Test na skalę gorący(a)/wariat(ka)

Tutaj rozmawiamy o ogólnych kwestiach osobowości, typologiach osobowości, temperamentu; zamieszczamy testy osobowości.
Awatar użytkownika
Agon
Krypto-Extra
Posty: 865
Rejestracja: 13 kwie 2012, 15:20
Płeć: mężczyzna

Test na skalę gorący(a)/wariat(ka)

Post autor: Agon »

Skala gorący(a)/wariat(ka) to dobrze znane w popkulturze internetowej zjawisko spopularyzowane przez serial komediowy pt. Jak poznałem waszą matkę. Niektórzy uznają tę teorię za pseudonaukową, podczas gdy inni twierdzą, że jest ona poparta odpowiednimi badaniami. Teoria głosi, że na podstawie poziomu „atrakcyjności” i „szaleństwa” potencjalnego partnera można rozszyfrować sposób, w jaki należy go/ją traktować.

Niniejsza wersja testu na skalę gorący(a)/wariat(ka) przedstawia zaktualizowane i neutralne pod względem płci podejście do teorii.

Aby rozwiązać test na skalę gorący(a)/wariat(ka), wskaż swoją odpowiedź na każde z poniższych stwierdzeń.
Link do testu: https://www.idrlabs.com/pl/skale-goracy ... a/test.php

Mój wynik
Image
Awatar użytkownika
Fyapowah
Stały bywalec
Posty: 199
Rejestracja: 01 maja 2012, 23:24
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INTP
Kontakt:

Re: Test na skalę gorący(a)/wariat(ka)

Post autor: Fyapowah »

Image
Czucie i wiara silniej mówi do mnie
Niż mędrca szkiełko i oko.
Awatar użytkownika
Fire
IntroManiak
Posty: 642
Rejestracja: 20 lut 2019, 17:47
Płeć: kobieta

Re: Test na skalę gorący(a)/wariat(ka)

Post autor: Fire »

Strefa małżeństwa: osoby ze strefy małżeństwa są atrakcyjne i tylko trochę szalone. W związku z tym posiadają inteligencję społeczną, są odpowiedzialne i samodzielne – ale także bardzo trudno takie osoby znaleźć. Podczas gdy wciąż najbardziej poszukiwane są jednorożce, osoby ze strefy małżeństwa również cechują się pierwszorzędnymi wynikami atrakcyjności i brakiem szaleństwa, dlatego zwykle mogą sobie same wybierać partnerów. Inną rzeczą wartą zapamiętania jest to, że osoby ze strefy małżeństwa faktycznie istnieją, podczas gdy jednorożce to tylko spekulowane, mityczne istoty.

Bliższe przyjrzenie się matrycy gorący(a)/wariat(ka) wykazuje, że możliwe jest, aby osoby ze strefy małżeństwa były w rzeczywistości gorętsze niż jednorożce, chociaż będą one z definicji zawsze nieco bardziej szalone.


Obrazek
Jesteś w 100% gorący(a), 42.08% wariatem(ką), co plasuje Cię w strefie małżeństwa.
Awatar użytkownika
Rafael
IntroManiak
Posty: 642
Rejestracja: 04 lip 2022, 22:01
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 9w1
MBTI: ISFJ
Lokalizacja: Warszawa

Re: Test na skalę gorący(a)/wariat(ka)

Post autor: Rafael »

Image

Jesteś w 90% gorący(a), 17.08% wariatem(ką), co plasuje Cię między kwadrantami.

Nie znam się na popkulturze, ale skoro test postawił mnie prawie do konta, a zatem z dala od stref zakazanych, to znaczy, że dobrze. Adekwatnie do wieku i sytuacji życiowej, wymuszającej jedynie słuszną drogę zdrowego rozsądku. ;)
Nie o górę się potkniesz, ale o kamień.
Percy
Stały bywalec
Posty: 222
Rejestracja: 01 wrz 2019, 12:08
Płeć: mężczyzna

Re: Test na skalę gorący(a)/wariat(ka)

Post autor: Percy »

Image

Jesteś w 25% gorący(a), 35.83% wariatem(ką), co plasuje Cię w strefie zakazanej.

Strefa zakazana: ach, strefa zakazana. Według pomysłodawców skali gorący(a)/wariat(ka) nie należy umawiać się z osobami z tej strefy z tego prostego powodu, że nie są wystarczająco gorące. To dość stanowcze, ale dla zwolenników teorii to właśnie część zabawy (lub po prostu życiowy fakt). Być może jest to nieżyczliwe, ale nie da się zaprzeczyć, że istnieje „przywilej piękna” w takim znaczeniu, że atrakcyjnym osobom wyświadcza się przysługi i okazuje życzliwość, których nie wyświadcza się i nie okazuje innym ludziom. Z drugiej strony badania wykazały, że jednym z powodów, dla których obecnie ludzie są samotni, jest to, że wielu z nich czeka na „coś lepszego”, nie dając szansy osobom, których fizyczna uroda nie jest wystarczająca. Może więc zwolennicy skali gorący(a)/wariat(ka), obstając przy tych kryteriach, skazują się na brak szczęścia.

No cóż. Nic nowego.
Awatar użytkownika
Introja
Stały bywalec
Posty: 243
Rejestracja: 25 lip 2021, 16:27
Płeć: kobieta

Re: Test na skalę gorący(a)/wariat(ka)

Post autor: Introja »

Mi wyszła ta pomarańczowa strefa szaleństwa 😂
Awatar użytkownika
AnnaColl
Intronek
Posty: 41
Rejestracja: 09 lip 2021, 18:39
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4
MBTI: INTP
Lokalizacja: Poznań

Re: Test na skalę gorący(a)/wariat(ka)

Post autor: AnnaColl »

Zabawa, zabawa XD
Awatar użytkownika
Drim
Legenda Intro
Posty: 2138
Rejestracja: 07 mar 2013, 21:32
Płeć: mężczyzna

Re: Test na skalę gorący(a)/wariat(ka)

Post autor: Drim »

Pf, amatorzy.

Image
Strefa zagrożenia: osoby ze strefy zagrożenia są atrakcyjne fizycznie i często ponętne, ale są też nieprzewidywalne i niestabilne. Z daleka mogą wydawać się tajemnicze i intrygujące, ale związki z nimi często zbaczają na zdradliwe tereny. Niczego niepodejrzewający mężczyźni i kobiety są często wciągani w romanse z osobami ze strefy zagrożenia, jednak (zgodnie z teorią) związki z nimi skazane są na niepowodzenie. Wiele osób ze strefy zagrożenia jest w rzeczywistości bardziej szalonych, niż się na początku wydaje. Niektóre z nich dobrze to ukrywają i, ogólnie rzecz biorąc, ludzie dają im kredyt zaufania ze względu na poziom ich atrakcyjności. Niektórzy zwolennicy matrycy gorący(a)/wariat(ka) uważają, że związki z osobami ze strefy zagrożenia mogą zakończyć się porysowaniem karoserii samochodu, przebiciem opon i zaangażowaniem organów ścigania.
Spójrzcie tylko jaką mam błyszczącą karoserię...

Awatar użytkownika
Nathas
Rozkręcony intro
Posty: 293
Rejestracja: 08 paź 2017, 21:37
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: ISTJ
Lokalizacja: lubuskie

Re: Test na skalę gorący(a)/wariat(ka)

Post autor: Nathas »

No to wychodzi na to, ze jestem fajny i ponadprzeciętnie atrakcyjny, hue hue. Pjona @Fyapowah , kropa prawie w tym samym miejscu. Choć jednak trochę mnie to niepokoi... ;)
..:: Nie zmusisz nikogo żeby cię pokochał, ale zawsze możesz zamknąć go w piwnicy, żeby rozwinął się u niego syndrom sztokholmski ::..
Awatar użytkownika
Introja
Stały bywalec
Posty: 243
Rejestracja: 25 lip 2021, 16:27
Płeć: kobieta

Re: Test na skalę gorący(a)/wariat(ka)

Post autor: Introja »

Drim pisze: 21 mar 2023, 13:02 Spójrzcie tylko jaką mam błyszczącą karoserię...

To ja lepiej nie patrzę... 😂
Obrazek
Tylko to nie samochód, ale kto wie
Awatar użytkownika
Agon
Krypto-Extra
Posty: 865
Rejestracja: 13 kwie 2012, 15:20
Płeć: mężczyzna

Re: Test na skalę gorący(a)/wariat(ka)

Post autor: Agon »

Tutaj komentarz i uzupełnienie dotyczące tych skal
ODPOWIEDZ