacja: Wielka Brytania

Re: Twój najstraszliwszy sen.

Post autor: maddiex »

Dubler pisze: 22 lut 2021, 22:44
Macie świadome sny?
Miałam świadomy sen kilka razy : ) Niesamowite uczucie. Raz pamiętam, że śpiąc uświadomiłam sobie, że śpię, ale kompletnie nie mogłam sobie przypomnieć gdzie jestem, wiedziałam że gdzieś muszę w tym momencie leżeć i spać, ale gdzie (???) Tak jakby nie miałam kompletnej pamięci w trakcie tego snu, nie pamiętałam poprzedniego dnia itd. Martwiłam się, że może byłam na jakiejś imprezie i leżę teraz gdzieś pijana i nieprzytomna xD Bardzo się chciałam obudzić wtedy, żeby się dowiedzieć gdzie jestem. Zajęło mi to jakiś czas, nie mogłam się obudzić tak od razu. Jak się obudziłam to pamięć powróciła i ulga, że obudziłam się bezpieczna, w swoim łożku.

Innym razem miałam podobnie, bardzo się chciałam obudzić, a nie mogłam. Raz nawet mówię sobie: okej teraz się obudzę.. 3 2 1.. i budzę się w łóżku, ale kompletnie nie swoim, jakiś piesek chodzi koło łóżka (nie mam psa). To był dalej sen haha. Powtórzyłam kolejny raz ten sposób, powiedziałam sobie stanowczo, że teraz już muszę się obudzić, 3 2 1 i gwałtownie otworzyłam oczy, budząc się ze świadomego snu.

Raz też biegałam po plaży śpiewając głośno o tym jak to chce się obudzić i wołając mojego chłopaka, żeby mi pomógł (on oczywiście tego nie słyszał)

Później żałowałam, że nie próbowałam się bawić tym stanem świadomego snu, tylko robiłam wszystko, żeby się obudzić, ale w trakcie ogarniał mnie jakiś lęk i wolałam się obudzić.

Ale były też krótkie momenty, ze próbowałam zrobić coś niesamowitego, np. jakieś spektakularne widoki na niebie, oglądałam sobie.

Raz też śniło mi się, że jestem z moim chłopakiem w naszym pokoju i mówię do niego z takim spokojem, że jesteśmy w świadomym śnie i mogę mu to udowodnić, jeśli podejdzie ze mną do lustra. Podeszliśmy przyłożyliśmy dłonie do lustra, a one przeszły przez to lustro, w taki magiczny sposób. :P
Awatar użytkownika
ErnestPompka
Pobudzony intro
Posty: 148
Rejestracja: 07 lis 2020, 23:45
Płeć: mężczyzna
MBTI: Intp

Re: Twój najstraszliwszy sen.

Post autor: ErnestPompka »

Jak byłem knypkiem to śniło mi się, że dostałem Simsona i jeździłem sobie nim po osiedlu. Jakie było moje rozczarowanie gdy się obudziłem, poszedłem do piwnicy,a tam był tylko kurz.

Taką samą animacje miałem z wzmacniaczem techniks, tak bardzo chciałem go mieć, że śniłem o nim po nocach.
i tak się nie dogadamy
ODPOWIEDZ