Gdzie ci introwertycy?

Tutaj możemy się lepiej poznać. Napisać, co lubimy, jacy jesteśmy i zapytać o to innych. Tematy poważne i osobiste oraz lekkie i błahe.
Awatar użytkownika
Jaskolka
Introwertyk
Posty: 97
Rejestracja: 05 lis 2022, 1:29
Płeć: kobieta
Enneagram: 4
MBTI: INFJ
Lokalizacja: Śląsk

Re: Gdzie ci introwertycy?

Post autor: Jaskolka »

Dziękuję Rafael, te słowa wiele dla mnie znaczą i dopiero logując się tutaj zrobiłam test osobowości i aż w szoku byłam jaki jest trafny, jakoś nigdy nie myślałam tak o tym, bardziej widziałam siebie jako taką dziwaczkę odrealnioną która stara się dostrzegać plusy w innych ludziach lub sytuacjach, równie dobrze ktoś by mógł pomyśleć "ta to niezłą herbatkę ziołową pije "😂.
Od lat dziecinnych zawsze byłem
Inny niż wszyscy – i patrzyłem
Nie tam, gdzie wszyscy – miałem swoje,
Nieznane innym smutków zdroje –
I nie czerpałem z ich krynicy
Uczuć – nie tak, jak śmiertelnicy
Radością tchnąłem i zapałem –
A co kochałem – sam kochałem –
Awatar użytkownika
Azalea
Introwertyk
Posty: 102
Rejestracja: 13 lut 2021, 18:20
Płeć: kobieta
MBTI: ISFJ
Lokalizacja: małopolska

Re: Gdzie ci introwertycy?

Post autor: Azalea »

Ashya pisze: 18 sie 2022, 17:53 Cześć wszystkim. Serio, zastanawiam się czy na tym forum aby na pewno są sami introwertycy. Czytam Wasze posty od jakiegoś czasu, niczym jakiś stalker, bo sama boje się odezwać - jak to introwertyk (?). I widzę, że sporo z Was nie ma problemu, by się wypowiedzieć, by wejść w interakcję, by zawrzeć znajomość. Ja, żeby to napisać musiałam wypić butelkę wina. Czy tylko ja tak mam?
Wiesz, to forum, internetowe. Tu wystarczy napisać żeby się odezwać;) Tym różni się życie wirtualne od tego realnego. Dlatego to wolimy -jako introwertycy. Jesteś anonimowa posiadasz sam Nick, ewentualnie parę informacji profilowych, nikogo nie widzisz tylko ekran i klawiaturę, to co za problem by "się odezwać"?
Po to też powstało to forum by się komunikować.
Może następnym razem spróbujesz napisać coś bez wina? :)
Pamiętaj, że wszystko można zacząć od nowa. Jutro jest zawsze świeże i wolne od błędów. // L.M. Montgomery
ODPOWIEDZ