Gry komputerowe

Tutaj porozmawiać możemy o naszych zainteresowaniach, bardziej lub mniej popularnych pasjach czy nawet... dziwactwach :)
Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Enneagram: 1w9
MBTI: istj

Re: Gry komputerowe

Post autor: highwind » 27 lis 2018, 20:06

Nowy Tomb Raider (Shadow of Tomb Raider). Czas zakończyć trylogię. Nie mogłem wytrzymać do Sylwestra ;) Zawsze lubiłem tę serię, a reboot uważam za bardzo udany.

Awatar użytkownika
Drimlajner
Krypto-Extra
MBTI: Brak
Kontakt:

Post autor: Drimlajner » 05 gru 2018, 20:47

Byłem w błędzie jeśli chodzi o Fallout76. Myślałem że Bethesda ma większe jaja i nie zejdzie ze ścieżki w kierunku FPS. Tymczasem mam problem z tą grą i nie chodzi wcale o błędy (bo te mogą przytrafić się każdemu developerowi) ale mechanikę rozgrywki: ani to RPG, ani FPS.

Dziwi mnie natomiast jak dużo uwagi poświęca się tej edycji z plastikowym hełmem. Nigdy nie zrozumiem kolekcjonerów, pewnie dlatego że sam mam zagracony dom i dodawanie kolejnej durnostoiki do kolekcji jest dla mnie kontrproduktywne. #minimalizm. Kiedy gadżety stały się ważniejsze niż gry i dlaczego? Dlaczego!

Dobra, bo ja nie o tym.

Na NMA wyczekują New Vegas2 czyli Fallout ponownie zrobionego przez Obsidian. Coś podobnego jest na horyzoncie. Bethesda ma w produkcji Starfield, podobno RPG w klimatach Sci-Fi, a Obsidian jutro ogłasza swój nowy projekt również RPG w klimatach Sci-Fi. Starcie gigantów.
May the blessing of the Wright Brothers always be with thee.

Awatar użytkownika
rael
Introwertyk
Enneagram: 9w1
MBTI: INFP

Post autor: rael » 06 gru 2018, 10:10

Bardzo miło wspominam czasy kiedy ogrywało się tytuły na stareńkim PSX-ie, więc w ramach nostalgicznych wspominek i sentymentu postanowiłem sięgnąć po niedawno wydane Spyro: Reignited Trilogy. Wyszło im to całkiem zacnie, choć irytuje mnie brak możliwości przełączenia dubbingu na oryginalne audio. Skończyłem pierwszą część, teraz zacząłem męczyć dwójeczkę. Ripto's Rage było częścią, którą szczególnie ogrywałem za młodego, więc pozytywnie zaskoczyło mnie jak wiele poziomów z pierwowzoru jestem w stanie rozpoznać.

@Drimlajner - Coś w tym jest. Większą ironią jest to, że coraz więcej kolekcjonerek nie zawiera nawet gry w samym zestawie. Osobiście też nie lubię gadżetów kolekcjonerskich, dla mnie to niepotrzebne graty, na które nie mam u siebie miejsca.

New Vegas 2 raczej nigdy nie powstanie, przynajmniej nie robione przez ludzi z Obsidianu. Nie dość, że ci zostali wykupieni przez Microsoft, to ponoć Bethesda zamierza skupić się jedynie na grach tworzonych przez ich wewnętrzne zespoły. No i większość ludzi, którzy byli odpowiedzialni za New Vegas przeszli już do innych studiów. Choć trzeba przyznać, że ta ich nowa gra może okazać się ciekawym tytułem. Pytanie czy to nadal multiplatforma, czy przez ostatnie zawirowania wyląduje jedynie na Xboxie.

Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Enneagram: 4w5
MBTI: INTJ

Post autor: Coldman » 07 gru 2018, 7:27

Zakupiłem nowy porządny sprzęt. Gdy go dostanę zamierzam popykać GTA V
Obrazek

ODPOWIEDZ