Poznajmy sie. Randka online

W tym dziale rozmawiamy o radościach i problemach, jakie dla introwertyków wynikają z bycia w związku.
pawel1986
Zagubiona dusza

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: pawel1986 » 17 paź 2018, 20:44

Mam na imie: Grzesiek.
Mam lat: 32
Jestem z: Rzeszów (właściwie okolice)
Zainteresowania: Ciężko powiedzieć, dziś interesuje się jednym a jutro może to już być coś zupełnie innego. Niezmienne jest to że lubię dobrą muzykę, najlepiej metal symfoniczny (są też i taki dni że nie pogardzę też starym dobrym disco polo). Z kina najchętniej jakieś sci-fi ewentualnie doby akcyjniak.
Szukam: Kogoś do popisania, pogadania czy wyjścia w miasto. Miło by było poznać jakąś ciekawą panią.

Awatar użytkownika
jasiojas
Introrodek

Post autor: jasiojas » 24 paź 2018, 11:12

Nazywam się Konrad, mam 27 lat. Obecnie mieszkam w Białymstoku.
Poznam dziewczynę ze swojej okolicy, ewentualnie Warszawa (tam mam jeszcze dobry dojazd, ok. 2h :) ).
Zapraszam do kontaktu :)

Awatar użytkownika
Natalcia101101
Zagubiona dusza
Enneagram: 8w1
MBTI: INFJ

Post autor: Natalcia101101 » 23 lis 2018, 10:06

Cześć! :)
Mam na imię Natalia :) mam 22 lata i jestem INFJ :P szukam kogoś, kto mnie w koncu zrozumie :D do popisania o wszystkim i o niczym :)
Coś o mnie .. Hmm.. zawsze mam problem żeby sama z siebie coś o sobie opowiedzieć. Wolę jak ktoś się pyta :)
Ogólnie nie mam problemu z poznawaniem nowych ludzi czy "zaprzyjaznianiu się", pomimo tego całego mojego introwertyzmu jestem odbierana jako osoba baardzo towarzyska wręcz ludzie twierdzą że na pierwszy rzut oka jestem ekstrawertykiem co nie jest niestety prawdą :p mam swój świat, bardzo lubię być sama i myslec o wszystkim, czytać książki czy słuchać ulubionej muzyki ( słucham wszystkiego ale głównie lubię cięższe kawałki:)) hmm .. odnośnie zainteresowań to w sumie mogę interesować się wszystkim po troszkę ale głównie interesuje się starymi motocyklami, majsterkowaniem, karate ( ćwiczę już z 5 lat), kocham śpiewać bardzo lubię tańczyć:) uwielbiam zwierzęta hmm nie wiem co mam jeszcze o sobie powiedzieć :p
Takze chętnie z kimś porozmawiam :)

Ezmain
Zagubiona dusza

Post autor: Ezmain » 24 lis 2018, 16:37

Hej, nie będę pisać wypracowań, ponieważ i słowa i tak wszystkiego nie oddadzą.
Poznam aspołeczną dziewczynę.
Moje GG: 58479031
Ew. forum pw.

Maniatoja
Intronek

Post autor: Maniatoja » 30 lis 2018, 14:46

Ktoś tu wspominał o babci :-))) to pewnie o mnie ;-))) Jestem Maria, mam 48 lat,jestem z Torunia. Z wyglądu dają mi niecałą 40stkę, a mentalnie też raczej zatrzymałam się w tamtej dziesiątce mojego życia. Jestem na pół intro, to się jakoś fachowo nazywa. Nie lubię tłumów, lubię ciszę i małe grono ludzi, którym ufam, choć nie mam problemów z nawiązywaniem znajomości, na żywo, nie tylko w necie. Może dlatego, że pracuję od lat z ludźmi na co dzień. I nie mam wyboru ;-) Tu znalazłam się z powodu wątpliwości odnośnie bycia z introwertykiem. Takim z krwi i kości.

Awatar użytkownika
Alucard
Introrodek
MBTI: INTJT

Post autor: Alucard » 04 gru 2018, 21:47

Maniatoja pisze:
30 lis 2018, 14:46
Ktoś tu wspominał o babci :-))) to pewnie o mnie ;-))) Jestem Maria, mam 48 lat,jestem z Torunia. Z wyglądu dają mi niecałą 40stkę, a mentalnie też raczej zatrzymałam się w tamtej dziesiątce mojego życia. Jestem na pół intro, to się jakoś fachowo nazywa. Nie lubię tłumów, lubię ciszę i małe grono ludzi, którym ufam, choć nie mam problemów z nawiązywaniem znajomości, na żywo, nie tylko w necie. Może dlatego, że pracuję od lat z ludźmi na co dzień. I nie mam wyboru ;-) Tu znalazłam się z powodu wątpliwości odnośnie bycia z introwertykiem. Takim z krwi i kości.

Nie no... jaka babcia :D
Naukowcy stwierdzili, że obecni 75 latkowie, to jak 45 latkowie 30 lat temu, więc idąc tym tropem nastolatka jesteś :wink:

Maniatoja
Intronek

Post autor: Maniatoja » 06 gru 2018, 13:08

Alucard - dziękuję :-) Bardzo miłe to jest co piszesz :-) Swoją drogą, to ja istotnie mentalnie mam koło 30stki , bo jeśli jest się pogodnym człowiekiem, to chyba dłużej się zatrzymuje w sobie młodość ;-)

Awatar użytkownika
Alucard
Introrodek

Post autor: Alucard » 07 gru 2018, 10:58

Maniatoja pisze:
06 gru 2018, 13:08
Alucard - dziękuję :-) Bardzo miłe to jest co piszesz :-) Swoją drogą, to ja istotnie mentalnie mam koło 30stki , bo jeśli jest się pogodnym człowiekiem, to chyba dłużej się zatrzymuje w sobie młodość ;-)
I tak trzymaj.
Ja nie lubię rzucania wiekiem jako coś co ma nas określać - mam tyle na ile się czuję i nigdy nie zaprzątałem sobie głowy ilością wiosen swoich czy innych.

Znajomych zawsze miałem przekrojowo od nastolatków po ludzi z dziećmi w wieku nastoletnim.

Maniatoja
Intronek

Post autor: Maniatoja » 07 gru 2018, 11:31

Alucard :-) Dziękuję . Też myślę, że to nie wiek określa człowieka, raczej to jak myśli, działa. Co ma w głowie, w duszy i w sercu. Czasem ludzie mają dwadzieścia kilka lat i ..... Życie jest fajne, jeśli sami go nie zbabramy. Owszem, inni też nam to robią, ale jest ....wybaczanie. Warto z niego korzystać :-)

bittersweet
Intronek

Post autor: bittersweet » 08 gru 2018, 17:19

Anka, 32 lata, okolice Krakowa

Mój introwertyzm jest raczej umiarkowany -męczy mnie chaos, nadmiar ludzi i bodźców, ale dłuższe przebywanie w samotności też mi nie służy, relacje z ludźmi są dla mnie ważne. Niestety nadal do końca nie pokonałam nieśmiałości i mój sposób bycia utrudnia nawiązywanie znajomości. Dlatego tutaj piszę - bez konieczności przedzierania się przez small talk i początkowe skrępowanie będzie chyba łatwiej.

Czego szukam? Przede wszystkim chciałabym porozmawiać - mam obok ludzi, ale są zajęci swoimi sprawami i dopóki nie dzieje się u mnie nic spektakularnego to nie chcę ich zajmować sobą. A ostatnio częściej (może przez szarość za oknem) dopada mnie ponury nastrój. Ciekawa rozmowa i zwyczajna możliwość wygadania się byłyby miłym urozmaiceniem. Płeć rozmówcy nie ma znaczenia, w przypadku mężczyzn jestem otwarta na bliższą relację, gdyby zaiskrzyło.

Zainteresowania mam dosyć standardowe - oglądam sporo seriali i filmów, słucham muzyki, czytam książki i prasę, śledzę wydarzenia polityczno- społeczne, myślę ;-) W szczegóły nie będę się tutaj zagłębiać, zakładam, że pojawią się w toku konwersacji.

Awatar użytkownika
Nocnik
Introwertyk
Enneagram: 4w5
MBTI: INTJ

Post autor: Nocnik » 08 gru 2018, 20:29

Maniatoja pisze:
30 lis 2018, 14:46
"Ludzie nie dlatego przestają się bawić, że się starzeją, lecz starzeją się, bo przestają się bawić " – Mark Twain

Nie mogłem się powstrzymać :D
„Ciekawym paradoksem jest to, że kiedy akceptuję się takim, jakim jestem, wtedy mogę się zmieniać” Carl Rogers

Overthinking Kills Your Happiness.

wtorek7
Wtajemniczony

Post autor: wtorek7 » 09 gru 2018, 21:08

Mam na imie:Krzysiek
Mam lat:’92
Jestem z:3city
O mnie: Po studiach. Waga w normie, wzrost stabilny. Standardowe wyposażenie introwertyczne.
Ciężko o introwertyków stąd tu próbuję.
Moje zainteresowania;sport-cardio(rower/bieg), muzyka(pj, burzum, iggy, bowie, kora, glaca,mezzo, pink floyd, color haze, inne). ksiazka(gaiman, mendoza, rowling(sentyment), inne), kuchnia raczej tendencja wege, filmy(american psycho, only lovers left alive, koneser, dexter Hannibal itd. licznik z dużym wynikem az czasami się człowiek zastanawia)
Szukam: płeć piękna

Maniatoja
Intronek

Post autor: Maniatoja » 10 gru 2018, 20:41

Nocnik - ależ to adekwatny cytat był :-) Sama tak uważam i naprawdę nijak nie mogę sobie wmówić, że mam metrykalnie taką niefajną ilość lat. Niebawem jadę na koncert A Perfect Cirkle :-) I to chyba o czymś świadczy :-D

Awatar użytkownika
Alucard
Introrodek

Post autor: Alucard » 10 gru 2018, 21:58

Maniatoja pisze:
10 gru 2018, 20:41
Nocnik - ależ to adekwatny cytat był :-) Sama tak uważam i naprawdę nijak nie mogę sobie wmówić, że mam metrykalnie taką niefajną ilość lat. Niebawem jadę na koncert A Perfect Cirkle :-) I to chyba o czymś świadczy :-D
APC jest luks :mrgreen:

Maniatoja
Intronek

Post autor: Maniatoja » 11 gru 2018, 14:41

Alucard - :mrgreen:

ODPOWIEDZ