Witam!

W tym miejscu dyskutujemy o zjawisku introwertyzmu, o tym, jak wpłynął on na nasze życie, jakie są wady i zalety bycia introwertykiem.
Filemona
Introrodek
Posty: 10
Rejestracja: 23 wrz 2021, 20:36
Płeć: kobieta
Enneagram: 4i5
MBTI: INFJ

Re: Witam!

Post autor: Filemona »

AnnaColl pisze: 24 wrz 2021, 11:31 Cześć Filemona 😉 z tego miejsca pozdrawiam ja i kot Igor 😀
:haha: Hej, hej. I moja puszysta banda przesyła serdeczne pozdrowienia. Szczególnie kot Julian. 8)
:kot:
kam0101

Re: Witam!

Post autor: kam0101 »

Teraz jestem uświadomionym introwertykiem, zgłębiającym temat. Nieustannie rozwijającym się człowiekiem, który poznał swoje super moce. Przez całe dzieciństwo miałem przypiętą łatkę osoby nieśmiałej. Teraz, to co robię i kim jestem, zaskakuję nie tylko innych ale i mnie samego. A to dopiero początek... :ok:
w-strone-slonca
Zagubiona dusza
Posty: 1
Rejestracja: 19 lis 2021, 14:20
Płeć: kobieta
Enneagram: 4w5
MBTI: INFJ

Re: Witam!

Post autor: w-strone-slonca »

Cześć, miło mi móc dołączyć do forum.
Jestem introwertyczką, której obecnie brakuje towarzystwa i próbuje wychodzić ze swojej samotni. ;)
Z chęcią porozmawiam z innymi podobnymi sobie.

Pozdrawiam! :haha:
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Witam!

Post autor: Coldman »

Witamy na forum
mmm_pineapple
Wtajemniczony
Posty: 5
Rejestracja: 02 gru 2021, 20:37
Płeć: nieokreślona

Re: Witam!

Post autor: mmm_pineapple »

Siema, jestem mmm_pineapple, jestem introwertykiem i mam psa.
Atro
Zagubiona dusza
Posty: 2
Rejestracja: 14 gru 2021, 8:51
Płeć: mężczyzna
MBTI: INFJ

Re: Witam!

Post autor: Atro »

Cześć, jestem Paweł i może to forum pozwoli mi wyjść z dziury i poznać nowe osoby :D
Awatar użytkownika
Azalea
Introwertyk
Posty: 102
Rejestracja: 13 lut 2021, 18:20
Płeć: kobieta
MBTI: ISFJ
Lokalizacja: małopolska

Re: Witam!

Post autor: Azalea »

Cześć, witajcie :)
Pamiętaj, że wszystko można zacząć od nowa. Jutro jest zawsze świeże i wolne od błędów. // L.M. Montgomery
Artur94
Zagubiona dusza
Posty: 4
Rejestracja: 24 gru 2021, 0:19
Płeć: mężczyzna

Re: Witam!

Post autor: Artur94 »

Dzien dobry, w drugi dzien swiat. Jestem Artur i mam 27 lat, czuje sie bardzo samotny, szukam tu grupki osob, z ktorymi moglbym sie zaprzyjaźnić i utrzymywac staly kontakt na facebooku, zeby moj messenger w koncu zaczal pikac, przez cale 27 lat mojego zycia tego nie robił, dostalem tylko jedne zyczenia na messengerze, co nie ukrywam ze sprawia mi wielki bol. Jak dostalem te jedne zyczenia to az sie poplakalem, ze w tym roku ktos o mnie pamietal... Wczesniej mnie to nie ruszalo, bo zamknalem serce na wszystko i wszystkich i przez to pochlonely mnie demony i teraz mam sprawe w sadzie i grozi mi do 8 lat wiezienia. Boje sie znow zamykac serca bo predzej czy pozniej znow zrobie glupstwo, trafie za kratki wyrzadze rodzinie krzywde. Ale teraz gdy nie zamykam serca to strasznie cierpie, serce mnie bardzo boli, czasami mam tez mysli samobojcze. Umowilem sie do psychiatry i zapisal mi leki ale oprocz tego nic wiecej. A ile sie czeka na wizyte? 2-3 miesiace... Sorki, ale musialem sie wygadac... wiele spraw mi na sercu lezy...
playerinho
Zagubiona dusza
Posty: 3
Rejestracja: 28 gru 2021, 13:03
Płeć: mężczyzna

Re: Witam!

Post autor: playerinho »

Cześć, jestem nowy na forum.
ewamala4
Wtajemniczony
Posty: 8
Rejestracja: 02 sty 2022, 8:20
Płeć: kobieta

Re: Witam!

Post autor: ewamala4 »

Hej! Ja co prawda mam 40 lat na karku. Borykam się z tym samym problemem brakiem przyjaciół czy znajomych z którymimoglabym chocby o gkuptach pogadać. Siedzę w domu od lat jedno z dzieci tego wymagało. Nie mialam szansy poznać ludzi bliżej. Jestem potwornie nieśmiała i zamknieta. Nie poddawj się i walcz o siebie. Inność jest straszna sama doswiadczam tego i też słyszę tulko że muszę z tym żyć. Niby mam wszystko ale głuchy messenger też mnie przeraza. Mozemy popisać na nim to może będzie nam lżej.
ewamala4
Wtajemniczony
Posty: 8
Rejestracja: 02 sty 2022, 8:20
Płeć: kobieta

Re:

Post autor: ewamala4 »

Hej. Jeśli ktoś ma ochotę wyjść introwertyczce z dolka chętnie skorzystam z pomocnej dłoni
playerinho
Zagubiona dusza
Posty: 3
Rejestracja: 28 gru 2021, 13:03
Płeć: mężczyzna

Re: Witam!

Post autor: playerinho »

Proponuję, żeby oprócz standardowego przywitania się i streszczenia krótkiej informacji o sobie, podać również miejsce zamieszkania, być może znalazł by się ktoś na forum z tej samej miejscowości, kto chciałby nawiązać kontakt w realu.
Awatar użytkownika
ErnestPompka
Pobudzony intro
Posty: 148
Rejestracja: 07 lis 2020, 23:45
Płeć: mężczyzna
MBTI: Intp

Re: Re:

Post autor: ErnestPompka »

ewamala4 pisze: 02 sty 2022, 8:38 Hej. Jeśli ktoś ma ochotę wyjść introwertyczce z dolka chętnie skorzystam z pomocnej dłoni
Na wyjście z dołka pomocna może się okazać saperka.
i tak się nie dogadamy
ewamala4
Wtajemniczony
Posty: 8
Rejestracja: 02 sty 2022, 8:20
Płeć: kobieta

Re: Witam!

Post autor: ewamala4 »

Odkopię się powoli i jakoś się wyczolgam😁
Awatar użytkownika
ErnestPompka
Pobudzony intro
Posty: 148
Rejestracja: 07 lis 2020, 23:45
Płeć: mężczyzna
MBTI: Intp

Re: Witam!

Post autor: ErnestPompka »

Widzę, że dystans do siebie obecny, więc koleżanka wyjdzie twardo stąpając na własnych nogach.
i tak się nie dogadamy
ODPOWIEDZ