Poznajmy sie. Randka online

W tym dziale rozmawiamy o radościach i problemach, jakie dla introwertyków wynikają z bycia w związku.
kasiekowa
Intronek
MBTI: INFJ

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: kasiekowa » 03 wrz 2019, 11:26

Hej :) Kasia, lat prawie 29 :) okolice Opola. Na forum jestem głównie, żeby poznać osoby podobne do mnie i które nie będą uważały mnie za dziwaczkę. Nie jestem zbyt "kontaktową" osobą, raczej skrytą ale jak już nawiążę nić porozumienia to potrafię się otworzyć :) nie jestem nastawiona na jakieś randki, raczej fajne znajomości, jednak nie wykluczam całkiem :) Czas dzielę między pracą a domem i małymi wycieczkami z koleżankami (chociaż nie do końca ich towarzystwo mi odpowiada, ale to już dłuższa historia). Tak krótko o mnie :)
"Lubię sobie posiedzieć. W ogóle lubię po prostu sobie być. W tym sensie, że nie od razu robić jakieś zamieszanie wokół siebie. Nie zacieszać. Nie otaczać się na siłę ludźmi tylko po to, żeby mieć takie poczucie szumu, który sprawi, że będę czuła, że żyję. Potrafię czuć, że żyję, kiedy siedzę po cichu" - K. Nosowska

admeusz
Zagubiona dusza

Post autor: admeusz » 05 wrz 2019, 22:47

Hej, mam na imię Adam, niedługo kończę 24 lata, pochodzę z Trójmiasta, ale dużo czasu spędzam w Poznaniu. Jestem osobą spokojną nie lubiącą zwracać na siebie uwagi, ceniącą ciszę i spokój. Nie narzucam innym swojego zdania, ale również nie znoszę ludzi, którzy wtrącają się w życie innych. Jestem osobą konkretną i bezposrednią, dlatego zawsze chce wiedzieć na czym stoję. Na co dzień domator, ale lubię zwiedzać Polskę i w miarę możliwosci zagranicę. Szczególnie w lecie robię wypady na łono natury, jezioro, las oraz oczywiscie góry, które uwielbiam, przy czym mam na mysli zdobywanie szczytów, a nie łażenie po krupówkach ;) Interesuję się przede wszystkim historią, polityką krajową i międzynarodową, militariami oraz sportem, dlatego zwiedzanie zabytków, muzeów oraz uczestniczenie w wydarzeniach sportowych w charakterze kibica nie jest mi obce. Ponadto lubię spacerować oraz szczególnie wieczorami oglądać filmy. Poglądy zdecydowanie prawicowe, choć jakby to kogos interesowało to można się kłócić co to własciwie oznacza :) Nie jestem osobą samotną, mam zaufanych znajomych z którymi się spotykam, ale bardzo brakuję mu drugiej połówki, dlatego jesli jakas dziewczyna da radę to przeczytać i jeszcze do tego uzna, że możemy się porozumieć to zapraszam do kontaktu :)

introtyna
Zagubiona dusza
MBTI: INTJ

Post autor: introtyna » 13 wrz 2019, 20:26

Cześć, pozwolę sobie podbić swoją starą wiadomość, by znów spróbować tutaj szczęścia :)
introtyna pisze:
03 cze 2018, 13:06
Mam na imie: Łukasz
Mam lat: 22 ('96)
Jestem z: Warszawa

O mnie: Nie lubię udzielać się publicznie nawet w internecie, ale potrafię porozmawiać w cztery oczy. Wydaje mi się, że znajomość ze mną zyskuje wraz z upływem czasu. Preferuję siedzenie w ciszy niż rozmowę o niczym. Jeśli mam wybór to wybiorę miejsce, gdzie jest mniej ludzi. Bywam szczery i bezpośredni (dla niektórych osób czasem przesadnie) w szczególności w stosunku do osób, które uważam za wartościowe.

Moje zainteresowania: Lubię sport, wolę raczej formę aktywną, ale lubię też czasem popatrzeć, informatykę, nowe technologię, fizykę, psychologię.

Szukam: Kobiety, przy której nie musiałbym używać żadnej maski. Związku, w którym obydwoje mogli, byśmy się rozwijać przy sobie. Relacji szczerej opartej na zaufaniu i zrozumieniu. Fajnie by było, gdybyś nie miała nic przeciwko od czasu do czasu spędzić czas aktywnie, nie paliła i nie nadużywała alkoholu, ale nie są to warunki obowiązkowe, nikt nie jest idealny, a nad tym można pracować.

arto92
Zagubiona dusza
Enneagram: 4w5
MBTI: INTJ
Kontakt:

Post autor: arto92 » 13 wrz 2019, 22:17

Hej, nazywam się Marcin, mam 27 lat i jestem z Poznania. Mimo introwersji, bardzo lubię poznawać nowe osoby i nawet mając wielu znajomych to czasami czuję pustkę, którą ciężko zapełnić płytkimi relacjami.

Interesuję się psychologią, ezoteryką, oraz czytaniem różnych nowinek o kosmosie. Wychowałem się na muzyce rockowej, ale słucham też innych rodzajów, często melancholijnych utworów. Szczególnie uwielbiam rozmawiać na tematy egzystencjalne, otwierające nas i to kim na prawdę jesteśmy.

W świecie fizycznym stąpam całkiem twardo po ziemi, natomiast w środku całkiem często jestem w swoim świecie, i tak samo gdy na zewnątrz jestem bardzo racjonalnym i opanowanym człowiekiem, to w środku jestem całkiem wrażliwy.

Szukam dziewczyny z którą mógłbym dzielić się swoim światem i wszystkim co się we mnie dzieje, marzeniami, uczuciami, pomysłami i wizjami jak odbieramy życie i świat, a ja ze wzajemnością wysłucham Ciebie i twoich uczuć. Nawet wśród introwertyków wydawało mi się że nie pasuję do większości ludzi, jak bym był z innej planety i chętnie poznam osobę która chce odkryć i dać się odkrywać co nam w najgłębszych zakamarkach duszy siedzi.

Jeśli ktoś się tym kieruje to mój typ osobowości to INTJ 4w5.

ODPOWIEDZ