Rozmowy muzyczne

Tutaj możemy się lepiej poznać. Napisać, co lubimy, jacy jesteśmy i zapytać o to innych. Tematy poważne i osobiste oraz lekkie i błahe.
Awatar użytkownika
karasek38
Introrodek
Posty: 10
Rejestracja: 04 maja 2013, 20:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Szamotuły

Rozmowy muzyczne

Post autor: karasek38 »

Założyłem ten temat, bo chciałbym nawiązać z kimś znajomość głównie muzyczną. Bardzo lubię muzykę, a zwłaszcza, gdy mogę nią dzielić się z kimś, kto ma podobny gust muzyczny. Niestety większość osób, które znam w realnym świecie nie zwraca na to większej uwagi i po prostu słucha to, co akurat w radiu leci, albo jakieś disco polo i inne komercyjne rzeczy... Od razu odpowiem na pytanie dlaczego zakładam ten temat skoro już są wątki dotyczące wymiany muzyką. Odpowiedź brzmi: bo wolę to robić prywatnie, a nie na forum. A jeśli oprócz muzyki wyjdą jakieś wspólne tematy, to tym lepiej. Nie obchodzi mnie ani płeć, ani wiek. Mam bardzo pokaźną playlistę, a na niej głównie muzyka rockowa, metal, polski i zagraniczny rap, muzyka filmowa oraz elektroniczna w stylu house i trance. Jestem także otwarty na nowe gatunki. Słuchanie oraz wyszukiwanie nowej muzyki to jedno z moich ulubionych zajęć i myślę, że na pewno znajdzie się ktoś o podobnych upodobaniach oraz, że będzie chciał sobie popisać. Zapraszam do korespondencji prywatnej. Trzymajcie się, Robert :D
"Idę swoją własną drogą, możliwe jednak,
że wasza droga przez jakiś czas będzie równoległa do mojej. "

........................................................................Antoni Gołubiew
4w5, INFJ
ODPOWIEDZ