Portale Randkowe

W tym dziale rozmawiamy o radościach i problemach, jakie dla introwertyków wynikają z bycia w związku.

Czy korzystaliście kiedyś z usług portalu randkowego ?

Tak korzystałam/em i udało mi się kogoś poznać.
57
17%
Tak korzystałam/em, ale skończyło się na bezowocnych poszukiwaniach.
148
44%
Nie nie korzystałam/em, ale możliwe że kiedyś skorzystam.
70
21%
Nie nie korzystałam/em i nie mam zamiaru tego robić.
59
18%
 
Liczba głosów: 334

Awatar użytkownika
Drim
Legenda Intro
Posty: 2120
Rejestracja: 07 mar 2013, 21:32
Płeć: mężczyzna

Re: Portale Randkowe

Post autor: Drim »

Coldman pisze: 11 mar 2022, 17:48 To zmień sobie status związku, żeby ci panowie już anonsów na wysyłali na priv :D
Jednej superdziewczyny mniej, proponuję nastrojową muzyczkę. Biada nam kawalerowie, biada! Czeba tindery zakładać bo introforumowiczki nas nie chco!

nietota
Pobudzony intro
Posty: 131
Rejestracja: 02 sie 2018, 21:15
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4
MBTI: INTP

Re: Portale Randkowe

Post autor: nietota »

Coldman pisze: 11 mar 2022, 17:48 To zmień sobie status związku, żeby ci panowie już anonsów na wysyłali na priv :D
haha, racja, wszak nie mogę się opędzić od tych chmar forumowych zalotników! :ok:
Drimlajner pisze: 11 mar 2022, 19:41 Jednej superdziewczyny mniej, proponuję nastrojową muzyczkę. Biada nam kawalerowie, biada! Czeba tindery zakładać bo introforumowiczki nas nie chco!

ach, lubię ten utwór muzyczny! :hug:
Awatar użytkownika
bartek93
Ambiwertyk
Posty: 320
Rejestracja: 15 kwie 2018, 22:29
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 9w1
MBTI: ENxP
Lokalizacja: Okolice Siedlec

Re: Portale Randkowe

Post autor: bartek93 »

Korzystałem z Tindera, Badoo i randek na FB. Na Tinderze i Badoo nie poznałem nikogo, sama forma przebierania w kobietach nie bardzo mi się podobała, zresztą praktycznie nie było tam osób, które jakkolwiek by mnie zainteresowały (wygląd to nie wszystko, zawsze patrzyłem po opisach), w większości jakieś farbowane lale wstawiające prowokacyjne zdjęcia. Randki FB były już lepsze, bo było więcej kryteriów, wg których można było się dopasowywać i tam poznałem dwie dziewczyny (z jedną nawet raz się spotkałem), jednak skończyło się na koleżeńskich znajomościach i w sumie nie chciałem nic więcej, bo dość szybko się zorientowałem, że nie pasujemy do siebie. Poznałem za to bardzo wartościową dziewczynę na czacie grupowym na messengerze, gdzie była adminem. Znamy się już ponad rok, a od 8 miesięcy spotykamy się w realu. Nie ma to jak poznać kogoś zupełnie spontanicznie (bo nie napiszę, że przypadkowo, bo nie wierzę w przypadki) ;)
I breathe the air of my beliefs
ENFP 962(171) sp/so
ODPOWIEDZ