Humor

Gry, quizy, humor i co tylko chcecie. Enjoy.
abandon

Re: Humor

Post autor: abandon »

Obrazek zawsze aktualne
abandon

Re: Humor

Post autor: abandon »

patha
Intro-wyjadacz
Posty: 380
Rejestracja: 18 sty 2016, 5:12
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INTP/J-T

Re: Humor

Post autor: patha »

Wymyśliłem dowcip, którego i tak nikt nie zrozumie, ale co mi tam :

Przychodzi Salwadorczyk do piekarni, odpala Tweetera w telefonie i pyta:
- Po ile dzisiaj chleb ?
- 500 SATOSHI - odpowiada piekarz.
Klient sprawdza w telefonie profil Elona Muska i mówi:
- Hmm, to może ja pożyczę od Pana dzisiaj 10 chlebów, po czym je Panu sprzedam, a za 5 dni kupię od Pana 10 chlebów po aktualnej cenie i je Panu oddam ?
- Zgoda, ale potrącę Panu 2% cotango.
- Ok, to umowa stoi !
- A płaci Pan teraz, czy poczeka tutaj do północy, aż spadnie obłożenie sieci i cena transferu zejdzie poniżej jednej bagietki?
Awatar użytkownika
Luke
Intronek
Posty: 56
Rejestracja: 27 gru 2017, 17:06
Płeć: mężczyzna

Re: Humor

Post autor: Luke »

patha pisze: 14 wrz 2021, 20:24 Wymyśliłem dowcip, którego i tak nikt nie zrozumie, ale co mi tam
Nie zrozumiałem, ale pocieszę, że i ja takie mam.
Przynajmniej załapałem z profilem Muska.

Kiedy zaszczepiłem się, ludzie pytali mnie jaką firmą.
Ja im mówię, że dwa Johnsony (Johnson & Johnson), a oni mówią "Jak to dwa? Przecież to ma jedną dawkę"
Za każdym razem taka reakcja.

I nie wiem, czy ja taki eugeniusz i przechytrzyłem wszystkich, czy ten żart taki słaby, że nikt go nie łapie.
Awatar użytkownika
Introja
Stały bywalec
Posty: 235
Rejestracja: 25 lip 2021, 16:27
Płeć: kobieta

Re: Humor

Post autor: Introja »

Fajna reklama jednego z rękodzielniczych sklepów 😁
Obrazek
NieokiełznanyEskimos

Re: Humor

Post autor: NieokiełznanyEskimos »

Awatar użytkownika
Introja
Stały bywalec
Posty: 235
Rejestracja: 25 lip 2021, 16:27
Płeć: kobieta

Re: Humor

Post autor: Introja »

Ich reklamy są najlepsze, rozwalają mnie
Obrazek
intbrun
Intro-wyjadacz
Posty: 405
Rejestracja: 27 sty 2021, 8:37
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: INFP
Lokalizacja: Norwegia

Re: Humor

Post autor: intbrun »

Obrazek
Awatar użytkownika
abandon
Intronek
Posty: 53
Rejestracja: 03 lip 2022, 20:59
Płeć: kobieta
Enneagram: 4w5
MBTI: INFPT

Re: Humor

Post autor: abandon »

intbrun pisze: 20 mar 2022, 0:26 Obrazek


:) :) :)
Jednej rzeczy trzeba się wystrzegać w tych sprawach: ciasnej małostkowości, pedanterii i tępej dosłowności. Wszystkie rzeczy są powiązane, wszystkie nici uchodzą do jednego kłębka. Czy zauważyliście, że między wierszami pewnych książek przelatują tłumnie jaskółki, całe wersety drgających, spiczastych jaskółek? Należy czytać z lotu tych ptaków...
Awatar użytkownika
abandon
Intronek
Posty: 53
Rejestracja: 03 lip 2022, 20:59
Płeć: kobieta
Enneagram: 4w5
MBTI: INFPT

Re: Humor

Post autor: abandon »

intbrun pisze: 20 mar 2022, 0:26 Obrazek


:) :) :)
Haha
Jednej rzeczy trzeba się wystrzegać w tych sprawach: ciasnej małostkowości, pedanterii i tępej dosłowności. Wszystkie rzeczy są powiązane, wszystkie nici uchodzą do jednego kłębka. Czy zauważyliście, że między wierszami pewnych książek przelatują tłumnie jaskółki, całe wersety drgających, spiczastych jaskółek? Należy czytać z lotu tych ptaków...
Awatar użytkownika
abandon
Intronek
Posty: 53
Rejestracja: 03 lip 2022, 20:59
Płeć: kobieta
Enneagram: 4w5
MBTI: INFPT

Re: Humor

Post autor: abandon »

Post znajomego haha))
"OBÓZ. Byłem wtedy młody i przystojny. Po uiszczeniu kelnerowi sporego rachunku za spędzony wieczór, młode kobiety ujmowały mi z metryki nawet do dziesięciu lat. Stać mnie było na kopnięcie po sztubacku leżącego sobie spokojnie na chodniku kapsla - bez żadnych osteoporycznych powikłań. Jednym słowem - młody byczek. W tym właśnie czasie pomagam mamie uporać się z odszkodowaniem za przymusową pracę na rzecz Niemiec w czasie okupacji. Szary korytarz. Stoję w długiej kolejce razem ze starszymi ludźmi, wspominającymi te mroczne czasy. Rozglądając się spostrzegłem że przygląda mi się uważnie starsza pani, na pewno pamiętająca drugą wojnę. Twarz miała zmęczoną, oczy matowe i zrezygnowane. Lustrowała z zaciekawieniem moją sylwetkę. Patrząc w moje oczy, uśmiechnęła się. Odwzajemniłem. Nagle, małymi kroczkami, lekko zgarbiona, podeszła do mnie i przyglądając się wnikliwie mojej twarzy, zapytała:
- A pan w którym obozie siedział?..."
Jednej rzeczy trzeba się wystrzegać w tych sprawach: ciasnej małostkowości, pedanterii i tępej dosłowności. Wszystkie rzeczy są powiązane, wszystkie nici uchodzą do jednego kłębka. Czy zauważyliście, że między wierszami pewnych książek przelatują tłumnie jaskółki, całe wersety drgających, spiczastych jaskółek? Należy czytać z lotu tych ptaków...
Awatar użytkownika
abandon
Intronek
Posty: 53
Rejestracja: 03 lip 2022, 20:59
Płeć: kobieta
Enneagram: 4w5
MBTI: INFPT

Re: Humor

Post autor: abandon »

Tak działają korporacje))))

Obrazek
Jednej rzeczy trzeba się wystrzegać w tych sprawach: ciasnej małostkowości, pedanterii i tępej dosłowności. Wszystkie rzeczy są powiązane, wszystkie nici uchodzą do jednego kłębka. Czy zauważyliście, że między wierszami pewnych książek przelatują tłumnie jaskółki, całe wersety drgających, spiczastych jaskółek? Należy czytać z lotu tych ptaków...
Awatar użytkownika
Introja
Stały bywalec
Posty: 235
Rejestracja: 25 lip 2021, 16:27
Płeć: kobieta

Re: Humor

Post autor: Introja »

Ostatnio natknęłam się na to 😁
Obrazek
ODPOWIEDZ