szukam kompana/kompanki do rozmów

Tutaj możemy się lepiej poznać. Napisać, co lubimy, jacy jesteśmy i zapytać o to innych. Tematy poważne i osobiste oraz lekkie i błahe.
kinga
Zagubiona dusza
Posty: 2
Rejestracja: 06 lis 2021, 23:12
Płeć: kobieta
Enneagram: 5
MBTI: INFP

szukam kompana/kompanki do rozmów

Post autor: kinga »

Cześć,
Jestem Kinga, ostatnio moim gwłównym zajęciem jest czytanie, chciałabym z kimś obgadać książki i różne inne tematy.
Przez ostatnie 2 lata mieszkałam w Szwajcarii, gdzie poznałam Faceta (pierwsza taka miłość w życiu, pierwszy związek) także no wielkie wydarzenie, do tego ta pandemia... Ogólnie za dużo to wszystko dla mnie było (zmiana miejsca zamieszkania, pierwszy rok w innej miejscowosci, 2 w kolejnej, trudno mi bylo jakos ogarnac wszystko co trzeba bylo ogarnac, za duzo to bylo dla mnie i zalamalam sie).
Teraz mieszkam u moich Rodzicow na wsi, mieszka tu tez moja starsza Siostra. Mam dosc waskie grono bliskich, nie lubie miec duzo powierzchownych kontaktow, wole kilka glebszych. Ale zlozylo sie tak ze jedna z moich bliskich osob zostala w Szwajcarii, (no i potrzebne nam bylo nabranie troche dystansu do Siebie), kolejna ulubiona Osobka wyladowala na jakis czas w Belgii. A ja jestem tutaj, poki co najblizszy kontakt mam z Moja starsza Siostra, Mama i Tata... (wiem... ) Jestem dosc wrazliwym Czlowieczkiem (Co nie dziwi przez fakt ze wiekszosc czasu spedzam w domu i prawie z nikim nie rozmawiam... (przynajmniej ostatnio, po zalamaniu)) .
Mysle ze jestem ciekawa Osoba (choc do niedawna wcale tak nie myslalam, bylam strasznie zamknieta w sobie i nigdy nie mowilam szczerze o tym co mysle, czuje)... Tak jakby ta Milosc do i od Faceta ktorego poznalam rozmrozila moje serducho i mury zaczely sie burzyc.
Zaczelam dostrzegac sama siebie, zastanawiac nad soba, czego ja chce, wczesniej kierowala mna obawa przed ocena Innych... Tak glupio sie zachowywalam w stosunku do Siebie, przez co prawie straciłam kontakt ze Sobą. Jakby moja Dusza i Serce obraziły się na Mnie, przez to, że nie miałam odwagi żyć i wyrażać Swojej prawdy. Tylbo obserwowałam innych i jak kameleon dopasowywalam sie... Ostatnio czytałam o wrażliwośći... Emocjach, o uwalnianiu ich, czasem zablokowanych nawet przed laty, "Nie zaczęło się od Ciebie", dziedziczeniu traumy, ogólnie tematy które się pojawiały ostatnio w moim życiu, (hm i chyba ostatnio modne tematy, prawda? ) by lepiej Siebie zrozumieć. Znalazłam też super książkę "Marihuana przez pierwsze dwanaście tysięcy lat" - temat któy też mnie dotyczy bo lubię czasem zapalić jointa ;) poza tym lubię robić zdjęcia, chciałabym się zając tym profesjonalnie, moja ulubiona postacia z filmow jest Sherlock Holmes. (na dzien dzisiejszy) Lubie bajki ze Studia Ghibli... Mam koszmary po obejzeniu Włądcy Pierscieni... Ostatnio jestem wielką nudziarą, ale chcę gadaaać, rozmawiać, wcześniej tak bardzo unikałam rozmów, otwierania się, (nie lubiłam gadać, bałam się własnych emocji... Bo podobno takie silne są, a są bo jak je tak kisiłam w sobie przez tyle lat to trochę tego się uzbierało) a teraz gdy zdałam sobie sprawę z tego wszystkiego co tam w serduchu mi siedzi, z tych wszystkich fajnych rzeczy któe mam w sobie i zaczełam doceniać moje spojrzenie na świat :serce: zaczęłam słuchać siebie chcę rozmawiać, poznać Przyjaciela, ciekawego mnie, który tez chcialby dzielic sie szczerze tym co mysli, dzielic swoimi spojrzeniem na swiat. hm ma ktoś ochotę pogadać? Jestem ciekawa Spojrzenia na Świat Innych Osób, stylu życia, co lubi itp Mieszkam niedaleko Ostrowa Wlkp, Kalisza, gdyby ktoś był z okolic, choć to wcale nie konieczne
Hm kolejną sprawą jest fakt, że ogoliłam głowę, przez co mam jeszcze mniejszą ochotę by wychodzić... Wcześniej lubiłam czuć się kobieco, stroić się, choćby po to by pójść na spacer i czuć na sobie wzrok Mężczyzn, którym się podobałam, czułam to a teraz brak mi mojej czupryny i tęsknię za nią.

Miłego dzionka :kot:
Ostatnio zmieniony 17 lis 2021, 12:24 przez kinga, łącznie zmieniany 3 razy.
kinga
Zagubiona dusza
Posty: 2
Rejestracja: 06 lis 2021, 23:12
Płeć: kobieta
Enneagram: 5
MBTI: INFP

Re: szukam kompana/kompanki do rozmów

Post autor: kinga »

P.S. Co to takiego "ranga" i dlaczego u mnie wpisane jest "zagubiona dusza" ? hm Czy to ja to napisałam, czy to automatyczne? Nie pamiętam, gdyż zakłądałam konto dość dawno... hm
Awatar użytkownika
Luke
Intronek
Posty: 56
Rejestracja: 27 gru 2017, 17:06
Płeć: mężczyzna

Re: szukam kompana/kompanki do rozmów

Post autor: Luke »

kinga pisze: 17 lis 2021, 12:15 P.S. Co to takiego "ranga" i dlaczego u mnie wpisane jest "zagubiona dusza" ? hm Czy to ja to napisałam, czy to automatyczne? Nie pamiętam, gdyż zakłądałam konto dość dawno... hm
Ranga, czyli staż/aktywność konta. Rośnie wraz z ilością napisanych postów. Zagubioną duszę mają świeżaki, czyli konta z małą aktywnością.
intro103
Zagubiona dusza
Posty: 3
Rejestracja: 15 lis 2021, 18:53
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 6
MBTI: INTP

Re: szukam kompana/kompanki do rozmów

Post autor: intro103 »

Chętnie pogadam i wymienię się poglądami.
P.S. Zostawiłem prywatną wiadomość, odpisz :)
intro103
Zagubiona dusza
Posty: 3
Rejestracja: 15 lis 2021, 18:53
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 6
MBTI: INTP

Re: szukam kompana/kompanki do rozmów

Post autor: intro103 »

Ponawiam prośbę o odpisanie na prywatną wiadomość. Jeśli lubisz zagadki i kameleony :)
ODPOWIEDZ