Witam- Nie wiem czy tu pasuję (?)

Tutaj rozmawiamy o ogólnych kwestiach osobowości, typologiach osobowości, temperamentu; zamieszczamy testy osobowości.
Anija
Zagubiona dusza
Posty: 3
Rejestracja: 23 wrz 2022, 22:27
Płeć: kobieta

Witam- Nie wiem czy tu pasuję (?)

Post autor: Anija »

Witam.
Z góry piszę ,że nie jestem zbyt forumowa więc jeśli piszę w złym dziale to sorki.
Ogólnie chciałam się przywitać ... trafiłam tu po różnych moich przemyśleniach "co jest ze mną nie tak?" i choć raczej jestem już w wieku "średniaków" to dopiero teraz uświadomiłam sobie ,że może jestem introwertykiem...
Choć wciąż zastanawiam się czy to dobra diagnoza ... a może fakt , że oddalam się od ludzi ... zawsze pierwsze wychodzę z imprezy i wolę kocyk i Netflix niż spotkanie ze znajomymi ( na którym I tak zazwyczaj czuję się zdominowana przez jakąś duszę towarzystwa). No ale jakoś tak się podziało , że prócz rodziny , nie mam z kim pogadać ... odsunęłam się od znajomych bo w którymś momencie po prostu przestałam się dobrze czuć w ich towarzystwie ... zawsze wolałam szczere długie rozmowy w malutkim gronie, niż duże taneczne zabawy... Czy to introwertyzm? Czy może po prostu jestem trudnym człowiekiem albo po prostu nie fajnym?... :(
Awatar użytkownika
Kermit
Introwertyk
Posty: 74
Rejestracja: 06 wrz 2020, 18:26
Płeć: kobieta
Enneagram: 4w5
MBTI: INFJ

Re: Witam- Nie wiem czy tu pasuję (?)

Post autor: Kermit »

Może jesteś niefajna, może jesteś trudnym człowiekiem, ale jak wolisz kocyk i netflix od spotkania z innymi to jesteś introwertyczką.
Witamy wśród dziwaków :)
Awatar użytkownika
Rafael
IntroManiak
Posty: 625
Rejestracja: 04 lip 2022, 22:01
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 9w1
MBTI: ISFJ
Lokalizacja: Warszawa

Re: Witam- Nie wiem czy tu pasuję (?)

Post autor: Rafael »

Anija pisze: 23 wrz 2022, 23:16 . zawsze wolałam szczere długie rozmowy w malutkim gronie, niż duże taneczne zabawy... Czy to introwertyzm?
Witaj :)

Jak najbardziej. Tu prawie wszyscy tak samo mają. :)
Ale nawet, gdybyś była ekstrawertyczką to i tak możesz tu pisać. Na tym forum są również ekstrawertycy. Jest też sporo osób w średnim wieku zatem powinnaś pasować. :)
Nie o górę się potkniesz, ale o kamień.
Awatar użytkownika
bartek93
Ambiwertyk
Posty: 320
Rejestracja: 15 kwie 2018, 22:29
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 9w1
MBTI: ENxP
Lokalizacja: Okolice Siedlec

Re: Witam- Nie wiem czy tu pasuję (?)

Post autor: bartek93 »

Jeśli twoje oddalanie się od ludzi nie jest podszyte lękiem społecznym, to jak najbardziej może to być introwertyzm.
I breathe the air of my beliefs
ENFP 962(171) sp/so
ODPOWIEDZ