Urodziny

Tutaj możemy się lepiej poznać. Napisać, co lubimy, jacy jesteśmy i zapytać o to innych. Tematy poważne i osobiste oraz lekkie i błahe.
kam0101

Re: Urodziny

Post autor: kam0101 »

Kolejny raz jestem w szoku. Tematem introwertyzmu zainteresowałem się kilka lat temu, w ramach ustalania co jest ze mną nie tak. Na tym forum jestem dosłownie "chwilę". A już zadziwia mnie to jak introwertycy są do siebie podobni, spojrzeniem na rzeczywistość, poglądami czy podejściem do niektórych tematów. Pamiętam jak przeczytałem pierwszy artykuł związany z introwertyzmem i miałem wrażenie że czytam o sobie samym.

A wracając do tematu, imienin nigdy nie obchodziłem. 18-stka była rodzinna. A o urodzinach tez zdarzyło mi się zapomnieć, ostatnio w urodziny staram się robić coś ciekawego dla siebie.
Awatar użytkownika
Azalea
Introwertyk
Posty: 102
Rejestracja: 13 lut 2021, 18:20
Płeć: kobieta
MBTI: ISFJ
Lokalizacja: małopolska

Re: Urodziny

Post autor: Azalea »

kam0101 pisze: 21 paź 2021, 17:43 Kolejny raz jestem w szoku. Tematem introwertyzmu zainteresowałem się kilka lat temu, w ramach ustalania co jest ze mną nie tak. Na tym forum jestem dosłownie "chwilę". A już zadziwia mnie to jak introwertycy są do siebie podobni, spojrzeniem na rzeczywistość, poglądami czy podejściem do niektórych tematów. Pamiętam jak przeczytałem pierwszy artykuł związany z introwertyzmem i miałem wrażenie że czytam o sobie samym.
Serio dostrzegasz aż takie podobieństwo że buduje to Twój szok ? ;)
Pamiętaj, że wszystko można zacząć od nowa. Jutro jest zawsze świeże i wolne od błędów. // L.M. Montgomery
ODPOWIEDZ