Post 4 fictional characters

Gry, quizy, humor i co tylko chcecie. Enjoy.
Awatar użytkownika
tove
Introwertyk
Posty: 117
Rejestracja: 20 wrz 2018, 12:04
Płeć: kobieta

Post 4 fictional characters

Post autor: tove »

Pomyślałam, że możemy zagrać w popularną teraz na twitterze grę/wyzwanie, a przy okazji może poznać się lepiej.

Oryginał: Post 4 fictional characters you relate and let people asume something about you

Czyli podajesz 4 fikcyjne charaktery np. z książki czy filmu, a inni piszą jaką osobą możesz być, skoro z kimś takim się utożsamiasz. Oczywiście często dalekie to może być od prawdy, bo siebie często postrzegamy zupełnie inaczej, niż inni nas. :roll:

Przykład:
https://twitter.com/dabi_hawks/status/1 ... 5531332609
https://mobile.twitter.com/LordSteerpik ... 1831023616

Stety-niestety muszę zacząć, aby grę rozkręcić jakoś.
  • Daria Morgendorffer z serialu "Daria"
  • Bella z "Pięknej i Bestii"
  • Jonathan Byers ze "Stranger Things"
  • Chandler Bing z "Przyjaciół"
Awatar użytkownika
Percy
Stały bywalec
Posty: 217
Rejestracja: 01 wrz 2019, 12:08
Płeć: mężczyzna

Re: Post 4 fictional characters

Post autor: Percy »

Na twitterze w tej zabawie dokładają obrazki, także i ja tak uczynię, o:

K-S20 z filmu "Rogue One: A Star Wars Story"
Image
Kierowca z filmu "Drive"
Image
Shrek :P
Image
WALL-E
Image

EDIT:

Chyba powinienem coś teraz napisać o osobie wyżej, hmm

Tove ma ironiczne poczucie humoru (Chandler) oraz resting bitch face (Daria), jest trochę typem zamkniętego w sobie wrażliwca (Byers) oraz poleci na kogoś z wypasioną biblioteką (Bella) xD
Awatar użytkownika
Violaine
Introwertyk
Posty: 106
Rejestracja: 31 gru 2020, 22:19
Płeć: kobieta
Lokalizacja: śląskie

Re: Post 4 fictional characters

Post autor: Violaine »

Opancerzony mistrz ciętej riposty
Ukierunkowany na wykonanie zadania milczek, którego znakiem rozpoznawczym jest chłodna prezencja i ewentualne zamiłowanie do krzykliwych kurtek
Starający się za wszelką cenę odpychać od siebie innych za pomocą metody "jestem strasznym, brzydkim ogrem"
Będący w stanie w zaśmieconym świecie poszukiwać skarbu dla kogoś wyjątkowego
;)


Moje typy w kolejności przypadkowej:
Teresa z "Nieznośnej lekkości bytu"
Obrazek

Stella Gibson z serialu "The Fall"
Obrazek

Rob Gordon z "High Fidelity"
Obrazek

Stevens z "Okruchów dnia"
Obrazek
Awatar użytkownika
tove
Introwertyk
Posty: 117
Rejestracja: 20 wrz 2018, 12:04
Płeć: kobieta

Re: Post 4 fictional characters

Post autor: tove »

Jeżeli chodzi o Percy'ego, to niestety nie znam zbyt dobrze pierwszych dwóch postaci, toteż nie będę na ich podstawie wysnuwać wniosków.
Jednak Shrek mi "mówi", że jest osobą, która może sprawiać wrażenie oziębłej i "nieprzysiadalnej", ale kiedy lepiej się go pozna i poświęci mu trochę czasu, to się otwiera i okazuje się, że jest bardzo miłą, sympatyczną osobą. Ceni sobie jednak spokój i chociaż lubi swoich przyjaciół, to kocha także przebywanie w samotności (od czasu do czasu).
Wall-E oznacza dla mnie duszę romantyczną oraz kogoś prostego (w najlepszym tego słowa znaczeniu), potrafiącego skupić się na wyznaczonym dla niego zadaniu.
Percy pisze: 13 sty 2021, 19:46Chyba powinienem coś teraz napisać o osobie wyżej, hmm
Nie ma takiego obowiązku, ale jak ma się jakiś pomysł na "analizę" to zapraszam do pisania. :) Myślę, że Twoja diagnoza jest całkiem trafna, ale ostatnio pracuję nad tym, aby nie mieć "bitch face". Chociaż może dzięki temu nie mam jeszcze zmarszczek. XD

Co do użytkownika Violaine, to niestety nie znam zbytnio wymienionych postaci. Ale jak to się zmieni, to z pewnością co nieco napiszę.
ODPOWIEDZ