Infografiki

Najróżniejsze dzieła, konstrukcje, strony, programy.
Awatar użytkownika
Luke
Intronek
Posty: 56
Rejestracja: 27 gru 2017, 17:06
Płeć: mężczyzna

Re: Infografiki

Post autor: Luke »

intbrun pisze: 10 gru 2021, 13:14 Wiem. Tyle że to podobno forum dla introwertyków. Są zapewne odpowiednie fora do publikowania takich treści. A tutaj ma być "Miejsce spotkań ludzi takich jak Ty". To Twoje podwórko, ale istnieje coś takiego jak moderacja. Nie, fora tematyczne takie nie są. Na większości znanych mi, na przeróżne tematy, takie wrzuty są usuwane, a delikwent dostaje czasowe lub definitywne wczasy.
O ile regulamin mówi, że można się doczepić do ostatniego obrazka, bo
Akceptujesz zakaz publikowania wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszającym cudze prawa autorskie i dobra osobiste.
Jeśli kiedyś będzie ci dana kobieta, która urodzi ci dziecko, nie bierzcie formalnego ślubu, ani nie zgłaszajcie nigdzie porodu. Niech urodzi w tajemnicy przed państwem [...]
tak jeśli wrzuca "poradniki, żeby system nie wykrył" i poleca paprykarze, to nie łamie regulaminu i nie mam podstaw, żeby żądać usuwania jego postów.

Bo nie podobają mi się? No nie podobają mi się, bo nawet dla mnie srogo odlatuje, ale sam fakt tego, że mi się nie podoba, nie upoważnia mnie do marudzenia, żeby usunąć wszystko, co mi się nie podoba.
intbrun
Intro-wyjadacz
Posty: 410
Rejestracja: 27 sty 2021, 8:37
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: INFP
Lokalizacja: Norwegia

Re: Infografiki

Post autor: intbrun »

We wcześniejszym zdaje się, było jak spróbować zrobić sobie "w celach szkoleniowych" kod certyfikatu covidowego, i pewnie więcej kwiatków by się znalazło, gdyby ktoś wziął głęboki wdech i to wszystko dokładnie przeczytał.

Natomiast w kwestii podobania się, czy odlatywania, czy marudzenia, to ujmę to tak: skoro komuś wolno takie rzeczy bezkarnie pisać, to mi tym bardziej wolno marudzić, że mi się to nie podoba. Regulamin nie zabrania. Tyle że z dużym prawdopodobieństwem to się nie podoba znakomitej większości. A forum to również atmosfera i wartość przedstawianych treści. Jeśli włodarzom tego forum nie przeszkadza, że to miejsce będzie się kojarzyło z takimi właśnie treściami, to nic mi do tego. Ale gdybym był 'szefem' forum, zależałoby mi, żeby wątki były ciekawe i zachęcały obecne i nowe osoby do włączenia się do społeczności. I zastanowiłbym się, dlaczego kręci się tutaj raptem 20 osób, a jeśli ktoś nowy się pojawi (oprócz jednodniowych oszołomów) to najczęściej po krótkim czasie zanika, być może zniechęcony tym co tutaj znajduje.
Ale to takie moje $0.03, nie mam w tej sprawie nic więcej do dodania.
Awatar użytkownika
Drim
Legenda Intro
Posty: 2137
Rejestracja: 07 mar 2013, 21:32
Płeć: mężczyzna

Re: Infografiki

Post autor: Drim »

Nie zarejestrujesz noworodka to nie-żona nie ma jak pozwać cię o alimenty. Cyk, oszczędnością i pracą ludzie się bogacą. Szach mat kobiety (przecież one rodzą dla kasy, nie wiecie?).

Wyluzujcie.
Kontent humorystyczny. Podobny do idei samolotu piszącego na forum, ale głupszy.
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2681
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Infografiki

Post autor: Coldman »

Drimlajner pisze: 10 gru 2021, 15:28 Nie zarejestrujesz noworodka to nie-żona nie ma jak pozwać cię o alimenty. Cyk, oszczędnością i pracą ludzie się bogacą. Szach mat kobiety (przecież one rodzą dla kasy, nie wiecie?).

Wyluzujcie.
Kontent humorystyczny. Podobny do idei samolotu piszącego na forum, ale głupszy.
Dokładnie, przytemperowaliśmy się, jak dalej będziesz leciał z takimi treściami, to temat do kosza
ODPOWIEDZ