Szukam przyjazni

Tutaj możemy się lepiej poznać. Napisać, co lubimy, jacy jesteśmy i zapytać o to innych. Tematy poważne i osobiste oraz lekkie i błahe.
Pluszakowagirl
Zagubiona dusza
Posty: 2
Rejestracja: 08 sie 2022, 22:22
Płeć: nieokreślona

Szukam przyjazni

Post autor: Pluszakowagirl »

Hejka wystawiam ogłoszenie by odnaleźć osóbkę taką jedną jedyną z którą będziemy się rozumieć jak bez słów . Ogłoszenie pisze bez wymogów nie ma znaczenia ani wiek ani km . Ważne jest by osóbka była sobą i miała w sobie swoje wartości jak i również by próbowała się poznać wspólnie odkrywać człowieka z dnia na dzień poprzez rozmowę . Szukam kogoś dla kogo zwykła wiadomość nie jest tylko wiadomością a czymś głębszym słowem z emocją którą może podzielić się z drugim człowiekiem dla kogo wiadomość którą otrzyma bez względu na porę dnia sprawi szczerą radość w duszy i przepiękny uśmiech na twarzy. Osóbkę która będzie umiała w gorsze dni pomalować uśmiech na twarzy człowieka ocierając każda łezkę która będzie zamieniać w piękna radość . Osóbkę która samą wiadomością będzie sprawiać że słońce pięknie będzie malować kolory na niebie a w duszy pięknie świecić iskierką pełną blasku szczęścia . Osóbkę która zwykłą wiadomością sprawi że choć będziemy zmęczeni zapomnimy o tym bo będziemy dzielić tą chwilę na rozmowie z tą osobą z uśmiechem na twarzy który podzielimy wzajemnie. Osóbkę która pomaluje literkami wiele emocji wiele kolorów wiele barw którymi się podzielimy wspólnie byśmy mogli poczuć każdą emocje którą włożyła w wiadomość do nas . Kogoś kto będzie dla nas takim światełkiem które rozjaśni nam każda ścieżkę sprawi że w naszym życiu zawita promyczek i będziemy cieszyć się z każdej małej drobnostki . Bez pośpiechu będziemy się poznawać kawałek po kawałku próbować odkryć to piękno które każda osóbka ma skryte głęboko w sobie pozwolimy rozwijać się znajomości aż może z czasem pojawi się fundament na którym będzie można zbudować przepiękną przyjaźń :) która będzie prawdziwa z głębi duszy podarowana ze szczerością . Mam 29 lat jestem zwykłą osóbka próbuje jak mówią czasami warto próbować może pojawi się ta właśnie osóbka a nic nie tracimy a niekiedy możemy coś zyskać choć by zwykły uśmiech płynący z głębi duszy najszczerszy podzielony z drugą osobą z którą mogliśmy wymienić kilka słów
Awatar użytkownika
ErnestPompka
Pobudzony intro
Posty: 148
Rejestracja: 07 lis 2020, 23:45
Płeć: mężczyzna
MBTI: Intp

Re: Szukam przyjazni

Post autor: ErnestPompka »

W uniesieniu euforii można doświadczyć tak pozytywnych uczuć w stosunku do drugiej osoby, ale na dłuższą metę ciężko jest utrzymać relację w samych superlatywach. Choć warto dążyć do podtrzymania zaufanej relacji, by móc liczyć na wsparcie. Wrócić po zmaganiu się z przeciwnościami losu i mieć się do kogo przytulić.
i tak się nie dogadamy
Pluszakowagirl
Zagubiona dusza
Posty: 2
Rejestracja: 08 sie 2022, 22:22
Płeć: nieokreślona

Re: Szukam przyjazni

Post autor: Pluszakowagirl »

W przyjaźni nie jest się tylko w tych dobrych chwilach jest się też w tych złych by wspólnie móc przejść przez życie pokonując przeszkodę by gdy ktoś upadnie podać pomocną dłoń i wspólnie iść pomagając sobie każda łza którą się wyleje otrzeć i podzielić ta łzę każdy uśmiech który się pojawi wspólnie przeżyć piękne i te gorsze chwile. Przyjaźń gdy zbuduje się na fundamencie od podstaw nie jest tylko samym superlatywem bo jednak by taka przyjaźń była trwała piękna trzeba dbać o nią jak o kwiat najrzadszy troszczyć się pielęgnować wspólnie sprawiać że będzie kwitła pomimo przeciwności losu
Awatar użytkownika
Rafael
IntroManiak
Posty: 642
Rejestracja: 04 lip 2022, 22:01
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 9w1
MBTI: ISFJ
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szukam przyjazni

Post autor: Rafael »

Moim skromnym zdaniem jeśli ktoś chce kogoś poznać na forum to najpierw sam powinien na nim popisać, dać się poznać jaki jest naprawdę.
Tu jest setki tematów, gdzie ludzie opisują siebie jakimi są, lub jak siebie postrzegają. Czy postrzeganie jest zgodne ze stanem faktycznym, to już inna sprawa.
Można też podać swój typ MBTI, który też coś powie. Rozwiązać dostępne testy.
Gdy się to wszystko zrobi, to szanse na znalezienie ciekawej osoby znacznie rosną.

Ja osobiście nie zaryzykowałbym napisania do osoby, której zupełnie nie znam. Cenię sobie swój czas.
Nie o górę się potkniesz, ale o kamień.
Awatar użytkownika
Miszka
Intro-wyjadacz
Posty: 429
Rejestracja: 03 paź 2012, 21:38
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Śląsk

Re: Szukam przyjazni

Post autor: Miszka »

Ja osobiście nie zaryzykowałbym napisania do osoby, której zupełnie nie znam. Cenię sobie swój czas.
Jest to racjonalne, ale czasem początek głębszej znajomości może być całkiem nieoczekiwany. Mam jedną długą i całkiem intensywną znajomość która zaczęła się od kompletnie nieistotnej wiadomości, osoba nieudzielająca się na forum zadała w PW jakieś banalne pytanie i wyszła z tego wieloletnia rozmowa.

Na pewno życzę powodzenia, choć sam wyznaję zasadę że przyjaźni lub związku nie da się zaplanować 8) Czasem ktoś przypadkowo spotkany w pociągu może zostać przyjacielem na lata, innym razem możemy nigdy bliżej nie poznać kogoś z kim przez lata siedzieliśmy w jednej ławce.
Awatar użytkownika
Rafael
IntroManiak
Posty: 642
Rejestracja: 04 lip 2022, 22:01
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 9w1
MBTI: ISFJ
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szukam przyjazni

Post autor: Rafael »

Miszka pisze: 09 sie 2022, 21:35 Czasem ktoś przypadkowo spotkany w pociągu może zostać przyjacielem na lata, innym razem możemy nigdy bliżej nie poznać kogoś z kim przez lata siedzieliśmy w jednej ławce.
Co do moich doświadczeń to nie przypominam sobie, żadnej przypadkowej znajomości, która by przetrwała czas trwania owego przypadku.
Również nie siedziałbym w ławce dłużej niż powiedzmy miesiąc z kimś, kto nie byłby przynajmniej moim dobrym kolegą, koleżanką lub sympatią, o których wiedziałbym prawie wszystko.

Ja jestem bardzo otwarty jeśli ktoś też jest taki to nie trzeba dużo czasu, żeby poznać się całkiem nieźle. A jeśli nie jest, to już lepiej siedzieć samemu przynajmniej nikt nie przeszkadza albo poszukać kogoś innego. No cóż, życie jest krótkie, a młodość szybko przemija..
Nie o górę się potkniesz, ale o kamień.
Awatar użytkownika
Jaskolka
Introwertyk
Posty: 97
Rejestracja: 05 lis 2022, 1:29
Płeć: kobieta
Enneagram: 4
MBTI: INFJ
Lokalizacja: Śląsk

Re: Szukam przyjazni

Post autor: Jaskolka »

Dobrze jest z kimś porozmawiać mi też tego brakuje, osoby która pocieszy i przywita, porozmawia o bzdurach ale i na głębsze tematy chociaż na nie musi przyjść czas . Nie szukam związku, szukam kogoś kto będzie, poprostu będzie...
Od lat dziecinnych zawsze byłem
Inny niż wszyscy – i patrzyłem
Nie tam, gdzie wszyscy – miałem swoje,
Nieznane innym smutków zdroje –
I nie czerpałem z ich krynicy
Uczuć – nie tak, jak śmiertelnicy
Radością tchnąłem i zapałem –
A co kochałem – sam kochałem –
ODPOWIEDZ