Poznajmy sie. Randka online

W tym dziale rozmawiamy o radościach i problemach, jakie dla introwertyków wynikają z bycia w związku.
Mysterious
Zagubiona dusza
Posty: 2
Rejestracja: 04 kwie 2022, 2:10
Płeć: mężczyzna

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Mysterious »

Hej. :>

Mam 24 lata, jestem osobnikiem płci męskiej i pochodzę z Wielkopolski. Na co dzień pracuję i studiuję. Nie chcę, żeby opis wypadł rodem z 1 z 10, więc lepiej od razu przejdę do rzeczy. :P

Jestem osobą, która potrafi dopasować się do rozmówcy, aczkolwiek mimo że nie lubię popadać w skrajności czy szufladkować ludzi, to najlepiej czuję się w towarzystwie introwertyków, którym sam zresztą jestem. Taką też osobę chciałbym tutaj poznać. To co cenię sobie szczególnie w drugiej osobie to naturalność, szczerość i posiadanie systemu wartości, co niestety choć powinno, to nie zawsze jest standardem. Osobiście choć nie lubię i niekoniecznie przychodzi mi to łatwo, to wyznaję zasadę, że warto wychodzić ze swojej strefy komfortu, więc fajnie jakby taka persona stanowiła pewnego rodzaju inspirację, a najlepiej jakby działało to w obie strony.

Wracając do mojej skromnej osoby - jestem raczej pozytywnie nastawiony do nowych znajomości i choć jesteśmy w dziale związki, to nie chciałbym narzucać z góry taki rodzaj relacji, dlatego na początek po prostu poznajmy się i zobaczmy co z tego wyniknie. Można ze mną porozmawiać na każdy temat, nawet jeśli miałbym pełnić tylko rolę słuchacza, dlatego zapraszam do kontaktu. :)
piotsli91
Zagubiona dusza
Posty: 3
Rejestracja: 20 kwie 2022, 20:17
Płeć: mężczyzna

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: piotsli91 »

Hey,
mam na imię Piotr, stuknęło mi już 30 lat i chciałbym po połowie życia spędzonej raczej w większości w samotności chciałbym poznać jakąś Panią na resztę życia.
Nie chciałbym żeby to był jakiś przelotny romans bo bardzo przywiązuje się do osób i chciałbym żeby ktoś pokochał mnie na całe życie. Mogę Ci dać gwarancje że nigdy cię nie zdradzę, bo uważam takie zachowanie za wielkie świństwo.

Coś o mnie: jestem dosyć wysoki (191cm), szczupły, z urody raczej chyba przeciętny ale serce mam wielkie i jak już kogoś pokocham to na amen :lov:
Z charakteru raczej z początku byłem dość skryty przez całkiem sporo problemów w dzieciństwie (m.in. alkoholizm ojca), ale obecnie jestem tak pół na pół chyba dosyć otwarty ale dość trudno przychodzi mi zaufanie komuś kogo nie znam.
No i mam paru znajomych ale nielicznych i pozakładali oni z reguły już własne rodziny, co też bym chciał w końcu :buu:
Jestem zdecydowanym domatorem, ale potrafię gdzieś też wyskoczyć na miasto chociaż bardziej lubię posiedzieć po prostu w domu. Interesuje się muzyką lat 80 tych i książkami popularnonaukowymi z tematyki psychologii i rozwoju osobistego.
Z wad to raczej nigdy nie siąde za kółkiem (próbowałem zdać prawko ale nie czuje się na siłach żeby to ogarnąć), do samolotu raczej też nie wsiąde i na rollercoaster w wesołym miasteczku też nie, no i czasami boje się po prostu zagadać do obcych ludzi ale walczę z tym i nie jest to już tak mocne jak kiedyś.

Kogo chciałbym poznać?
Chciałbym żebyś najlepiej mieszkała gdzieś w okolicy (ja w Zabrzu) czyli najlepiej Katowice i okolice, marzeniem jest poznać drugą połówkę która tak jak ja będzie lubiła raczej posiedzieć w domu albo wyskoczyć na jakąś romantyczną kolację, niż szaleństwa typu skok na bangue :)
Idealnie jakbyś miała 28-31 lat i mieszkanko w którym moglibyśmy zamieszkać (oczywiście będę się dokładał do opłat) możemy też coś razem wynająć.
Możesz mieć dzieci, nikogo nie skreślam i nie szukam jakiejś miss, tylko kogoś kto pokocha mnie całym serduszkiem i spędzimy z sobą resztę życia.

Przepraszam za takie nieskładne i chaotyczne wypociny :D ale to tak nie wiedziałem jak to inaczej napisać i wyszło co wyszło.
Jakby były jakieś wątpliwości czy pytania to chętnie odpowiem, najlepiej i najszybciej na maila: piter123413@wp.pl ale można też tutaj na priv.
Buziaczki :cm
INTJ girl
Zagubiona dusza
Posty: 2
Rejestracja: 25 kwie 2022, 23:44
Płeć: kobieta
MBTI: INTJ

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: INTJ girl »

Część,
Poznam kompatybilnego towarzysza (ENTJ/ENFP), w wieku 36-40 lat. Opolskie. Więcej ->patrz INTJ 🙈🙉🙊-> priv
emilienne
Wtajemniczony
Posty: 6
Rejestracja: 15 maja 2022, 22:05
Płeć: kobieta
Enneagram: 4w5
MBTI: INFJ

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: emilienne »

xati pisze: 27 kwie 2021, 22:50 Siemka,

miasto Kraków
temperament wojowniczy melancholik, INFJ
Szukam kogoś do ciekawego spędzania czasu.
Trochę męczy już to monk mode przez izolację.
Pisać śmiało :)
Wojowniczy melancholik - brzmi dokładnie jak ja :D
Tyler_Durden
Wtajemniczony
Posty: 7
Rejestracja: 20 maja 2022, 16:25
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5
MBTI: INFJ

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Tyler_Durden »

Cześć wszystkim. Mam 23 lata i 178cm wzrostu. Szukam drugiej połówki najlepiej z podkarpacia. Lubię się uczyć nowych rzeczy i czytać książki (jestem trochę sapioseksualny). Bardzo lubię aktywność fizyczną, także jak chodzisz na siłownie to bardzo fajnie. Generalnie w życiu (tak jak zapewne większość z forumowiczów) raczej osoba niezauważana i nietowarzyska.
Fajnie jakbyś była tak zwaną osobą do tańca i do różańca, miło i ciekawie by się wtedy spędzało czas ;) .
Awatar użytkownika
Czerwonekredki
Stały bywalec
Posty: 179
Rejestracja: 21 lip 2018, 21:39
Płeć: kobieta
Enneagram: 4w5
MBTI: ISTPT

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Czerwonekredki »

piotsli91 pisze: 20 kwie 2022, 20:20 stuknęło mi już 30 lat i chciałbym po połowie życia spędzonej raczej w większości w samotności
Skąd wiesz, że będziesz żył 60 lat? :?
This is how i met Marla Singer.
Marla's philosophy of life is that she might die at any moment.
The tragedy, she said, was that she didn't.
Awatar użytkownika
Przemas772
Zagubiona dusza
Posty: 1
Rejestracja: 05 cze 2022, 19:11
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: INTJ

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Przemas772 »

Heyy, mam 26 lat i 197 wzrostu, niedawno przeniosłem się w okolice Warmii i Mazur (dokładniej Węgorzewo). Z wykształcenia inżynier lotnictwa z zawodu wojskowy. Mam bardzo dużo zainteresowań i ciężko wymienić je wszystkie. Szukam otwartych na nowe znajomości osób (otwartych jak na introwertyków :)) do pogadania i może czegoś więcej, zależy jak się to rozwinie. Nie skreślam nikogo, porozmawiam na każdy temat, bo jakoś trzeba próbować przeżyć ten cyrk który nazywamy życiem. Trzymajcie się i pamiętajcie że szczęście płynie ze środka :)

PS
Za jakiś czas planuję wybrać się na fotografowanie nocnego nieba, jeśli będzie ktoś chętny to zapraszam do dołączenia.
Memento vivere ...
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Coldman »

24 lat, Wielkopolska
Jestem indywidualistą z introwertyczną duszą.
Lubię odkrywać ten szalony świat.
Kocham górskie podboje, bo w nich odnajduje wewnętrzny spokój.
;)
Kilka
Introrodek
Posty: 16
Rejestracja: 13 cze 2022, 13:01
Płeć: kobieta

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Kilka »

Hej :) Jestem spokojną introwertyczką szukającą nowych znajomych, osób do pogawędzenia. Preferuję rozmawianie głosowe (np. na Skype), ale na początku możemy trochę powymieniać się mejlami. Kontakt qzka@int.pl
Julia
Zagubiona dusza
Posty: 3
Rejestracja: 26 cze 2022, 0:59
Płeć: kobieta
Enneagram: IEE
MBTI: ENFP
Lokalizacja: Wawa

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Julia »

Siema, jestem nową osobą tu, i zainteresowałam się socjoniką.
Chcę sprawdzić jak to działa.
Jestem ENFP.
Poszukuje ISTP, czy są tu jakiś takie osoby?))
Bardzo mi zainteresował ten idealny związek)) A jeszcze więcej że można kogoś znaleźć na forumach ;)
Czekam z niecierpliwością)
Awatar użytkownika
Kinio
Introwertyk
Posty: 70
Rejestracja: 08 cze 2022, 16:01
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: INFP
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Kinio »

A co mi tam. Wspomnę tutaj o sobie. Zobaczymy co będzie.

Mikołaj. 31 lat. Bydgoszcz.

Zainteresowania:
Pełnokrwisty nerd próbujący zrozumieć jak działa świat. Zajmuje mnie głównie:
-Rysunek (Próbuje żyć jako freelancer rysując Ecchi)
-Muzyka elektroniczna (Ambient, Synthwave i Drum and Bass)
-Anime (W okolicach 200 obejrzanych serii)
-Gry (Nie ograniczam się do gatunku, gram w to co mi podejdzie, przeważnie klasyki i gry niezależne)
-Mocno interesuje się też filmami, psychologią i świadomym śnieniem (Do tego stopnia, że mógłbym nauczyć gdyby ktoś był chętny)
-Do tego próbuje prowadzić trzy kanały na Youtube.

O mnie:
Nawiązywanie kontaktu z innymi ludźmi przychodzi mi dosyć ciężko. Jeżeli ktoś poznaje postać z mojego awataru to wie o co chodzi. Dużo czasu zajmuje mi otwieranie się na nowych ludzi i to wynika z moich dotychczasowych doświadczeń. Nie powiedziałbym, że rozmowa sprawia mi problem ale jestem po prostu jedną z tych osób która naturalnie zwraca się ku samemu sobie kiedy urywa się temat. Czasami ludzie to interpretują jako arogancja. Tymczasem rozmowa o niczym jest dla mnie zwyczajnie trudna. Wyznaję zasadę, że jeżeli czegoś nie wiem to się nie wypowiadam. Jestem też nonkonformistą. Nie dopasowuje się do norm społecznych. Kieruje się bardziej swoimi własnymi wartościami nawet jeżeli ludzie dookoła mają z tym problem (A zdarza się to często). To tak z grubsza najważniejsze rzeczy.

Z wyglądu powiedziałbym, że jestem klasycznym średniakiem 6/10. Dosyć szczupły (56 kg) ale z lekko zarysowanymi mięśniami z powodu rytualnych ćwiczeń porannych itd. Długie włosy za barki. Ni to brzydal ni Brad Pitt. Preferuje luźny, miejski styl ubioru czy odświętnie jakiś jeans.

Szukam:
W sumie jestem otwarty na prawie każdy typ relacji. Jeżeli mowa o platonicznych, przyjacielskich relacjach to nie mam absolutnie żadnych wymagań. Faceci, kobiety, każdego traktuje indywidualnie, nie oceniam z góry. Jeżeli będę w stanie Ci zaufać i będziemy się rozumieli na takim podstawowym poziomie, umieli ze sobą rozmawiać, czasami posiedzieć w ciszy, poekscytować się różnymi ciekawymi zjawiskami albo coś razem obejrzeć lub w coś pograć to istnieje duża szansa, że będę tej relacji wierny do końca życia (Oczywiście dopóki nie stanie się coś co nas poróżni bo życie przecież nigdy nie jest takie proste).

Z łóżkowymi, romantycznymi relacjami jest już trochę inaczej. W tym przypadku mam swój typ kobiety i staram się go trzymać chociaż oczywiście rozumiem, że to trochę idealistyczne i nie do końca rozsądne. Szczerość stawiam ponad wszystko więc ze swojej strony też kładę wszystko czarno na białym. Do poważnego związku mam mieszane uczucia z kilku personalnych powodów o których mogę powiedzieć na osobności. Odrzucam też dzieci. Dzieci są według mnie stracą czasu, zdrowia i pieniędzy. Rozumiem, że to podejście może być krzywdzące ale właśnie o to chodzi. Jeżeli w tej kwestii już na starcie się różnimy to się nie dogadamy. Jeżeli natomiast uda się komuś przez te bariery przebić to ponownie zapewniam, że będę tej osobie wierny dopóki nie wyzionę ducha.

Na luźną zabawę pokroju FWB czy jakiś Roleplay również jestem otwarty. Punkty bonusowe jeżeli preferujesz ubierać się w skóry albo w stylistyce Goth, mam do tego słabość. 😍

W zasadzie to tyle. Trochę przydługi ten matrymonial ale jak niby człowiek ma siebie opisać w jednym poście. Nierealne.

Jestem dostępny głównie na Discordzie: DreadMirror#3706
Telefon mogę podać w prywatnej wiadomości jeżeli ktoś jest zainteresowany.
Alternatywnie zostaje też Instagram: dreadmirror (Ciężko mnie wyszukać w google bo pewnie mam shadowbana)
"Hope is heavy and uncomfortable, but it's also our greatest responsibility."
Awatar użytkownika
Rafael
IntroManiak
Posty: 625
Rejestracja: 04 lip 2022, 22:01
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 9w1
MBTI: ISFJ
Lokalizacja: Warszawa

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Rafael »

Julia pisze: 26 cze 2022, 1:10 Siema, jestem nową osobą tu, i zainteresowałam się socjoniką.
Chcę sprawdzić jak to działa.
Jestem ENFP.
Poszukuje ISTP, czy są tu jakiś takie osoby?))
Bardzo mi zainteresował ten idealny związek)) A jeszcze więcej że można kogoś znaleźć na forumach ;)
Czekam z niecierpliwością)
Wychodzi na to, że o mnie mowa, bo ja jestem ISTP. To rzadki typ osobowości. Choć jestem tu od niedawna to wiele już postów czytałem i jeszcze nikogo innego o tym profilu nie znalazłem. Pewnie są, ale mało.
Ja zresztą też taki typowy nie jestem, bo wszakże S jest u mnie dominujące to jednak N też, posiadam. Do tego mam nawet nadmiernie rozwiniętą empatię, Poza tym to mniej więcej się zgadza.

Na pewno jestem z natury "złotą rączką", choć niepełnosprawności znacznie mnie w tym ograniczają. Całe moje mieszkanie jest zapełnione narzędziami i urządzeniami pomiarowymi. Ale również bardzo interesuje się psychiatrią i psychologią i mam jeszcze ze 30 innych zainteresowań również artystycznych. Kiedyś byłem muzykiem, obecnie maluje i piszę wiersze.

Stety niestety w branży randkowej to już ponad 20 lat się nie zatrudniam. Mam 53 lata i chyba jestem najstarszy na tym forum. Napisałem parę słów o sobie może ci się przyda tak dla orientacji, czy tego typu osoby pasują czy nie.
Życzę powodzenia może kogoś znajdziesz.
Nie o górę się potkniesz, ale o kamień.
Julia
Zagubiona dusza
Posty: 3
Rejestracja: 26 cze 2022, 0:59
Płeć: kobieta
Enneagram: IEE
MBTI: ENFP
Lokalizacja: Wawa

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Julia »

Dzięki za odpowiedź)) właśnie zauważyłam że są rzadkie te typy.
Ale fajnie że masz tak, wygląda na bardzo ciekawie życie 😊
Awatar użytkownika
Rafael
IntroManiak
Posty: 625
Rejestracja: 04 lip 2022, 22:01
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 9w1
MBTI: ISFJ
Lokalizacja: Warszawa

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Rafael »

Julia pisze: 26 cze 2022, 1:10 Chcę sprawdzić jak to działa.
To można powiedzieć credo życiowe ISTP. Poznawanie jak działa wszystko, co jest na świecie. Oczywiście życia na to nie starczy i o to chodzi. Motywacja na całą egzystencja. Stąd brak depresji w tym typie. Oraz silne działanie antydepresyjne na innych.

Ja kiedyś byłem takim 100% ISTP, ale teraz to już tak nie jest.

Opowiem Ci o moich związkach z ENFP może Ci się przydać, dla rozeznania czy to działa.

Spotkałem w życiu dwie takie kobiety.

Pierwsza i najważniejsza kobieta w życiu każdego mężczyzny czyli moja mama. Najbliższa mi osoba, choć nie zawsze tak było. Generalnie to relacja bliska, ale konfliktowa.

A druga to piękna blondynka z naturalnymi loczkami i długimi nogami, super ubrana, taka gdy, jak gdzieś wchodzi to ma "wejście", otoczona wianuszkiem mężczyzn.
Ale za to z takich, co same wybiorą i to nie z grona absztyfikantów. No i padło na mnie, choć ja się o nią nie starałem, bo nigdy sam nie wychodzę z inicjatywą, a nie mówiąc już o podrywaniu.

Od samego początku wiedzieliśmy, że ta relacja nie potrwa długo. Ona była chwilowo wolna i ja poniekąd też. Oboje mieliśmy duże powodzenie u płci przeciwnej, więc wiadomo było że rozstanie nie będzie "tragedią". Ale jednak okazało się inaczej. Nasza znajomość przetrwała wiele lat, jednak w formie przyjacielskiej. Ona miała męża, przychodziła do mnie ze swoim dzieciaczkiem. Ja również bywałem u niej. Miałem również inną dziewczynę.

Z żadną inną osobą nie nadawałem na bliższej fali niż z tą panną ENFP. Rozumieliśmy się bez słów również na odległość. Te same wartości, światopogląd, religia. I właśnie dlatego rozstaliśmy się jako para, żeby poszukać kogoś innego, tajemniczego, a nie własne alter ego.

I jeszcze taka sugestia techniczna. Jak trafisz na czysty typ ISTP, będziesz musiała sama zacząć znajomość. Być może nawet umówić się na pierwszą randkę. ISTP są w kwestiach romansowych mało domyślni i lubią jasne sytuacje.

To tacy prawdziwi faceci o technicznych zainteresowaniach, lubiący sport, ryzyko często nadmierne np szybkie samochody, czy motocykle, ale w bliskiej relacji bardzo mili i słodcy dla swoich sympatii. Mają też znakomitą koordynacje ruchową dzięki czemu wypadek na motocyklu, rowerze, czy nartach nie stanowi dla nich większego problemu wychodzą tylko poobcierani tu i ówdzie. Ja nigdy niczego nie złamałem, choć skasowałem parę samochodów, rowerów i motocykli.

Umieją zarobić, przeważnie na ryzykownych transakcjach np. przemyt, gra na giełdzie (z tego utrzymywałem się przez większość życia), pokerek, wyścigi konne.

Lubią też pomagać ludziom, często angażują się w różne wolontariaty, ale i tu ryzyko mile widziane np. więzienie, szpital psychiatryczny dla pacjentów szczególnie niebezpiecznych. Pójdą tam, gdzie nikt nie pójdzie, to właśnie ich kręci.

Umieją się obronić, sporty walki, u mnie to było judo, ale nigdy nie atakują pierwsi. Spokojni ludzie, mało kto może ich z równowagi wyprowadzić. Chyba tylko moja mama to potrafi.

To tacy stoicy, mnie zresztą stoicyzm jest bardzo bliski.
Lubią naprawiać zepsute urządzenia, ale także ludzi na poziomie psychicznym, duchowym, fizycznym, a nawet cały świat np ekologia, religia, zdrowe żywienie, weganizm, edukacja, rozwój duchowy. I wszystko inne dla naprawy świata.

Przynajmniej ja właśnie taki byłem... kiedyś.
Teraz to co najwyżej jakiś inwalidzki skuter elektryczny rozbije. Będzie przynajmniej co reperować. A moja osobowość dryfuje w kierunku INFP, a na tym forum to takich najwięcej i dobrze, bo to bardzo ciekawi ludzie. Tylko sami o tym nie wiedzą.

Pole konfliktu ENFP z ISTP może pojawić się w zakresie F i T. ISTP są bardzo logiczni, jeśli ENFP nie będzie wystarczająco logiczny, a tak bywa często, to będzie bardzo trudno się dogadać. Chyba, że ENFP ma bardzo trafną intuicję, co ISTP szybko zauważy i wtedy decyzje będą podejmowane na podstawie intuicji ENFP, a nie logiki ISTP.
ISTP sa bardzo praktyczni i zawsze wybierają to co lepiej działa. Moja mama ma nietrafną intuicję i stąd konflikty.

Jak byś coś jeszcze chciała wiedzieć, to pytaj. Chętnie pomogę.
Nie o górę się potkniesz, ale o kamień.
Julia
Zagubiona dusza
Posty: 3
Rejestracja: 26 cze 2022, 0:59
Płeć: kobieta
Enneagram: IEE
MBTI: ENFP
Lokalizacja: Wawa

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Julia »

Jesu, bardzo dziękuję za takie potrzebne informacje. Czytałam cały czas z uśmiechem na twarzy, bo mam kolegę właśnie w tym typie, i tak jak byś mówił o nim :)
Ogólnie dziwnie brzmi tylko jedno, że tak się fajno bawiło z blondynką ale kazdy miał kogoś innego. Ja ukrat bym chciała mieć obok siebie kogoś z kim by można było otak bez słów :) W tym i zainteresowałam się socjoniką, bo nie mogłam wyobrazić jak to ktos ma idealny związek i git, a ja ciągle mam coś nie to. Jak poznałam jednego ISTP to akurat sprawdziło się wszystko)
Jeszcze raz bardzo dziękuję za trafną info i bardzo przydatną))
ODPOWIEDZ