Jakiego gatunku muzyki słuchacie?

Muzyczne rekomendacje, preferencje i zainteresowania. Dział tylko na temat muzyki.
NieokiełznanyEskimos

Re: Jakiego gatunku muzyki słuchacie?

Post autor: NieokiełznanyEskimos »

Każdego. Od rapu przez rock, aż do muzyki klasycznej. W zależności od nastroju.

rap: SŁOŃ, ekipa z 3W, BISZ, donGURALesko, 52 Dębiec, DMX, 2Pac, Cypress Hill, Wu-Tang Clan, NF, Vinnie Paz, Dope D.O.D. etc.
rock, metal: Linkin Park, Red Hot Chili Peppers, Aerosmith, Slipknot, Skillet, Green Day, Skarlett Riot, RAGE OF LIGHT, The Qemists, Crashing Atlas, Halflives, Luxtorpeda, THE UNGUIDED, Korn etc.
pop: Chris De Burgh, Zara Larsson, Kwiat Jabłoni, Shakira, Michael Jackson, Stevie Wonder, Elvis Presley, Beyoncé, Dan Bălan etc.
dubstep, techno, klubowa itp.: The Prodigy, Sylver, Scooter, Zardonic, Figure, Klaas, Feint, VINAI etc.
relaksacyjna, do nauki/pracy: Mr.Kitty, Synthetic Epiphany, Music Lab, Oscuro, Kid Francescoli etc.
klasyczna: Vivaldi, Chopin, Mozart, Beethoven etc.
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2681
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Jakiego gatunku muzyki słuchacie?

Post autor: Coldman »

Obecnie dużo Blunta
Awatar użytkownika
Fire
IntroManiak
Posty: 645
Rejestracja: 20 lut 2019, 17:47
Płeć: kobieta

Re: Jakiego gatunku muzyki słuchacie?

Post autor: Fire »

Właściwie wszystkiego jeśli mi się spodoba, liczy się kunszt, nie gatunek
Awatar użytkownika
Creon
Introrodek
Posty: 11
Rejestracja: 10 sie 2018, 18:25
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 6
MBTI: INFJa
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Jakiego gatunku muzyki słuchacie?

Post autor: Creon »

Od kiedy pamiętam słucham rapu, trochę smuci, że ta muzyka przez wbijanie się w trendy upada coraz niżej z przekazywanymi wartościami. Przez co zacząłem czasem słuchać rapu innych nacji, którego nie rozumiem ale jestem w stanie poczuć vibe. Dla odskoczni chill phonk lub klimaty bardziej rdzenne wchodzące w klimaty nordyckie czy słowiańskie. Nie słucham na codzień ale szanuje rocka, bluesa czy jazz.
Awatar użytkownika
Rafael
IntroManiak
Posty: 643
Rejestracja: 04 lip 2022, 22:01
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 9w1
MBTI: ISFJ
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jakiego gatunku muzyki słuchacie?

Post autor: Rafael »

Najczęściej słucham jazz, czasem również muzykę świata, reggae,warszawską muzykę podwórkową, elektroniczną, filmową. Lubię raczej spokojne, refleksyjne klimaty.
Nie o górę się potkniesz, ale o kamień.
Ashya
Wtajemniczony
Posty: 8
Rejestracja: 23 maja 2022, 15:50
Płeć: kobieta

Re: Jakiego gatunku muzyki słuchacie?

Post autor: Ashya »

Mój last.fm (ktoś tutaj jeszcze z tego korzysta, czy to już relikt przeszłości?) twierdzi, że najczęściej słucham: trip-hop, rock, indie, electronic, alternative, japanese, instrumental, soundtrack, j-rock i chillout, ale w ostatnich miesiącach dołączyły do tej listy: korean, soul, rap, k-pop i odrobina popu. W sumie sporo tego. Ogólnie ujęłabym to tak, że do niektórych utworów i wykonawców jestem niezmiennie bardzo przywiązana i bardzo często ich słucham, ale lubię też poznawać nową muzykę, nawet jeśli kompletnie odstaje od tego, czego słucham na co dzień. Niestety zdarza mi się trafić czasem na taką, przez którą przebrnąć nie jestem w stanie. Na przykład nie umiem przekonać się do większości polskich wykonawców oraz do disco-polo.
Ania8
Wtajemniczony
Posty: 5
Rejestracja: 13 maja 2023, 15:23
Płeć: kobieta
Lokalizacja: podlaskie

Re: Jakiego gatunku muzyki słuchacie?

Post autor: Ania8 »

Przyznam, że słucham naprawdę różnorodnej muzyki. Ostatnio mam zajawkę na muzykę folkową. Z artystów mainstreamowych to klasycznie: Michael Jackson, Whitney Houston a od 4 lat jestem zakochana w muzyce Beyonce zwłaszcza tej nowszej. Jednak odkąd pamiętam miałam słabość do muzyki hiszpańskojęzycznej, czy to meksykańskie mariachi, czy latynoski pop-rock (Reik), no i oczywiście reggaeton (Karol G).
Awatar użytkownika
tonerek
Rozkręcony intro
Posty: 301
Rejestracja: 17 mar 2019, 17:20
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
Lokalizacja: Kraków

Re: Jakiego gatunku muzyki słuchacie?

Post autor: tonerek »

horror-polo w sam raz na halloween

ODPOWIEDZ