Gdzie poznawać (wolne) kobiety po 30?

W tym dziale rozmawiamy o radościach i problemach, jakie dla introwertyków wynikają z bycia w związku.
zygmuntix
Introrodek
Posty: 10
Rejestracja: 04 gru 2021, 12:01
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Gdzie poznawać (wolne) kobiety po 30?

Post autor: zygmuntix »

@Rafael tak jak zostało wspomniane kobiety przebierają w partnerach na portalach randkowych. I to mocno. Mi się nie udało znaleźć nikogo na Tinderze, ale słyszałem już o co najmniej 2 parach które powstały. Skądś się wzięły. Na każdym portalu randkowym kobiety przebierają, dostają dużo wiadomości od facetów i wybierają sobie które z tych wiadomości są najfajniejsze i którzy faceci najfajniejsi. Trochę to podobnie działa na Linked in tyle że tam chodzi o oferty pracy z dobrymi stawkami i ciekawymi projektami z nowymi technologiami w przypadku IT. Oczywiście jak piękna rekruterka napisze to jeszcze lepiej.
zygmuntix
Introrodek
Posty: 10
Rejestracja: 04 gru 2021, 12:01
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Gdzie poznawać (wolne) kobiety po 30?

Post autor: zygmuntix »

@Kinio nie wierzę w to że chodzi tylko o to, że portale randkowe wszystkie zostały zaprojektowane tylko po to żeby wpaść w nieskończone poszukiwania i nigdy nikogo nie znaleźć. Popatrz, ja korzystałem z Tindera, ale nie zapłaciłem im ani grosza, bo aplikacja w moim przypadku w ogóle nie działała. Za to z tego co słyszę to dobrze się sprawdza w przypadku ekstrawertyków z dobrymi fotkami którzy mają fajny opis. Z tego co czytałem w jednej książce to nieliczna grupa facetów na Tinderze zgarnia sobie dużą ilość kobiet do seksu (może nie tylko), a duża liczba innych facetów po prostu odpada.
zygmuntix
Introrodek
Posty: 10
Rejestracja: 04 gru 2021, 12:01
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Gdzie poznawać (wolne) kobiety po 30?

Post autor: zygmuntix »

@Rafael ja już chodzę na terapię i to od 6 lat. Widzę duże efekty, ale luzu to ja zbytnio nie mam, lubię bardziej myśleć intelektualnie. Wiem że kobietom zależy na emocjach i to jest problem. Ja lubię intelektualne rozważania i normalne rozmowy, a nie jakieś śmiechy chichy i gadanie o dupie Maryny jak to się mówi.
Awatar użytkownika
Rafael
IntroManiak
Posty: 644
Rejestracja: 04 lip 2022, 22:01
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 9w1
MBTI: ISFJ
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gdzie poznawać (wolne) kobiety po 30?

Post autor: Rafael »

Jasne. Każdy szuka odpowiedniego sposobu dostosowanego do własnego typu osobowości. A Ty pracujesz nad sobą zatem zapewne kiedyś znajdziesz wymarzaną partnerkę. :)

Ja Ciebie nie znam, nawet nie wiem czy jesteś introwertykiem, choć Twoja wypowiedź:
Ja lubię intelektualne rozważania i normalne rozmowy, a nie jakieś śmiechy chichy i gadanie o dupie Maryny jak to się mówi.
wyraźnie na to wskazuje. U mnie też tak samo teraz jest, ale kiedyś funkcjonowałem inaczej.

Byłem ekstrawertycznym typem ENFP, a wtedy bardzo dobrze potrafiłem rozmieszać osoby obojga płci, dlatego garnęły się do mnie szczególnie te smutne, które potrzebowały wesołości. Roznosił mnie też typowy dla ENFP entuzjazm udzielający się innym. Miałem 10 pomysłów na minutę na spędzenie miło czasu. Stąd chciał nie chciał byłem skazany na powodzenie wśród młodych dam. Ale raczej na krótkoterminowe relacje, bo z takim niebieskim ptakiem nikt by się na dłużej nie związał. ;)
Nie o górę się potkniesz, ale o kamień.
Awatar użytkownika
abandon
Intronek
Posty: 53
Rejestracja: 03 lip 2022, 20:59
Płeć: kobieta
Enneagram: 4w5
MBTI: INFPT

Re: Gdzie poznawać (wolne) kobiety po 30?

Post autor: abandon »

Haha)))))
Jednej rzeczy trzeba się wystrzegać w tych sprawach: ciasnej małostkowości, pedanterii i tępej dosłowności. Wszystkie rzeczy są powiązane, wszystkie nici uchodzą do jednego kłębka. Czy zauważyliście, że między wierszami pewnych książek przelatują tłumnie jaskółki, całe wersety drgających, spiczastych jaskółek? Należy czytać z lotu tych ptaków...
Awatar użytkownika
Uciekinierka
Ambiwertyk
Posty: 145
Rejestracja: 07 sty 2015, 2:28
Płeć: kobieta
Enneagram: 9w1
MBTI: INFP

Re: Gdzie poznawać (wolne) kobiety po 30?

Post autor: Uciekinierka »

Czy jeśli ktoś nie odpowiada w zasadzie na pytanie zawarte w temacie ani nawet na treść któregokolwiek z powyższych postów, ale jest wolną kobietą po 30, to jest to tzw. offtop czy też nie?
"(...) są różne szkoły, ale jedna z nich mówi, że nigdy nie jest za późno. Mnie się podoba ta szkoła. Co mówi, że nigdy nie jest za późno."
Awatar użytkownika
abandon
Intronek
Posty: 53
Rejestracja: 03 lip 2022, 20:59
Płeć: kobieta
Enneagram: 4w5
MBTI: INFPT

Re: Gdzie poznawać (wolne) kobiety po 30?

Post autor: abandon »

Uciekinierka pisze: 01 paź 2022, 1:46 Czy jeśli ktoś nie odpowiada w zasadzie na pytanie zawarte w temacie ani nawet na treść któregokolwiek z powyższych postów, ale jest wolną kobietą po 30, to jest to tzw. offtop czy też nie?
Uciekinierka ty lisiczko)))) dawno cie nie było))) mokze byc i offtop, zalezy na jakiego mężczyznę się trafi haha)))))) zawsze jest nadzieja ze ktos z polotem na skrzydlach sie pojawi na horyzoncie nie? :) :)
Jednej rzeczy trzeba się wystrzegać w tych sprawach: ciasnej małostkowości, pedanterii i tępej dosłowności. Wszystkie rzeczy są powiązane, wszystkie nici uchodzą do jednego kłębka. Czy zauważyliście, że między wierszami pewnych książek przelatują tłumnie jaskółki, całe wersety drgających, spiczastych jaskółek? Należy czytać z lotu tych ptaków...
Awatar użytkownika
Uciekinierka
Ambiwertyk
Posty: 145
Rejestracja: 07 sty 2015, 2:28
Płeć: kobieta
Enneagram: 9w1
MBTI: INFP

Re: Gdzie poznawać (wolne) kobiety po 30?

Post autor: Uciekinierka »

Fakt, dawno mnie nie było, chciałam się stąd ostatecznie ulotnić mając na koncie jakąś równą liczbę postów, ale właśnie spaprałam sprawę.

Mówią, że nadzieja matką głupich, ale może litościwie nie obrażajmy ludzi ani nadziei.

A... ym... jeśli chodzi o temat, żeby nie było, że spamuję, to... no... naprawdę nie mam pojęcia gdzie można znaleźć takie osoby. Pewnie jest trudno. Ja nie znam. W ogóle te kobiety w dzisiejszych czasach to jakieś takie... szkoda sobie głowę zawracać, naprawdę.
"(...) są różne szkoły, ale jedna z nich mówi, że nigdy nie jest za późno. Mnie się podoba ta szkoła. Co mówi, że nigdy nie jest za późno."
Awatar użytkownika
abandon
Intronek
Posty: 53
Rejestracja: 03 lip 2022, 20:59
Płeć: kobieta
Enneagram: 4w5
MBTI: INFPT

Re: Gdzie poznawać (wolne) kobiety po 30?

Post autor: abandon »

A dlaczego rowna liczbe postów?

Powiedzenia staropolskie mmm)) nadzieja jak kazda inne zjawisko w czlowieku, Mowia, nic co ludzkie nie jest obce;) to pewnie tez znasz?

No jakie te kobiety w dzisiejszych czasach?
Jednej rzeczy trzeba się wystrzegać w tych sprawach: ciasnej małostkowości, pedanterii i tępej dosłowności. Wszystkie rzeczy są powiązane, wszystkie nici uchodzą do jednego kłębka. Czy zauważyliście, że między wierszami pewnych książek przelatują tłumnie jaskółki, całe wersety drgających, spiczastych jaskółek? Należy czytać z lotu tych ptaków...
Percy
Stały bywalec
Posty: 222
Rejestracja: 01 wrz 2019, 12:08
Płeć: mężczyzna

Re: Gdzie poznawać (wolne) kobiety po 30?

Post autor: Percy »

A ja mam pytanie, czemu akurat po 30? Coś jest nie w porządku z młodszymi? (Tudzież że starszymi, skądś się w końcu wzięło pojęcie MILF xd)
Awatar użytkownika
abandon
Intronek
Posty: 53
Rejestracja: 03 lip 2022, 20:59
Płeć: kobieta
Enneagram: 4w5
MBTI: INFPT

Re: Gdzie poznawać (wolne) kobiety po 30?

Post autor: abandon »

Nie wiem. Nic nie jest nie w porządku z kimkolwiek. Każdy jest jaki jest a odczucia sa subiektywne względem różnych konfiguracji a jemu się zachcialo po 30 i cóż. Cóż, pytanie takie a nie inne ale jakieś odklejone. Jak to gdzie poznawac? W Spati moze.
Jednej rzeczy trzeba się wystrzegać w tych sprawach: ciasnej małostkowości, pedanterii i tępej dosłowności. Wszystkie rzeczy są powiązane, wszystkie nici uchodzą do jednego kłębka. Czy zauważyliście, że między wierszami pewnych książek przelatują tłumnie jaskółki, całe wersety drgających, spiczastych jaskółek? Należy czytać z lotu tych ptaków...
Percy
Stały bywalec
Posty: 222
Rejestracja: 01 wrz 2019, 12:08
Płeć: mężczyzna

Re: Gdzie poznawać (wolne) kobiety po 30?

Post autor: Percy »

Cóż, ostatecznie za preferencją czegoś nad czymś innym nie musi stać żadna ciekawa historia, ale czasem się takowa trafia, stąd moje pytanie.

A odpowiedź na oryginalny post... Poza tinderem są też inne aplikacje. Sam mam całkiem przyjemne doświadczenia z OkCupid, ale to rzecz anglojęzyczna i polecam wtedy, gdy się jest otwartym na znajomości międzynarodowe, bo baza użytkowników z Polski jest raczej skromna.
Awatar użytkownika
Luke
Intronek
Posty: 56
Rejestracja: 27 gru 2017, 17:06
Płeć: mężczyzna

Re: Gdzie poznawać (wolne) kobiety po 30?

Post autor: Luke »

Percy pisze: 01 paź 2022, 14:46 A ja mam pytanie, czemu akurat po 30? Coś jest nie w porządku z młodszymi? (Tudzież że starszymi, skądś się w końcu wzięło pojęcie MILF xd)
Wydaje mi się to proste. Twórca tego tematu opowiada o swojej perspektywie, a że ma ponad 30 lat no to tak sformułował pytanie.
Nie czytam tego tematu jako "Gdzie znaleźć kobiety 30+", a jako "Mam 30+ lat, gdzie szukać"
Mi niestety nie udało się znaleźć 'drugiej połówki' (mam 34 lata).
Stranger83
Introrodek
Posty: 23
Rejestracja: 20 sty 2023, 23:01
Płeć: mężczyzna

Re: Gdzie poznawać (wolne) kobiety po 30?

Post autor: Stranger83 »

Jeżeli ktoś pisze, że ma problem z poznaniem kobiety w internecie, to naprawdę nie wiem gdzie.... Internet to podryw na "cheatach", wymaga najmniej odwagi, najłatwiej wywrzeć dobre pierwsze wrażenie i jest najmniej ryzykowny czy kosztowny emocjonalnie.Co bym mógł jako facet poradzić facetom z własnego doświadczenia i obserwacji? Jeżeli nie możesz znaleźć kobiety to w pierwszej kolejności musisz znaleźć nie kobietę, ale coś, co się stanie Twoją pasją.Po pierwsze zajmie Ci to głowę, po drugie... Obok wyglądu, jest to naprawdę jedyna (przynajmniej na początku) pociągająca i seksowna cecha dla wielu kobiet.Prawdziwa pasja zmienia Cię, dodaje charakteru, nawet jeżeli ktoś jej nie rozumie to Twój upór, zacięcie, wiedza i oddanie mogą robić wrażenie same w sobie.Poza tym przyciągasz innych pasjonatów, kobieta, która w życiu by się nie zainteresowała Twoim charakterem, sama może chcieć do Ciebie dotrzeć jeżeli odkryje, że żyjesz czymś podobnym co ona... Pasja to według mnie jedna z najważniejszych rzeczy w życiu, jednocześnie rozwija nas, sprawia, że jesteśmy bardziej interesujący, także dla innych i płci przeciwnej. Więc zacznijcie poszukiwania partnerki... Od siebie samych...
Awatar użytkownika
tonerek
Rozkręcony intro
Posty: 301
Rejestracja: 17 mar 2019, 17:20
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
Lokalizacja: Kraków

Re: Gdzie poznawać (wolne) kobiety po 30?

Post autor: tonerek »

@Stranger83
Brzmisz jak kołcz.
ODPOWIEDZ