Jakie wady mógłby/mogłaby mieć mój/moja partner/partnerka ?

W tym dziale rozmawiamy o radościach i problemach, jakie dla introwertyków wynikają z bycia w związku.
abandon

Re: Jakie wady mógłby/mogłaby mieć mój/moja partner/partnerka ?

Post autor: abandon »

Fyapowah pisze: 04 lut 2020, 21:35 To, co opiszę dla większości ludzi jest wadą (pewnie nawet wykluczającą kogoś jako partnera albo nawet kolegę), ale dla mnie jest zaletą.
Preferowałbym kobietę nielubiącą, albo nawet nienawidzącą ogółu ludzi. Uważającą ludzi za złych. Najlepiej czującą się odrzuconą przez społeczeństwo i lubiącą się izolować. Chcącą izolować się od złego świata wraz ze mną. Nie chodzi mi o zwykły introwertyzm, ale aspołeczny styl życia, podobny do mojego.
Podoba mi się nastawienie "my kontra zły świat".
Z tego powodu też zazdroszczę Świadkom Jehowy i różnym sektom oddzielającym się od społeczeństwa. Ja niestety nie wierzę w ich nauki, więc u mnie znalezienie partnera do wspólnej izolacji musi się opierać o podobne preferencje wynikające z czyjejś osobowości, nie z wiary.

Mogłaby być też brzydka, pod warunkiem, że nie otyła.
Haha :) :D
abandon

Re: Jakie wady mógłby/mogłaby mieć mój/moja partner/partnerka ?

Post autor: abandon »

Jednej rzeczy trzeba się wystrzegać w tych sprawach; ciasnej małostkowości, pedanterii i tępej dosłowności. Wszystkie rzeczy są powiązane...wszystkie nici uchodzą do jednego kłębka. Czy zauważyliście, że między wierszami pewnych książek przelatują tłumnie jaskółki, całe wersety drgających, spiczastych jaskółek? Należy czytać z lotu tych ptaków.....
ODPOWIEDZ