Początkowa faza związku z introwertykiem

Dział forum, w którym poruszane są tematy dotyczące kontaktów międzyludzkich, a także problemów w relacjach, których przyczyną może być introwersja.
Awatar użytkownika
Azalea
Introwertyk
Posty: 102
Rejestracja: 13 lut 2021, 18:20
Płeć: kobieta
MBTI: ISFJ
Lokalizacja: małopolska

Re: Początkowa faza związku z introwertykiem

Post autor: Azalea »

Hmm introwertyk i nie lubi dłuższej wymiany wiadomości.. no okej. Poza tym mówisz, że na waszych spotkaniach jest gadatliwy., skupia na Tobie swoją uwagę, dba o komfort, snuje plany i mówi o tym stosunkowo otwarcie. Z tego opisu wynika, że jak na początek znajomości to wydaje się być Tobą zainteresowany.
Co do spotkań, czy kontaktu, może on też nie chce się narzucać i stąd tak to wygląda a nie inaczej bo robicie to samo.
Może jego inicjatywa jest jeszcze wciąż zbyt delikatna i ostrożna dlatego masz takie wrażenie. Nie wiem tego, jedynie zgaduje : )
Znacie się krótko, relacja powinna bardziej ewoluować byś mogła więcej o nim pomyśleć ,w takim kontekście czy mu zależy czy nie.
Ja także, sugeruje byś poczekała i zobaczyła jak to się rozwinie lub nie. Tu chyba nie ma innej opcji. Aczkolwiek trzeba wziąć pod uwagę, ze jeśli on jest powściągliwy w kontakcie a ty także się do tego dostosujesz, to z czasem może wyjść na jaw czy i na ile był faktycznie zainteresowany ta znajomością. Gdyz teraz właściwie wciąż go nie znasz by móc wysnuć wniosek stwierdzić że np. On taki jest tylko na początku znajomości lub dłużej mu schodzi na rozkręcenie się w kontakcie. Tym bardziej, że obecnie daje niejednoznaczne sygnały.
Pamiętaj, że wszystko można zacząć od nowa. Jutro jest zawsze świeże i wolne od błędów. // L.M. Montgomery
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Początkowa faza związku z introwertykiem

Post autor: Coldman »

Wiecie, że jak najbardziej introwertyk może zatracić się z daną osobą we WSPÓLNEJ rzeczywistości. Możemy ładować akumulatory będąc razem z tą jedną jedyną osobą. Tym bardziej przyjemny kontakt/relacja tym wolniej się nasze akumulatory rozładowują.
Ja bym z nim szczerze porozmawiał o Waszej relacji, jak to ma wyglądać, jak ty rozumiesz jego sygnały.
Awatar użytkownika
RainyDay
Introrodek
Posty: 15
Rejestracja: 08 cze 2017, 21:44
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4
MBTI: INTP

Re: Początkowa faza związku z introwertykiem

Post autor: RainyDay »

Coldman pisze: 29 mar 2021, 23:02 Ja bym z nim szczerze porozmawiał o Waszej relacji, jak to ma wyglądać, jak ty rozumiesz jego sygnały.
Popieram porozmawiać, ale nie chciałam tego pierwsza napisać :>
ODPOWIEDZ