Poznajmy sie. Randka online

W tym dziale rozmawiamy o radościach i problemach, jakie dla introwertyków wynikają z bycia w związku.
Ystymer
Introrodek

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Ystymer »

Witam wszystkim. Mam na imię Adrian i mam 25 latek. Mieszkam na Lubelszczyźnie. Z charakteru ogólnie mogę powiedzieć to, że jestem nieśmiały, małomówny zwłaszcza w początkach rozmowy, bardzo wrażliwy, miły, lubiący spokój, ciszę i harmonie, nie lubiący tłumów. Z zainteresowań powiem, że głównie lubię oglądać filmy, również mam tak samo zamiłowania do oglądania bajek animowanych które z czasem się objawiły heh, jeździć na rowerze lubię, grać w gry planszowe, oglądać sport lecz głównie lekkoatletykę i skoki narciarskie. Miałem kilka innych zainteresowań lecz wygasły ahh. Z muzyki to lubię spokojną nutkę głównie pop i muzykę filmową
A przechodząc do sedna to szukam introwertyczki, lecz zapewne mój charakter jako osoba wysoko wrażliwa i częściowo z fobią społeczną dyskwalifikuje mnie ale może jest taka osoba tutaj o podobnym charakterze jak ja, jak również w miarę podobnych zainteresowaniach żeby było o czym pisać. No i wtedy może akurat uda się znaleźć razem wspólny język rozmowy.
Pozdrawiam i zapraszam na priv :) .

ODPOWIEDZ