Poznajmy sie. Randka online

W tym dziale rozmawiamy o radościach i problemach, jakie dla introwertyków wynikają z bycia w związku.
Awatar użytkownika
Jake
Wtajemniczony
Posty: 5
Rejestracja: 11 gru 2019, 23:30
Płeć: mężczyzna
MBTI: ISTP
Lokalizacja: Warszawa, Kraków

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Jake »

Hej.
Kuba, lat 23 i pół, młody inżynier a niedługo pewnie i magister, na co dzień z Warszawy ale czasem nadal z Krakowa.
Z chęcią porozmawiam o wszystkim i o niczym oraz skonfrontuję swoje męskie spojrzenie na świat z bardziej kobiecym. Zwykle patrzę dalej niż tylko pod nogi i z niegasnącą ciekawością obserwuję ludzi oraz świat, analizując zachowania i zależności. W ciepłe dni często włóczę się na motocyklu poznając nowe okolice. Doceniam i chętnie uwieczniam na fotografiach przepych natury choć także spacerując wśród miejskich scenerii dostrzegam widoki warte przystanięcia na chwilę, szczególnie wieczorową porą. Pomniejsze zainteresowania pojawiają się i znikają, wśród takowych od jakiegoś czasu figuruje choćby fotografia analogowa i elementy astrofizyki jednak obecnie w dużej mierze ustąpiły konieczności pisania pracy dyplomowej.

Generalnie nie stronię od ludzi i interakcji społecznych choć zwykle trąci to powierzchownością, jednak w odpowiednim towarzystwie mój wewnętrzny introwertyk spuszcza z tonu, potrafię wtedy rozmawiać o wszystkim długo i bez oporów. Chętnie podzielę się swoimi zainteresowaniami i poznam inne a odważnym także i pokażę świat widziany z motocykla. Ewentualnie zapraszam na przechadzkę po Warszawie (lub niekiedy Krakowie) i kawę lub po prostu do rozmowy.

Ostrzegam, zwykle piszę małe eseje zamiast krótkich wiadomości ale szczególnie tutaj nie jest to raczej problem 😊
Please remain calm. The end has arrived. We cannot save you. Enjoy the ride.
Cherstwy
Zagubiona dusza
Posty: 1
Rejestracja: 26 cze 2021, 0:03
Płeć: mężczyzna

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Cherstwy »

Mam na imię Przemek. Mam 23 lata i niedługo kończę studia. Interesuję się siatkówką, wędkarstwem, filmami motoryzacją. Chciałbym poznać partnerkę w podobnym wieku (+-4lata), dla której zrozumiałe będzie milczenie zamiast rozmawiania o pogodzie. Najlepiej z okolicy (woj.lubelskie). Więcej informacji z chęcią udzielę w wiadomości prywatnej lub na żywo 🙂
Zawek4
Zagubiona dusza
Posty: 1
Rejestracja: 25 gru 2020, 23:27
Płeć: mężczyzna

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Zawek4 »

Cześć.
m8zeppelin
Zagubiona dusza
Posty: 1
Rejestracja: 20 wrz 2021, 23:48
Płeć: mężczyzna
MBTI: INFP

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: m8zeppelin »

no dobra, czemu nie. to serwus, na imię mi Karol. niedługo trzydziestka stuknie. mam jednego brata. pochodze ze śląska. coś tam kiedyś studiowałem nawet. aktualnie mam najzwyczajniejszą robote na świecie, ale nie narzekam. podobno mam przyjemną aparycje, ale nie mnie oceniać. lubie pofilozofować. kocham muzyke. od lat sam gram na gitarze. mimo, że serce z metalu to włosy już krótkie. inne instrumenty też lubie. zawsze chętnie skusze się na partie szachów. uwielbiam Sherlocka. lubie robić magiczne triki. chętnie pomilcze albo podumam nad sensem istnienia. no chyba romantyk. cenie sobie dyplomacje i myśle, że można czuć sie przy mnie swobodnie. chętnie poznam kogoś spokojnego i ceniącego wolny wieczór we dwoje ponad grupe ludzi. sam wymagam od drugiej osoby tyle, żeby znaleźć wspólny język i mieć jakiś wspólny temat do rozmów. może wspólne zainteresowanie jak muzyka. na dobry początek wystarczy.
Awatar użytkownika
Dubaku
Zagubiona dusza
Posty: 1
Rejestracja: 09 paź 2021, 10:11
Płeć: mężczyzna

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Dubaku »

Szukać samica
Mojaitwojanadzieja
Zagubiona dusza
Posty: 1
Rejestracja: 11 paź 2021, 20:19
Płeć: kobieta

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Mojaitwojanadzieja »

Hej. Mam 25 lat. Szukam chłopaka do głębszej relacji. Przewiduję że wolalabym żeby była to osoba z najblizszej okolicy pomorskie i sąsiednie województwa, ale nie wykluczam dalszych. Ważniejsze jest to czy łączy nas ten sam cel i charakter. Generalnie to szukam kogoś do spotkania sie na żywo , a nie pisania w nieskończoność. Jestem introwertyczką, ale w odpowiednim towarzystwie potrafię sie rozkręcić:) lubię się śmiać .Otwieram sie powoli. Wierzę że wśród tylu introwertyków znajdę bratnia duszę. Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Coldman »

Cześć
Mam 23 lata, jestem z południowej wielkopolski.
Przez 7 lat nie napisałem tutaj posta w tej kategorii. Dużo czasu upłynęło, długo czekałem, aż wszystko w miarę się uporządkuje. Szukam znajomości, osoby, z którą mógłbym dzielić swoje wrażenia i zbierać fajne doświadczenia, bo teraz coraz częściej zauważam, że mogła by ta druga osoba obok być i bawić się równie dobrze jak ja. Szukam zrozumienia w tym świecie, na tym forum go już wiele razy zaznałem, dlatego od tego miejsca zaczynam swoje poszukiwania. Tutaj jestem sobą.
Kogo szukam?
Z pewnością Introwertyczki, ale z nutką szaleństwa, osoby nie bojącej się wyzwań. Warto pokolorować tą szarą rzeczywistość.
Coś o mnie?
Zapraszam na mój profil tutaj, lubię wiele rzeczy, a całą resztę wyjaśnię na priv :D
mmm_pineapple
Wtajemniczony
Posty: 5
Rejestracja: 02 gru 2021, 20:37
Płeć: nieokreślona

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: mmm_pineapple »

Siema ziomeczki
Mam 27 lat, chociaż wyglądam na 20-22 (tak mówią, nie mnie to oceniać). Jestem z Wielkopolski. Z wykształcenia jestem archeologiem, jednak studia te zrobiłam dla pasji, a na codzień uprzykrzam życie programistom.
Nie szukam żadnej poważnej relacji, bardziej kogoś kto zrozumie, że mimo mojego olbrzymiego bagażu i słabego pierwszego wrażenia, to jestem świetną towarzyszką na pub crawl, albo oglądanie Spongeboba (inne bajki też mogą być).
Dlaczego w sumie szukam tutaj, a nie na Tinderach, Bumble etc.? Pewnie dlatego, że nikogo interesującego nie znalazłam tam i nastąpiło przesycenie, więc postanowiłam spróbować czegoś innego.

Może krótko o mnie?
Lubię dostawać długie wiadomości, które maja w sobie dużo sensownej treści. Uwielbiam sztukę, gry komputerowe etc., a moje serduszko zajęte jest przez najcudowniejszego pieska na świecie. Tak jak wspominałam, mam sporo bagażu (czyt. zaburzenia osobowości), dlatego ważne jest by osoba z którą nawiążę znajomość, potrafiła zaakceptować mnie i moje granice.

Chciałabym wyjechać w Tatry, ale nudno samej.
zygmuntix
Introrodek
Posty: 10
Rejestracja: 04 gru 2021, 12:01
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: zygmuntix »

Magnolia111995 pisze: 06 lut 2020, 14:23 Chętnie poznam kogoś z Trójmiasta. :) Jestem introwertyczką, lubię książki , filmy oraz długie spacery. Miłośniczka rocka, chociaż nie tylko . Dusza artysty. Zapraszam do kontaktu, nie gryzę:)
Magnolia - jeżeli chciałabyś porozmawiać to ja jak najbardziej jestem chętny :) Też jestem z Trójmiasta.
Artur94
Zagubiona dusza
Posty: 4
Rejestracja: 24 gru 2021, 0:19
Płeć: mężczyzna

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Artur94 »

Artur, 27 lat, introwertyk, pesymista, prawiczek
Szukam koleżanki/dziewczyny mieszkającej w Przemyślu, okolicach Przemyśla lub na trasie Przemyśl-Dynów. Większych wymagań nie mam bo jestem już w takiej depresji, czuje się samotnie emocjonalnie. Moje serce przez to często krwawi.
literatka3
Introrodek
Posty: 24
Rejestracja: 03 mar 2020, 23:24
Płeć: kobieta
MBTI: INFJ

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: literatka3 »

witam ponownie, wznawiam swój temat:) chętnie poznam introwertyka, z którym można by popisać na tematy głębsze, a także w miarę możliwości spotkać na żywo. jestem osobą, która ceni sobie spokój, a w rozmowie lubi poruszać między innymi kwestie takie jak psychologia, sztuka. bardzo lubię czytać (szczególnie cenię prozę Kertesza, Jelinek, H. Muller, Kundery, Tokarczuk, próbuję sama pisać) oglądać filmy (m.in. von Triera, Dolana, Jarmucha), relaksują mnie wyjścia na koncerty, aktywności fizyczne (joga i pływanie), nauka języków obcych. chętnie poznam jakąś artystyczną duszę, może miłośnika fantasy:) mam 40 lat i mieszkam w województwie warmińsko - mazurskim. pozdrawiam wszystkich :) literatka3@wp.pl
Awatar użytkownika
MMAciej
Wtajemniczony
Posty: 9
Rejestracja: 01 kwie 2017, 15:58
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INTJ
Lokalizacja: nieznana

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: MMAciej »

Hey,
Maciej 30lvl, woj. Kujawsko-Pomorskie
Z chęcią poznam dziewczynie z którą mógł bym pogadać, popisać a może się spotkać nie koniecznie zaraz jakieś love story. Może dowiem się w końcu czy jestem zabawny czy tylko mi się tak wydaje. Uwielbiam gotować i rozmawiać o jedzeniu, trochę pofilozofować, gram w gry na pc głównie Satisfactory choć ostatnio nie mam czasu na to bo dużo siedzę w pracy. Czytam książki o jednostkach specjalnych, targam żelastwo na siłowni i interesuje się tym dość mocno.
Zapraszam do kontaktu na IG @__gwynbleidd__
Introverted – 95%, Intuitive – 60%, Thinking – 59%, Judging – 77%, Assertive – 73%
werka1qazx
Zagubiona dusza
Posty: 2
Rejestracja: 10 paź 2020, 22:20
Płeć: kobieta
Enneagram: 6
MBTI: ISFJ
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: werka1qazx »

Hej,
Mam niespełna 23 lata i naturę nieśmiałej introwertyczki (ISFJ), która stara się z odwagą kroczyć przez życie. Obecnie rozpoczynam studia magisterskie w Olsztynie. Staram się prowadzić w miarę zdrowy tryb życia, nie piję i nie palę. Lubię sport, choć nie uprawiam go regularnie. Mój jedyny mały nałóg to czekolada, jeżeli Ty też ją lubisz, to pewnie się dogadamy (Chyba, że Twoja ulubiona to czekolada z bakaliami, wtedy może być ciężko😜). Uwielbiam kawę i herbatę.

Zainteresowania: psychologia, dietetyka, książki, kino (uwielbiam bajki animowane), cukiernictwo, gotowanie, sport w formie biernej i czynnej. Chętnie się dowiem jakie są Twoje hobby!

Lubię się odciąć od cyfrowego świata grając w planszówki, karty czy układając puzzle.

Lubię obserwować ludzi i świat. Uważam, że memy to dobry sposób na opisanie otaczającej nas rzeczywistości. Jestem dobrym słuchaczem, z reguły powoli otwieram się na nowe znajomości, ale cenię sobie wartościowe relacje i bardzo o nie dbam. Nie oceniam ludzi powierzchownie, zawsze lubię spojrzeć głębiej na człowieka. Uważam, że wszystko można rozwiązać na spokojnie za pomocą rozmowy, która powinna być fundamentem zdrowej relacji. Ponad wszystko cenię sobie szczerość. Wolę pracować nad relacją niż przy pierwszej możliwej okazji wyrzucać ją do kosza.

Chętnie się zaprzyjaźnię, poznam bratnią duszę, która wyznaje podobne wartości i przeniosę wirtualne kontakty do świata realnego. Niczego nie zakładam i niczego nie wykluczam. Wiadomo, życie i tak ma wobec nas swoje własne plany, więc lepiej nie wybiegać za bardzo w przyszłość. Najlepiej, jeżeli mieszkasz w Olsztynie bądź jego okolicach, ale nie pogardzę też wartościowymi relacjami z ludźmi z innych zakątków Polski.

Chętnie porozmawiam o wszystkim i o niczym, czyli zarówno o prozie życia jak i na tematy bardziej głębokie. Zapraszam do nawiązania znajomości. 🙂
literatka3
Introrodek
Posty: 24
Rejestracja: 03 mar 2020, 23:24
Płeć: kobieta
MBTI: INFJ

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: literatka3 »

mam nadzieję, że to forum jednak nie śpi, a więc.. wznawiam swój temat ponownie:) chętnie poznam introwertyka, z którym można by popisać na tematy głębsze, a także w miarę możliwości spotkać na żywo. jestem osobą, która ceni sobie spokój, a w rozmowie lubi poruszać między innymi kwestie takie jak psychologia, sztuka. bardzo lubię czytać (szczególnie cenię prozę Kertesza, Jelinek, H. Muller, Kundery, Tokarczuk, próbuję sama pisać) oglądać filmy (m.in. von Triera, Dolana, Jarmucha), relaksują mnie wyjścia na koncerty, aktywności fizyczne (joga i pływanie), nauka języków obcych. chętnie poznam jakąś artystyczną duszę, może miłośnika fantasy:) mam 40 lat i mieszkam w województwie warmińsko - mazurskim. pozdrawiam wszystkich :) literatka3@wp.pl
Kamilwr
Zagubiona dusza
Posty: 4
Rejestracja: 30 mar 2022, 23:56
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w6
MBTI: INTJ

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Kamilwr »

Cześć,
Na imię mi Kamil mam 26 lat i aktualne pracuję we Wrocławiu
Aktualnie wynajmuję pokój (wszyscy wspolokatorzy to ekstrawertycy więc unlucky)
Jestem osobą, ktora potrzebuje chwili na zapoznanie i otwarcie się, potrafię dla ważnej osoby poświęcić naprawdę wiele, niestety stracilem niedawno jedyną osobę z którą mogłem tak na prawdę szczerze porozmawiać, zacząłem zastanawiać się, dlaczego tylko tak niewielka grupa ludzi mnie rozumie, trafilem na typy osobowości i po kilku godzinach ogladania materialu juz wiem, że jestem typem INTJ
Po researchu trafiłem na to forum z czego się mega cieszę.
Odkąd tylko pamietam, chciałem poznać osobę podobną do siebie. Chciałbym stworzyć bliska relację (nie musi to być koniecznie związek, cenię wolność drugiego człowieka) chciałbym poznać wartościową osobę, z którą mógłbym poruszac wszelkie tematy, bez zbednego stresu, oraz w drugą stronę, aby ta osoba poczuła się zrozumiana i wysłuchana.
Z dodatkowych informacji zajmuje się trochę zawodowo grami, więc jeśli grasz (i nie tylko!) to myślę znajdziemy wspolny temat :)
Osoby potencjalnie zainteresowane zapraszam do kontaktu <3
ODPOWIEDZ