[Badanie] Pandemia i jej wpływ na relacje interpersonalne

W tym miejscu zamieszczane są informacje o charakterze społecznym: apele, zbiórki, prośby o pomoc, teksty i linki do fundacji.
Awatar użytkownika
Solitude
Intronek
Posty: 40
Rejestracja: 22 lut 2013, 23:06
Płeć: kobieta
Enneagram: 4w5
MBTI: INFP

[Badanie] Pandemia i jej wpływ na relacje interpersonalne

Post autor: Solitude »

Hej,
Jestem studentką psychologii i na potrzeby mojej pracy magisterskiej prowadzę badania dotyczące wpływu pandemii COVID-19 na relacje z innymi ludźmi.
W badaniu mogą wziąć udział uczniowie i studenci w wieku 18-25 lat. Pytania będą dotyczyły m.in. kontaktów z innymi ludźmi przed i w trakcie pandemii, wykorzystania Internetu oraz poziomu satysfakcji z życia towarzyskiego. Proszę o odwołanie się do wspomnień dotyczących najtrudniejszego okresu pandemii, w pierwszych miesiącach jej trwania.
Ankieta jest w pełni anonimowa, a jej wypełnienie potrwa około 15-20 minut. Będę bardzo wdzięczna za każdą pomoc ☺️
https://forms.gle/KKqcEk37U9gN89Ei8
Awatar użytkownika
Percy
Stały bywalec
Posty: 217
Rejestracja: 01 wrz 2019, 12:08
Płeć: mężczyzna

Re: [Badanie] Pandemia i jej wpływ na relacje interpersonalne

Post autor: Percy »

Ech, za stary jestem. Najwyraźniej psychologii nie interesuje już upośledzenie towarzyskie takiego próchna jak ja :P
Awatar użytkownika
Solitude
Intronek
Posty: 40
Rejestracja: 22 lut 2013, 23:06
Płeć: kobieta
Enneagram: 4w5
MBTI: INFP

Re: [Badanie] Pandemia i jej wpływ na relacje interpersonalne

Post autor: Solitude »

Zastanawiałam się, czy nie robić takiego ogólnego badania dla osób w każdym wieku, ale jednak postanowiłam się ukierunkować na uczniów i studentów, bo wydaje mi się, że to jedna z tych grup które najbardziej odczuwały skutki uboczne pandemii, jeśli chodzi o życie towarzyskie.
Ale psychologia interesuje się z pewnością każdym z nas, tylko nieraz trzeba zawęzić obszar badań :D
Awatar użytkownika
Rafael
IntroManiak
Posty: 625
Rejestracja: 04 lip 2022, 22:01
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 9w1
MBTI: ISFJ
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Badanie] Pandemia i jej wpływ na relacje interpersonalne

Post autor: Rafael »

Ja też jestem za stary, ale skutki pandemii są u mnie pozytywne paradoksalnie.
Nie o górę się potkniesz, ale o kamień.
ODPOWIEDZ