Gdzie poznawać (wolne) kobiety po 30?

W tym dziale rozmawiamy o radościach i problemach, jakie dla introwertyków wynikają z bycia w związku.
Stranger83
Introrodek
Posty: 23
Rejestracja: 20 sty 2023, 23:01
Płeć: mężczyzna

Re: Gdzie poznawać (wolne) kobiety po 30?

Post autor: Stranger83 »

Bzdura, miałem po prostu w życiu kilka związków, w tym nawet trochę poważnych.Biorąc pod uwagę, że byłem zawsze totalnie nietowarzyską osobą, długo uważałem to za cud 😀 Jednak patrząc z perspektywy, to właśnie tak działało - zawsze byłem skupiony na robieniu czegoś co kocham - a wokół tego właśnie samo się kręciło wszystko.Z drugiej strony, kiedy patrzę na niektóre osoby narzekające na samotność.I to często wręcz ekstrawertyków, to są to naprawdę nudni ludzie. Bądźmy szczerzy, jeżeli ktoś wraca z pracy której nie lubi, bierze czteropak i ogląda netflixa na tym kończąc sposoby spędzania wolnego czasu.No sorry... Efektu wow nie będzie.
Awatar użytkownika
Rafael
IntroManiak
Posty: 647
Rejestracja: 04 lip 2022, 22:01
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 9w1
MBTI: ISFJ
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gdzie poznawać (wolne) kobiety po 30?

Post autor: Rafael »

Stranger83 pisze: 24 sty 2023, 9:06 Bzdura, miałem po prostu w życiu kilka związków, w tym nawet trochę poważnych.Biorąc pod uwagę, że byłem zawsze totalnie nietowarzyską osobą, długo uważałem to za cud 😀 Jednak patrząc z perspektywy, to właśnie tak działało - zawsze byłem skupiony na robieniu czegoś co kocham - a wokół tego właśnie samo się kręciło wszystko.Z drugiej strony, kiedy patrzę na niektóre osoby narzekające na samotność.I to często wręcz ekstrawertyków, to są to naprawdę nudni ludzie. Bądźmy szczerzy, jeżeli ktoś wraca z pracy której nie lubi, bierze czteropak i ogląda netflixa na tym kończąc sposoby spędzania wolnego czasu.No sorry... Efektu wow nie będzie.
Podobnie uważam. Może być to jedna pasja lub kilka, to już zależy od osobowości, czy ktoś woli skupić się na jednym, czy preferuje różnorodność. :)
Warto też wybierać takie zainteresowania, które są popularne wśród kobiet.
Zresztą już o tym nieraz pisałem i nie tylko ja. :)
Nie o górę się potkniesz, ale o kamień.
Awatar użytkownika
tonerek
Rozkręcony intro
Posty: 304
Rejestracja: 17 mar 2019, 17:20
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
Lokalizacja: Kraków

Re: Gdzie poznawać (wolne) kobiety po 30?

Post autor: tonerek »

To jakaś nowość bo często wystarczało być dobrze ryczącym samcem w stadzie tudzież wytrwałym adoratorem (aka spermiarzem).

Nie wiem na jaką płaszczyznę psychologiczną przekłada się posiadanie pasji, ale suponuję że chodzi o to że takowy osobnik później bardziej zaangażuje się w związek. Ewentualnie może być też i na odwrót - nie będzie całej uwagi poświęcał samiczce ;).
Stranger83
Introrodek
Posty: 23
Rejestracja: 20 sty 2023, 23:01
Płeć: mężczyzna

Re: Gdzie poznawać (wolne) kobiety po 30?

Post autor: Stranger83 »

A masz jakieś doświadczenie w byciu dobrze ryczącym samcem alfa?
Awatar użytkownika
tonerek
Rozkręcony intro
Posty: 304
Rejestracja: 17 mar 2019, 17:20
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
Lokalizacja: Kraków

Re: Gdzie poznawać (wolne) kobiety po 30?

Post autor: tonerek »

A dlaczego nie zapytałeś mnie czy mam doświadczenie w byciu wytrwałym adoratorem ;)?

Awatar użytkownika
Rafael
IntroManiak
Posty: 647
Rejestracja: 04 lip 2022, 22:01
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 9w1
MBTI: ISFJ
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gdzie poznawać (wolne) kobiety po 30?

Post autor: Rafael »

tonerek pisze: 24 sty 2023, 18:18 To jakaś nowość bo często wystarczało być dobrze ryczącym samcem w stadzie tudzież wytrwałym adoratorem (aka spermiarzem).
Do końca podstawówki faktycznie tego rodzaju postawa może być atrakcyjna dla sporej ilości młodych dam. Jednak od liceum w kierunku starości gusta pań zaczynają się różnicować i jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził. :(
Pasją owszem będzie atrakcyjna, ale nie dla wszystkich. Jednak dla wystarczającej ilości, aby można było znaleźć... poszukiwaną. :)
Nie o górę się potkniesz, ale o kamień.
Awatar użytkownika
tonerek
Rozkręcony intro
Posty: 304
Rejestracja: 17 mar 2019, 17:20
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
Lokalizacja: Kraków

Re: Gdzie poznawać (wolne) kobiety po 30?

Post autor: tonerek »

Rafael pisze: 24 sty 2023, 19:38
tonerek pisze: 24 sty 2023, 18:18 To jakaś nowość bo często wystarczało być dobrze ryczącym samcem w stadzie tudzież wytrwałym adoratorem (aka spermiarzem).
Do końca podstawówki faktycznie tego rodzaju postawa może być atrakcyjna dla sporej ilości młodych dam. Jednak od liceum w kierunku starości gusta pań zaczynają się różnicować i jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził. :(
Pasją owszem będzie atrakcyjna, ale nie dla wszystkich. Jednak dla wystarczającej ilości, aby można było znaleźć... poszukiwaną. :)
Tak, mniej więcej od 20 roku życia zaczynają wchodzić w grę pieniądze.
Awatar użytkownika
Rafael
IntroManiak
Posty: 647
Rejestracja: 04 lip 2022, 22:01
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 9w1
MBTI: ISFJ
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gdzie poznawać (wolne) kobiety po 30?

Post autor: Rafael »

tonerek pisze: 24 sty 2023, 19:41 Tak, mniej więcej od 20 roku życia zaczynają wchodzić w grę pieniądze.
Z mojego doświadczenia to już od 15 roku, choć nie u wszystkich. Z wiekiem stają się coraz bardziej istotne.
Wśród seniorów często słyszy się pytanie. Ile ma emerytury i co trzeba przy nim robić?
Jednak są i bardziej romantyczne starsze panie. :)
Nie o górę się potkniesz, ale o kamień.
Stranger83
Introrodek
Posty: 23
Rejestracja: 20 sty 2023, 23:01
Płeć: mężczyzna

Re: Gdzie poznawać (wolne) kobiety po 30?

Post autor: Stranger83 »

tonerek pisze: 24 sty 2023, 19:28 A dlaczego nie zapytałeś mnie czy mam doświadczenie w byciu wytrwałym adoratorem ;)?

Bo wspomniałeś o ryczącym samcu alfa, więc założyłem, że o tym masz pojęcie.
Awatar użytkownika
Fairytaled
Rozkręcony intro
Posty: 250
Rejestracja: 01 lip 2019, 17:55
Płeć: mężczyzna
MBTI: INFP

Re: Gdzie poznawać (wolne) kobiety po 30?

Post autor: Fairytaled »

Ech, na tym forum są same ryczące samce alfa, no popatrzcie tylko, jak ryczą w samotności.

Obrazek

Alf-a :serce:
Awatar użytkownika
Introja
Stały bywalec
Posty: 243
Rejestracja: 25 lip 2021, 16:27
Płeć: kobieta

Re: Gdzie poznawać (wolne) kobiety po 30?

Post autor: Introja »

Fairytaled pisze: 25 sty 2023, 15:05 Ech, na tym forum są same ryczące samce alfa, no popatrzcie tylko, jak ryczą w samotności.

Obrazek

Alf-a :serce:
Nie wiem dlaczego, ale strasznie mnie to rozbawiło 😂😂
Awatar użytkownika
Fairytaled
Rozkręcony intro
Posty: 250
Rejestracja: 01 lip 2019, 17:55
Płeć: mężczyzna
MBTI: INFP

Re: Gdzie poznawać (wolne) kobiety po 30?

Post autor: Fairytaled »

Introja pisze: 25 sty 2023, 15:32
Fairytaled pisze: 25 sty 2023, 15:05 Ech, na tym forum są same ryczące samce alfa, no popatrzcie tylko, jak ryczą w samotności.

Obrazek

Alf-a :serce:
Nie wiem dlaczego, ale strasznie mnie to rozbawiło 😂😂
Ekhm, taki miałem zamiar :haha:
Awatar użytkownika
tonerek
Rozkręcony intro
Posty: 304
Rejestracja: 17 mar 2019, 17:20
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
Lokalizacja: Kraków

Re: Gdzie poznawać (wolne) kobiety po 30?

Post autor: tonerek »

No z tymi ryczącymi samcami alfa to przejaskrawienie. Ale zostawmy to jako przyczynek do równania.

Które moim zdaniem prezentuje się mniej więcej następująco:

szansa na sukces ;) = X*wygląd&image + Y*flow rozmowy + Z*hajs + W*pozycja w stadzie

dobranie X,Y,Z,W do konkretnej osobniczki to kwestia praktyki i wyczucia. Z moich obserwacji wynika że X>Y>Z>W.
I jeżeli te współczynniki za bardzo się różnią (np. X>>Z, albo Z>>X czyt. dużo większe) to zaczynają się dziać różne niedobre rzeczy.

Image
Awatar użytkownika
Fire
IntroManiak
Posty: 647
Rejestracja: 20 lut 2019, 17:47
Płeć: kobieta

Re: Gdzie poznawać (wolne) kobiety po 30?

Post autor: Fire »

A gdzie miejsce na uczucia?
Awatar użytkownika
Fairytaled
Rozkręcony intro
Posty: 250
Rejestracja: 01 lip 2019, 17:55
Płeć: mężczyzna
MBTI: INFP

Re: Gdzie poznawać (wolne) kobiety po 30?

Post autor: Fairytaled »

Fire pisze: 27 sty 2023, 15:31 A gdzie miejsce na uczucia?
Domniemywam, że uczucia pojawiają się same, gdy występują wymienione w równaniu przesłanki.
ODPOWIEDZ