Witam!

W tym miejscu dyskutujemy o zjawisku introwertyzmu, o tym, jak wpłynął on na nasze życie, jakie są wady i zalety bycia introwertykiem.
Awatar użytkownika
Rafael
Introwertyk
MBTI: ISTP

Re: Witam!

Post autor: Rafael »

Szanowanko,
Ja też tu jestem od niedawna i mi się spodobało, bo jak dotychczas jeszcze nie zauważyłem kłótni, czego ja bardzo nie lubię. Pewnie się zdarzają, ale mało. A niektóre fora to prawie z samych tylko kłótni się składają.
pietruch pisze: 14 lip 2022, 18:42 Tak samo jak niedawno zaakceptowałem, że introwertyk też potrzebuje zawierać nowe znajomości.
Ja do tego jeszcze się nie przekonałem, ale jestem otwarty na zmianę, a to w moim przypadku już dużo.
pietruch
Wtajemniczony
Enneagram: 9w1
MBTI: ISFJ

Post autor: pietruch »

Hm..ja jestem często przesadnym optymistą, a wychodzi później różnie. W każdym razie lista tematów jest ciekawa. Nie wiedziałem, że u nas funkcjonuje od tak dawna introwertyczne forum, wcześniej czytywałem amerykański Introvert, Dear (przez translator, co jest średnio przyjemne), fajnie że jest coś po polsku.
paula87
Zagubiona dusza

Dzień dobry

Post autor: paula87 »

Pozdrawiam z Chorzowa i pomimo oporów postanowiłam odezwać się na forum. Może chciałby ktoś zamienić kilka słów na różne tematy?
Awatar użytkownika
Kinio
Intronek
Enneagram: 4w5
MBTI: INFP

Post autor: Kinio »

@paula87 Uszanowanko i brawo za pokonanie oporów.
"Hope is heavy and uncomfortable, but it's also our greatest responsibility."
Awatar użytkownika
Rafael
Introwertyk

Re: Dzień dobry

paula87 pisze: 21 lip 2022, 15:31 Pozdrawiam z Chorzowa i pomimo oporów postanowiłam odezwać się na forum. Może chciałby ktoś zamienić kilka słów na różne tematy?
Szanowanko, każdy mile widziany, można pisać swobodnie bez obaw o negatywne oceny.
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs

Post autor: Coldman »

Witam wszystkich nowych
tucha
Zagubiona dusza

Post autor: tucha »

Dzień dobry:)
Awatar użytkownika
Fire
Intromajster

Post autor: Fire »

Zapraszamy serdecznie :)
Awatar użytkownika
Rafael
Introwertyk

Szanowanko, miłego forumowania życzę.
Jacob
Zagubiona dusza

Post autor: Jacob »

Cześć! Jestem Kuba. Mam 20 lat (rocznikowo 21), obecnie jestem w Warszawie (gdzie studiuje na SGH), jednak pochodzę z mniejszej miejscowości. Ze względu na moją nieśmiałość mam jednak duże problemy z nawiązywaniem nowych znajomości. Postanowiłem jednak tutaj chociażby się przedstawić i powiedzieć coś o sobie. Uwielbiam grać w gry planszowe (które, o ironio, w wielu przypadkach wymagają interakcji z innymi), szczególnie w euro czy worker placementy. Oprócz tego interesuje się geografią. Jeśli chodzi o sporty to głównie oglądam piłkę nożną i snooker, ale czasem też siatkówkę, formułę 1 czy darta. Muzyka - tutaj po prostu słucham to co lubię, więc wymienię kilka ulubionych zespołów: Green Day, Rise Against, The 1975, Bleachers, Breaking Benjamin, Mumford&Sons. Jeśli chodzi o filmy to rzadko raczej oglądam, ale jak już to dramaty/fantasy/animowane. To chyba tyle tak w skrócie, także jeszcze raz, cześć wszystkim!
Awatar użytkownika
Rafael
Introwertyk

Jacob pisze: 31 lip 2022, 19:47 Cześć! Jestem Kuba. Mam 20 lat (rocznikowo 21), obecnie jestem w Warszawie (gdzie studiuje na SGH), jednak pochodzę z mniejszej miejscowości. Ze względu na moją nieśmiałość mam jednak duże problemy z nawiązywaniem nowych znajomości. Postanowiłem jednak tutaj chociażby się przedstawić i powiedzieć coś o sobie. Uwielbiam grać w gry planszowe (które, o ironio, w wielu przypadkach wymagają interakcji z innymi), szczególnie w euro czy worker placementy. Oprócz tego interesuje się geografią. Jeśli chodzi o sporty to głównie oglądam piłkę nożną i snooker, ale czasem też siatkówkę, formułę 1 czy darta. Muzyka - tutaj po prostu słucham to co lubię, więc wymienię kilka ulubionych zespołów: Green Day, Rise Against, The 1975, Bleachers, Breaking Benjamin, Mumford&Sons. Jeśli chodzi o filmy to rzadko raczej oglądam, ale jak już to dramaty/fantasy/animowane. To chyba tyle tak w skrócie, także jeszcze raz, cześć wszystkim!
Serwus z Warszawy w dniu rocznicy Powstania.

Ja też studiowałem na SGPiS, a potem SGH, bo akurat zmieniono nazwę. Takie czasy były niepewne.
Podoba Ci się na tej uczelni?
Jacob
Zagubiona dusza

Rafael pisze: 01 sie 2022, 18:42
Jacob pisze: 31 lip 2022, 19:47 Cześć! Jestem Kuba. Mam 20 lat (rocznikowo 21), obecnie jestem w Warszawie (gdzie studiuje na SGH), jednak pochodzę z mniejszej miejscowości. Ze względu na moją nieśmiałość mam jednak duże problemy z nawiązywaniem nowych znajomości. Postanowiłem jednak tutaj chociażby się przedstawić i powiedzieć coś o sobie. Uwielbiam grać w gry planszowe (które, o ironio, w wielu przypadkach wymagają interakcji z innymi), szczególnie w euro czy worker placementy. Oprócz tego interesuje się geografią. Jeśli chodzi o sporty to głównie oglądam piłkę nożną i snooker, ale czasem też siatkówkę, formułę 1 czy darta. Muzyka - tutaj po prostu słucham to co lubię, więc wymienię kilka ulubionych zespołów: Green Day, Rise Against, The 1975, Bleachers, Breaking Benjamin, Mumford&Sons. Jeśli chodzi o filmy to rzadko raczej oglądam, ale jak już to dramaty/fantasy/animowane. To chyba tyle tak w skrócie, także jeszcze raz, cześć wszystkim!
Serwus z Warszawy w dniu rocznicy Powstania.

Ja też studiowałem na SGPiS, a potem SGH, bo akurat zmieniono nazwę. Takie czasy były niepewne.
Podoba Ci się na tej uczelni?
Po roku nauki zdalnej i roku stacjonarnej - mimo wszystko nie narzekam. Najbardziej podoba mi się oczywiście ta możliwość planowania sobie zajęć. Same zajęcia klaycznie - jedne ciekawsze drugie do zapomnienia, jednak ogólnie jestem zadowolony.
Awatar użytkownika
Rafael
Introwertyk

Ja też byłem zadowolony, choć na ten system wybierania zajęć to się nie załapałem. To dopiero było rok, czy 2 lata niżej od nas. A najbardziej mi się podobały ładne dziewczyny, a były najpiękniejsze ze wszystkich uczelni.
Teraz też tak jest?

A w Warszawie jak się odnajdujesz?
Jacob
Zagubiona dusza

Rafael pisze: 02 sie 2022, 17:40 Ja też byłem zadowolony, choć na ten system wybierania zajęć to się nie załapałem. To dopiero było rok, czy 2 lata niżej od nas. A najbardziej mi się podobały ładne dziewczyny, a były najpiękniejsze ze wszystkich uczelni.
Teraz też tak jest?

A w Warszawie jak się odnajdujesz?
Przeskok z miasteczka do stolicy był dosyć trudny, jednak z czasem było coraz lepiej. Zdecydowanie łatwiej jest tutaj zachować anonimowość
ODPOWIEDZ