Gdzie poznać nowych ludzi?

Tutaj możemy zadać pytanie dotyczące konkretnego problemu związanego mniej lub bardziej z introwertyzmem naszym lub innych, poprosić o pomoc, rady, wskazówki.
Awatar użytkownika
maminumakuka
Zagubiona dusza
Posty: 3
Rejestracja: 10 lut 2021, 9:22
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Kraków

Gdzie poznać nowych ludzi?

Post autor: maminumakuka »

Ostatnio czuję się dosyć samotna i gdy się nad tym zastanawiam to wydaje mi się, że mam problem z nawiązywaniem jakichś głębszych relacji z innymi. Czy to wynika z introwertyzmu? Chciałabym to zmienić i pomyślałam że powinnam zacząć poznawać więcej nowych osób. Myślałam też o aplikacjach randkowych typu Tinder, ale jakoś nie umiem się do tego przemóc. Proszę, dajcie mi jakieś rady!
Wiem, że nowych ludzi można poznać wszędzie, ale liczę na jakieś bardziej konkretne odpowiedzi.
NieokiełznanyEskimos

Re: Gdzie poznać nowych ludzi?

Post autor: NieokiełznanyEskimos »

Cześć, na czym polega ten problem? Nie dopuszczasz do siebie innych, czy o co chodzi? Głębszych relacji, tzn. przyjacielskich, czy partnerskich, a może każdych?

Myślę, że najłatwiej poznasz nowych ludzi w środowisku w którym możesz dzielić z nimi swoje zainteresowania/pasje. Możesz zapisać się na jakiś kurs, gdzie zajęcia odbywają się w grupie (w realu) lub nawet zarejestrować się na jakimś forum lub w jakiejś grze multiplayer, poznać kogoś, a potem -być może- poznać się jeszcze raz, ale na żywo. Czasami warto również odnowić stare znajomości.
ODPOWIEDZ