Witam!

W tym miejscu dyskutujemy o zjawisku introwertyzmu, o tym, jak wpłynął on na nasze życie, jakie są wady i zalety bycia introwertykiem.
paula87
Zagubiona dusza
Posty: 3
Rejestracja: 21 lip 2022, 15:08
Płeć: kobieta

Dzień dobry

Post autor: paula87 »

Pozdrawiam z Chorzowa i pomimo oporów postanowiłam odezwać się na forum. Może chciałby ktoś zamienić kilka słów na różne tematy?
Awatar użytkownika
Kinio
Introwertyk
Posty: 70
Rejestracja: 08 cze 2022, 16:01
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: INFP
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Witam!

Post autor: Kinio »

@paula87 Uszanowanko i brawo za pokonanie oporów.
"Hope is heavy and uncomfortable, but it's also our greatest responsibility."
Awatar użytkownika
Rafael
IntroManiak
Posty: 625
Rejestracja: 04 lip 2022, 22:01
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 9w1
MBTI: ISFJ
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dzień dobry

Post autor: Rafael »

paula87 pisze: 21 lip 2022, 15:31 Pozdrawiam z Chorzowa i pomimo oporów postanowiłam odezwać się na forum. Może chciałby ktoś zamienić kilka słów na różne tematy?
Szanowanko, każdy mile widziany, można pisać swobodnie bez obaw o negatywne oceny.
Nie o górę się potkniesz, ale o kamień.
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Witam!

Post autor: Coldman »

Witam wszystkich nowych
tucha
Zagubiona dusza
Posty: 1
Rejestracja: 21 lip 2022, 11:49
Płeć: kobieta

Re: Witam!

Post autor: tucha »

Dzień dobry:)
Awatar użytkownika
Fire
IntroManiak
Posty: 638
Rejestracja: 20 lut 2019, 17:47
Płeć: kobieta

Re: Witam!

Post autor: Fire »

Zapraszamy serdecznie :)
Awatar użytkownika
Rafael
IntroManiak
Posty: 625
Rejestracja: 04 lip 2022, 22:01
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 9w1
MBTI: ISFJ
Lokalizacja: Warszawa

Re: Witam!

Post autor: Rafael »

Szanowanko, miłego forumowania życzę.
Nie o górę się potkniesz, ale o kamień.
Jacob
Zagubiona dusza
Posty: 3
Rejestracja: 30 gru 2021, 23:19
Płeć: mężczyzna

Re: Witam!

Post autor: Jacob »

Cześć! Jestem Kuba. Mam 20 lat (rocznikowo 21), obecnie jestem w Warszawie (gdzie studiuje na SGH), jednak pochodzę z mniejszej miejscowości. Ze względu na moją nieśmiałość mam jednak duże problemy z nawiązywaniem nowych znajomości. Postanowiłem jednak tutaj chociażby się przedstawić i powiedzieć coś o sobie. Uwielbiam grać w gry planszowe (które, o ironio, w wielu przypadkach wymagają interakcji z innymi), szczególnie w euro czy worker placementy. Oprócz tego interesuje się geografią. Jeśli chodzi o sporty to głównie oglądam piłkę nożną i snooker, ale czasem też siatkówkę, formułę 1 czy darta. Muzyka - tutaj po prostu słucham to co lubię, więc wymienię kilka ulubionych zespołów: Green Day, Rise Against, The 1975, Bleachers, Breaking Benjamin, Mumford&Sons. Jeśli chodzi o filmy to rzadko raczej oglądam, ale jak już to dramaty/fantasy/animowane. To chyba tyle tak w skrócie, także jeszcze raz, cześć wszystkim!
Awatar użytkownika
Rafael
IntroManiak
Posty: 625
Rejestracja: 04 lip 2022, 22:01
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 9w1
MBTI: ISFJ
Lokalizacja: Warszawa

Re: Witam!

Post autor: Rafael »

Jacob pisze: 31 lip 2022, 19:47 Cześć! Jestem Kuba. Mam 20 lat (rocznikowo 21), obecnie jestem w Warszawie (gdzie studiuje na SGH), jednak pochodzę z mniejszej miejscowości. Ze względu na moją nieśmiałość mam jednak duże problemy z nawiązywaniem nowych znajomości. Postanowiłem jednak tutaj chociażby się przedstawić i powiedzieć coś o sobie. Uwielbiam grać w gry planszowe (które, o ironio, w wielu przypadkach wymagają interakcji z innymi), szczególnie w euro czy worker placementy. Oprócz tego interesuje się geografią. Jeśli chodzi o sporty to głównie oglądam piłkę nożną i snooker, ale czasem też siatkówkę, formułę 1 czy darta. Muzyka - tutaj po prostu słucham to co lubię, więc wymienię kilka ulubionych zespołów: Green Day, Rise Against, The 1975, Bleachers, Breaking Benjamin, Mumford&Sons. Jeśli chodzi o filmy to rzadko raczej oglądam, ale jak już to dramaty/fantasy/animowane. To chyba tyle tak w skrócie, także jeszcze raz, cześć wszystkim!
Serwus z Warszawy w dniu rocznicy Powstania.

Ja też studiowałem na SGPiS, a potem SGH, bo akurat zmieniono nazwę. Takie czasy były niepewne.
Podoba Ci się na tej uczelni?
Nie o górę się potkniesz, ale o kamień.
Jacob
Zagubiona dusza
Posty: 3
Rejestracja: 30 gru 2021, 23:19
Płeć: mężczyzna

Re: Witam!

Post autor: Jacob »

Rafael pisze: 01 sie 2022, 18:42
Jacob pisze: 31 lip 2022, 19:47 Cześć! Jestem Kuba. Mam 20 lat (rocznikowo 21), obecnie jestem w Warszawie (gdzie studiuje na SGH), jednak pochodzę z mniejszej miejscowości. Ze względu na moją nieśmiałość mam jednak duże problemy z nawiązywaniem nowych znajomości. Postanowiłem jednak tutaj chociażby się przedstawić i powiedzieć coś o sobie. Uwielbiam grać w gry planszowe (które, o ironio, w wielu przypadkach wymagają interakcji z innymi), szczególnie w euro czy worker placementy. Oprócz tego interesuje się geografią. Jeśli chodzi o sporty to głównie oglądam piłkę nożną i snooker, ale czasem też siatkówkę, formułę 1 czy darta. Muzyka - tutaj po prostu słucham to co lubię, więc wymienię kilka ulubionych zespołów: Green Day, Rise Against, The 1975, Bleachers, Breaking Benjamin, Mumford&Sons. Jeśli chodzi o filmy to rzadko raczej oglądam, ale jak już to dramaty/fantasy/animowane. To chyba tyle tak w skrócie, także jeszcze raz, cześć wszystkim!
Serwus z Warszawy w dniu rocznicy Powstania.

Ja też studiowałem na SGPiS, a potem SGH, bo akurat zmieniono nazwę. Takie czasy były niepewne.
Podoba Ci się na tej uczelni?
Po roku nauki zdalnej i roku stacjonarnej - mimo wszystko nie narzekam. Najbardziej podoba mi się oczywiście ta możliwość planowania sobie zajęć. Same zajęcia klaycznie - jedne ciekawsze drugie do zapomnienia, jednak ogólnie jestem zadowolony.
Awatar użytkownika
Rafael
IntroManiak
Posty: 625
Rejestracja: 04 lip 2022, 22:01
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 9w1
MBTI: ISFJ
Lokalizacja: Warszawa

Re: Witam!

Post autor: Rafael »

Ja też byłem zadowolony, choć na ten system wybierania zajęć to się nie załapałem. To dopiero było rok, czy 2 lata niżej od nas. A najbardziej mi się podobały ładne dziewczyny, a były najpiękniejsze ze wszystkich uczelni.
Teraz też tak jest?

A w Warszawie jak się odnajdujesz?
Nie o górę się potkniesz, ale o kamień.
Jacob
Zagubiona dusza
Posty: 3
Rejestracja: 30 gru 2021, 23:19
Płeć: mężczyzna

Re: Witam!

Post autor: Jacob »

Rafael pisze: 02 sie 2022, 17:40 Ja też byłem zadowolony, choć na ten system wybierania zajęć to się nie załapałem. To dopiero było rok, czy 2 lata niżej od nas. A najbardziej mi się podobały ładne dziewczyny, a były najpiękniejsze ze wszystkich uczelni.
Teraz też tak jest?

A w Warszawie jak się odnajdujesz?
Przeskok z miasteczka do stolicy był dosyć trudny, jednak z czasem było coraz lepiej. Zdecydowanie łatwiej jest tutaj zachować anonimowość
Awatar użytkownika
shizaa
Zagubiona dusza
Posty: 3
Rejestracja: 21 paź 2022, 18:59
Płeć: nieokreślona

Re: Witam!

Post autor: shizaa »

Hola, que tal?
Nie mam pojęcia co napisać... Od dłuższego czasu mieszkam z powrotem w Wielkopolsce, jednak nie czuję, się tutaj "jak w domu".
Jeszcze do niedawna sądziłam, że jestem po prostu zwykłym introwertykiem, jednak dochodzę do wniosku, że słowo "samotnik" jest bardziej odpowiednie w moim przypadku.
Uwielbiam "gubić" się w mieście, włóczyć się, spacerować godzinami i pochłaniać otaczającą mnie przestrzeń. Najlepiej jak jeszcze mam słuchawki na uszach i kompletnie zatracę się w swoich myślach. Tylko właśnie, to siedzenie cały czas w swojej głowie jest nie do końca zdrowe. Dlatego założyłam tutaj konto.
Nie szukam przyjaźni, tylko po prostu ludzi, którzy myślą w podobny sposób i chcą od czasu do czasu powymieniać się wiadomościami.

Krótko o mnie... jestem przed 30, mam psa, który jest najważniejszą istotą w moim życiu, lubię czytać, nie mam ulubionego gatunku, lubię książki dystopijne, ale też uwielbiam czytać artykuły naukowe, szczególnie dt. archeologii i medycyny/psychologii. Czasem pogram w coś, teraz głównie na Switchu. Od niedawna uczę się hiszpańskiego i udzielam się w lokalnym oddziale pewnej partii politycznej.
Awatar użytkownika
Rafael
IntroManiak
Posty: 625
Rejestracja: 04 lip 2022, 22:01
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 9w1
MBTI: ISFJ
Lokalizacja: Warszawa

Re: Witam!

Post autor: Rafael »

shizaa pisze: 21 paź 2022, 19:22 Hola, que tal?
Hola,
Como siempre, nada de interesante.
Ja kiedyś nieźle mówiłem po hiszpańsku, ale już prawie wszystko zapomniałem, bo nie był mi potrzebny.
ale też uwielbiam czytać artykuły naukowe, szczególnie dt. archeologii i medycyny/psychologii
Też się interesuję psychologią. A na forum jest bardzo dużo wypowiedzi użytkowników z szeroko rozumianej psychologii. Można sobie poczytać, co ludzie na różne tematy myślą i poszerzyć swój horyzont, zawsze za wązki.
I dopisać coś od siebie. Tak od serca z uczuciem lub intelektem. W zależności od typu osobowości.

udzielam się w lokalnym oddziale pewnej partii politycznej.
A ta partia to tajemnica?
Nie o górę się potkniesz, ale o kamień.
Awatar użytkownika
shizaa
Zagubiona dusza
Posty: 3
Rejestracja: 21 paź 2022, 18:59
Płeć: nieokreślona

Re: Witam!

Post autor: shizaa »

A ta partia to tajemnica?
W pewnym sensie tak. Nie chcę być wyoutowana... Ludzie z mniejszą ilością informacji potrafili znaleźć moje konto na LI lub facebooku.

Z chęcią przejrzę wątki dt. szeroko pojętej psychologii. Dzięki
ODPOWIEDZ