Poznajmy sie. Randka online

W tym dziale rozmawiamy o radościach i problemach, jakie dla introwertyków wynikają z bycia w związku.
Archaiczny
Zagubiona dusza
Enneagram: 4w5
MBTI: ISTJ

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Archaiczny » 17 kwie 2019, 13:24

Hej.
Mam na imię Kacper i od niedawna mieszkam i pracuje we Wrocławiu. W moim życiu ważną rolę odgrywa muzyka. Lubię muzykę z kanonu rocka gotyckiego, postpunk, new wave, cold wave. Uczę się gry na syntezatorze.
Moją ulubioną książką jest Mistrz i Małgorzata.
Podobno jestem introwertykiem, chociaż uwielbiam spędzać czas aktywnie. Rzeczywiście coś w tym jest, nie przepadam za tłumami i hucznymi imprezami. Z wykształcenia jestem fotografem, chociaż aktualnie pracuje w zupełnie innej branży. Interesuje się fizyką, astronomia, psychologią i antropologią-czyli całym światem :D Chętnie spaceruje i czesto biegam dla sportu. Uwielbiam także Monty Pythona i czarny, abstrakcyjny humor.
Kocham koty i pić zieloną i ziołowe herbaty.
Jeśli ma to jakieś znaczenie to jestem typowym 4w5

Marcellina
Zagubiona dusza

Post autor: Marcellina » 23 maja 2019, 15:02

Nie wiem na ile jest to miejsce na takie treści, ale jak to mawiają, sztuką jest przestrzegać etykietę lekceważąc konwenanse. Tak więc spróbujmy. Poszukuję: odstępstwa od reguły, inspirującej wymiany umysłowej, trochę melancholijnej komitywy no i humoru i dystansu – heheszki z wydumanej powagi zawsze w cenie. Ja: wiekowa dziewczyna po 30, niezbyt urodziwa, ale nie zakompleksiona, lubiąca wolno się starzeć, rozmawiać, czytać (takie tam filozofie i mniej lub bardziej piękne literatury), uprawiać łobuzerkę umysłową, ale i odrzucać przeintelektualizowanie na rzecz netflixa i kotków w internetach. Wielbicielka Brunona Schulza, starych fotografii, muzyki fortepianowej, industrialnej elektroniki, psychodelicznej alternatywy i jesieni. Światopoglądowo lekko skrzywiona w lewo. Ateuszka. Trochę marzycielka, ale pragmatyczna (bo kto za nas tę prozę życia przeczyta). Lubiąca lasy, pola i swoją domową jaskinię, ale od czasu do czasu zażywająca rozrywki wielkiego miasta, żywej muzyki i nowych ludzi.
Tak więc czy jest może tutaj, bądź w okolicach bliższych lub dalszych człowiek, który chciałby o wyżej wymienionych – albo o czymś znacząco pominiętym – porozmawiać? Albo wspólnie pomilczeć? Ewentualnie się pośmiać. Jestem ciekawa przez jaką soczewkę patrzysz na świat i co w nim widzisz.
cosznietzschegoo@gmail.com

ps.
Dobrze jest móc się ukryć, ale katastrofą jest nie zostać odnalezionym.

Soszken
Zagubiona dusza

Post autor: Soszken » 27 maja 2019, 13:52

Witam, Mateusz lat 24. Mieszkam w centrum Polski. Studiuje leśnictwo wiec moje zainteresowania są okołoleśne. Lubię przyrodę i wszystko co z nią związane. Do tego historia we wszelakiej postaci ( ksiażki, rekonstrukcja a najbardziej broń ). Można powiedzieć nawet, że działam artystycznie choć to może zbyt górnolotnie powiedziane. A i mam wielką słabość do artystek ;) i ogólnie cenię u ludzi to że coś robią własnymi rękoma (nawet na drutach
:D). Lubie od czasu do czasu przeczytac książke, ostatnio zainteresowała mnie historia alternatywna, niektóre fantasy. Wygladu i cech charakteru nie bede opisywał, wszystko jest do sprawdzenia dla chętnych ;).

Wicherek
Zagubiona dusza
MBTI: INFJ

Post autor: Wicherek » 29 maja 2019, 23:06

Mam na imię: Michał
Mam lat: 22 (1997 r.)
Jestem z: Lublina
O mnie: 178 cm, sylwetka raczej szczupła. Wiecznie zamyślony marzyciel. typowy domator, który woli spędzać czas w domu niż na hucznych imprezach czy dalszych wyjazdach. Uwielbiam nocne spacery pod rozświetlonym niebem i rozmowę na dziwne tematy. :) Jestem człowiekiem wierzącym, bez nałogów.
Moje zainteresowania: muzyka, książki, jazda na rolkach, nauka
Szukam: Tej jedynej wymarzonej damy, otwartej na kontakt z osobą pełną wad, szczerej do bólu, inteligentnej i wrażliwej, szukającej poważnej relacji z drugim człowiekiem.

ODPOWIEDZ