Test na charakter moralny

Tutaj rozmawiamy o ogólnych kwestiach osobowości, typologiach osobowości, temperamentu; zamieszczamy testy osobowości.
Awatar użytkownika
Milukante
Intronek
Posty: 28
Rejestracja: 30 maja 2013, 13:07
Płeć: mężczyzna
MBTI: ISTJ
Lokalizacja: Łódź

Re: Test na charakter moralny

Post autor: Milukante »

Rafael pisze: 14 sie 2022, 17:45 Chyba mam zbyt dobre mniemanie o sobie skoro mi aż tak dobrze wyszło. Prawie jak święty z obrazka.
Albo i nie któż to wie?
Świety Rafael z Akwinu :klaniam:

A tak poważnie, jeśli nawet to kolejny "zabawowy" psychoteścik, to o ile go szczerze wypełniamy, to jednak IMHO potrafi coś tam o nas powiedzieć (nakreślić jakiś zarys osobowości). Tobie wyszedł fajny wynik, mi niestety lichy. :? :slabo:

Jesteś w 18,3% dobry(a), w 39,2% chaotyczny(a), co sprawia, że Twój charakter jest chaotyczny neutralny. Opisu nie wkleję z litości dla siebie. :troll:
sknt
Zagubiona dusza
Posty: 1
Rejestracja: 25 mar 2023, 15:25
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w6
MBTI: INTJ

Re: Test na charakter moralny

Post autor: sknt »

Obrazek

kurde mama miala racje ;/
Melk
Zagubiona dusza
Posty: 3
Rejestracja: 02 kwie 2023, 13:48
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: INFP

Re: Test na charakter moralny

Post autor: Melk »

Odzyskałem wiarę w ludzi (mam prawożądny dobry :swiety:)
Awatar użytkownika
tonerek
Rozkręcony intro
Posty: 300
Rejestracja: 17 mar 2019, 17:20
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
Lokalizacja: Kraków

Re: Test na charakter moralny

Post autor: tonerek »

Prawdziwie neutralny
Osoby, które mają charakter prawdziwie neutralny, wierzą w ostateczną równowagę sił i stronią od postrzegania działań jako czysto dobre lub złe. Osoby z charakterem prawdziwie neutralnym starają się unikać zbyt silnego popierania jednej strony, niezależnie od tego, czy jest to strona dobra, zła, praworządna czy chaotyczna. Z tego względu osoby z charakterem prawdziwie neutralnym są czasami wciągane w dość osobliwe sojusze czy przyjaźnie i obierają dziwne ścieżki życiowe. W dużej mierze stają po stronie słabszych, czasem nawet zmieniając nastawienie, gdy osoba wcześniej przegrywająca zostaje zwycięzcą. Tacy ludzie często postrzegają dobro, zło, chaos i prawo jako zwyczajne uprzedzenia prowadzące do niebezpiecznych skrajności. Podobnie jak taoistyczni mistrzowie starożytnych Chin, osoby z charakterem prawdziwie neutralnym wierzą, że wszechświat funkcjonuje najlepiej, gdy światło i ciemność, yin i yang są w równowadze.
enter enigma
Pobudzony intro
Posty: 149
Rejestracja: 24 lis 2019, 16:01
Płeć: kobieta

Re: Test na charakter moralny

Post autor: enter enigma »

Image

Jesteś w 35% dobry(a), w 26.7% praworządny(a), co sprawia, że Twój charakter jest neutralny dobry.

Neutralny dobry
Osoby, które mają charakter neutralny dobry, kierują się sumieniem i zazwyczaj postępują altruistycznie, uważając jako coś drugorzędnego to, czy ich działania są zgodne z prawem, oczekiwaniami lub tradycjami kulturowymi. Osoby z charakterem neutralnym dobrym nie mają problemów z tym, co jest zgodne z prawem jako takie, i nie są z natury buntownikami, jednak wierzą w szerzenie dobroci i wyświadczanie dobrych uczynków, wykorzystując wszelkie środki, które wydają im się do tego konieczne. Jeśli sprzyjanie dobru oznacza wspieranie zorganizowanego społeczeństwa, to właśnie to należy zrobić. Jeśli dobro może zaistnieć tylko przez obalenie istniejącego porządku społecznego, niech tak się stanie. Dla wielu osób z charakterem neutralnym dobrym, obstawanie przy praworządności lub przy buncie jest postrzegane jako szkoda lub zakłócenie większego celu promowania prawdziwej życzliwości na świecie.


Dużo w tym racji, ale test jest też bardzo uproszczony.
Awatar użytkownika
PoważnyPiotr
Intronek
Posty: 41
Rejestracja: 13 wrz 2018, 15:19
Płeć: mężczyzna
MBTI: INTJ
Lokalizacja: Gdynia

Re: Test na charakter moralny

Post autor: PoważnyPiotr »

Obrazek


Obrazek
ODPOWIEDZ