Poznajmy sie. Randka online

W tym dziale rozmawiamy o radościach i problemach, jakie dla introwertyków wynikają z bycia w związku.
Awatar użytkownika
tost_z_masłem
Introwertyk
MBTI: INTP

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: tost_z_masłem » 05 sie 2018, 2:06

Imię: Damian
Miasto: Radom
Zainteresowania: za długo by tu pisać, ogólnie to lubię poznawać coś nowego.
Szukam: kobiety która nie jest normalna (normalni ludzie są nudni, a tylko wariaci są coś warci), ewentualnie kogokolwiek do piwerka.

Wiadomości na PW, nie gryzę xD
To w ogóle działa? xD

Awatar użytkownika
Rintaro
Zagubiona dusza

Post autor: Rintaro » 08 sie 2018, 0:40

mię: Mateusz
Miasto: Nowy Dwór Mazowiecki (okolice Warszawy)
Zainteresowania: Rysunek :D dwa lata rysuję w digitalu to nie wiele ale już co nieco potrafię
Szukam: kobiety z którą mógłbym porozmawiać, może jesteś ciekawa jak wygląda długa droga przy pracy nad rysunkiem, większość tutejszych pań ma artystyczną duszę :D
Panie młodsze i dojrzalsze nie krępujcie się zawsze chętnie porozmawiam. Moim małym marzeniem teraz jest zaproszenie na randkę dziewczyny czującej się tak samo jak ja :D

Piszcie na Pw albo rintaroart@gmail.com to mój artystyczny e-mail z którym wiążę w przyszłości sporę nadzieję. :)

Edit. w avatarze miniatura mojego rysunku :)

pentan
Intronek

Post autor: pentan » 12 sie 2018, 17:38

I jak wam idzie misiaki? Ja bym zostawił w takim miejscu swoje gg i nie oczekiwał niczego szczególnego. Nastawiam się bardziej na rozmowę z osobą która aktualne potrzebuje rozmowy.
Powinno się wymyślić jakąś metode poznania drogiej osoby w jakiś inny nowy sposób, może to sprawi, że ludzie będą częściej odpisywać.

Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Enneagram: 4w5
MBTI: INTJ

Post autor: Coldman » 12 sie 2018, 23:27

Wiesz z forum już związki wynikały, więc trzeba próbować
Biegnij teraz jak łagodny zwierz. Biegnij by dowiedzieć się, o sobie samym i o świecie co zimny jest jak lód.

Awatar użytkownika
tost_z_masłem
Introwertyk

Post autor: tost_z_masłem » 13 sie 2018, 1:51

Coldman pisze:
12 sie 2018, 23:27
Wiesz z forum już związki wynikały, więc trzeba próbować
Bo trzeba próbować wszelkimi metodami, wszelkimi sposobami, chwałą i podstępem na każdym możliwym froncie, przy odpowiedniej chwili, odpowiednim miejscu, w odpowiednich okolicznościach będzie okazja żeby się udało xD Napisałem chyba dewizę desperatów xD

pentan
Intronek

Post autor: pentan » 13 sie 2018, 18:10

Mhm... To zaraz zrobię posta i wrzucę jakieś fotki ekstra.

Awatar użytkownika
daenerys
Zagubiona dusza
MBTI: INFJ

Post autor: daenerys » 26 sie 2018, 16:36

Imię: Alicja
Miasto: Łódź
Zainteresowania: sci-fi, astronomia, koty, podróże, ponadto uwielbiam muzykę rockową, metal i alternatywę
Szukam: kogoś do popisania a i chętnie do spotkania się na piwko, herbatkę, kawkę w realu :)
Mother of Cats

introwertyk85
Zagubiona dusza

Post autor: introwertyk85 » 12 wrz 2018, 22:19

Mam na imię: Tak.
Mam lat: 33
Jestem z: Lublina.
Zainteresowania: Trudno powiedzieć, ale zdarza mi się zajmować programowaniem, słuchaniem muzyki, grą na instrumentach, przeglądaniem internetu.
Szukam: Osób, które chcą porozmawiać przez telefon. Wieczorami często wychodzę na spacer i chętnie bym wtedy z kimś porozmawiał.

lugi854
Zagubiona dusza

Post autor: lugi854 » 13 wrz 2018, 15:54

Witam mam 24 lata i...
Jestem dumnym przedstawicielem gatunku intro-aspołecznej części męskiego społeczeństwa :D , który zamieszkuje Rumie. A więc do rzeczy. Interesuje się chińskimi bajkami (niektórzy zaraz się mocno wkurzą :twisted: ). Pytaniami egzystencjalnymi wszelkiego rodzaju zwłaszcza dotyczące fizyki teoretycznej na temat kosmosu, ale w ludzkim języku, a nie naukowym. Jestem też płochliwy jak sarenka na polanie , jeden fałszywy krok i mnie spłoszysz :oops: . W każdym razie, jeśli ten post czyta jakaś kobieta, która odważy się napisać (Chociaż i tak nie napiszesz, bo jesteś w końcu introwertyczka, która będzie mnie obserwowała ze swojej piwnicy :P).

Awatar użytkownika
patrykkkkk
Wtajemniczony

Post autor: patrykkkkk » 15 wrz 2018, 19:00

Mam na imie: Patryk
Mam lat: 25
Jestem z: Wrocławia
O mnie: INTP. Cechuje mnie odwaga -- nie mam zahamowań natury "boję się/wstydzę", o czym może świadczyć np. to, że aktywnie działam w improwizacji teatralnej, gdzie bardzo człowiek się otwiera i jest wystawiony wprost na ocenę publiki. Myślę, że to niecodzienny _flavour_ introwertyzmu. Ale introwertyzm naturalnie we mnie jest i przejawia się w tym, że im więcej osób jest wokół mnie, tym bardziej tracę życiową energię/zaczynam się irytować oraz tym, że mam duże trudności w dostosowywaniu się do dynamiki grupy (jedną grupę prowadzę i to jest jedyny (przyjemny dla mnie) sposób na życie w większej grupie). Rozmowy kieruję zwykle w głąb, a nie wszerz (to chyba też mocno introwertyczna cecha).
Pracuję jako programista -- rajcuje mnie szukanie rozwiązania, gdy coś ewidentnie nie działa.
Mam też w sobie dużo ciekawości świata -- jestem fanem fakultatywnego kształcena się i łączenia różnych gałęzi nauk. Jako, że improwizacja jest moją pasją nr 1, to kiedykolwiek czytam o np. psychologii czy historii świata, zawsze szukam analogii do teatru (i jaram się, gdy mi się to udaje! : )).
Praktykuję jogę (dynamiczną odmianę) -- uwielbiam to, że odpoczywa mi wtedy umysł, a ciało mimo, że się męczy, to po praktyce dostaje nagłego zastrzyku energii. Kiedyś ćwiczyłem na siłowni, ale tego efektu zastrzyku energii nie doświadczałem (wręcz przeciwnie, leżałem martwy po treningu :D) i aktualnie pozostaję przy jodze.
Fascynuje mnie tantryzm.
Szukam: kobiety, 22-27 lat. Naturalnie wygląd jak i cechy osobowości są dla mnie istotne, ale nie będę tego wszystkiego listował publicznie tutaj. W bardzo dużym skrócie -- dobrze, by była ciekawa świata. Niekoniecznie w takim sensie, w jakim ja jestem. Ale ciekawość to dla mnie duży plus. Mega też istotne -- niepalącej. W prywatnej konwersacji chętnie opowiem więcej o pożądanych cechach.

Slawelec
Zagubiona dusza

Post autor: Slawelec » 02 paź 2018, 17:36

Chłopak z Kielc, lat 32, lubujący spokój, ciszę i poukładane życie. Introwertyk, który zamiast szalonej imprezy woli książkę, partyjkę szachów i kameralne grono. Troszkę nerd, troszkę geek, czasem też gapa, ale jednak z nieposkromionymi przebłyskami humoru i przyjacielskim serduchem. Informatyka, historia, genealogia to obecnie moje kompanki codzienności. Może jest więc tutaj dziewczyna, która zechciałaby dołączyć do tego grona? Dziewczyna, która lubi porozmawiać o świecie, jego ciekawostkach i tajemnicach? Dziewczyna, która da się namówić na wesołą partyjkę szachów? Dziewczyna, która opowie mi jaką ostatnio książkę czytała i co interesującego widziała w drodze do domu (ja chmurę owadów wyglądającą jak wejście do matrixa). Jestem ciekaw, co Ci w głowie i duszy gra (i milczy też). Nie przyjadę po Ciebie karocą, nie jestem też rycerzem na białym rumaku, ale może odnajdziemy razem wspólne przyjemności. kontakt: QTrader@wp.pl

Awatar użytkownika
bartek93
Introwertyk
Enneagram: 4
MBTI: INFJ

Post autor: bartek93 » 06 paź 2018, 0:30

No cóż… Jestem już trochę na tym forum, więc chyba najwyższy czas zostawić jakiś skąd po sobie i w tym dziale :lol:
Tak więc nazywam się Bartek i mam 25 lat, choć czuję się na mniej, a mieszkam w okolicy Siedlec.
Coś o mnie? Ogólnie to chyba całkiem wesoły ze mnie chłopak, a czasem wręcz gadatliwy, przede wszystkim w towarzystwie osób, przy których dobrze się czuję. INFJ. Typ nieimprezowicza. Dobry słuchacz. Urodzony planista. W głębi serca wrażliwy romantyk wzdychający na myśl o idealnej miłości. Osobnik żyjący w sekretnym świecie własnych marzeń. Tolerancyjny, ugodowy. No i nieśmiały, zwłaszcza do płci przeciwnej – chyba moja największa zmora :)
Moje zainteresowania: astronomia, książki (w szczególności thrillery), stara motoryzacja, kolej, komunikacja miejska (podobno jestem ekspertem w tej dziedzinie) i podróże, które zawsze wywołują we mnie pozytywne emocje i dzięki którym odżywam. Poza tym pewnie jeszcze parę takich trochę ekscentrycznych zainteresowań by się znalazło :D Muzycznie szeroko pojęty rock i metal, muzyka elektroniczna, trochę folk, najbardziej lubię klimaty gotyku i industrialu.
Chętnie poznam dziewczynę, z którą mógłbym... hmm... patrzeć na gwiazdy w bezchmurne noce, wybrać się na długi spacer i robić wspólnie... wiele innych fajnych i ciekawych rzeczy :D Nie wiem, czy mam wygórowane wymagania, ale chciałbym przede wszystkim, żeby była miłą, wrażliwą, tolerancyjną i wesołą dziewczyną, która zaakceptuje mnie takiego, jaki jestem i sprawi, że się przed nią otworzę. Wiek w sumie nie ma dla mnie znaczenia, ważne, żebyśmy nadawali na tych samych falach :)

szejk
Introwertyk

Post autor: szejk » 06 paź 2018, 15:12

Na dobre wróciłem z "wewnętrznej emigracji". Szukam dziewczyny, z którą mógłbym podzielić się kluczem do mojego świata. Świata dostępnego tylko dla mnie, ale jednak dość samotnego. Osoby lubiącej porozmawiać o swoich przeżyciach, doświadczeniach, problemach...

Kaska_z_bogdanca
Zagubiona dusza

Post autor: Kaska_z_bogdanca » 12 paź 2018, 21:01

Hej, hej, nie wiem, jak zacząć, ale tak. Jestem Emilia, okolice Wrocławia. Popiszę z jakąś introwertyczną duszą, w świecie codziennym otaczam się ludźmi, z którymi nigdy nie będę miała >nic< wspólnego i kompletnie >nic< nie wnoszą do mojego życia, no może po mału je ogłupiają ; ). Nie jestem w stanie stwierdzić, czy faktycznie ktoś tutaj do kogoś pisze i zagaduje, niemniej chętnie kogoś poznam:).

Obserwator
Wtajemniczony
Enneagram: 5w4
MBTI: infj

Post autor: Obserwator » 17 paź 2018, 16:28

Cześć,

mam na imię Dominik. Mam 36 lat. Mieszkam w południowo-zachodniej części łódzkiego.
Szczególnie bliskie mi tematy dotyczą pedagogiki, psychologii i historii. Całkiem możliwe, że również w dyskusjach na inne tematy nieźle się odnajdę. Jestem otwarty na rozszerzanie własnych horyzontów myślowych i na pasjonujące dyskusje... zarówno przez sieć, jak i na żywo. 8)

ODPOWIEDZ