Szukam stron do planowania podróży

Tutaj porozmawiać możemy o naszych zainteresowaniach, bardziej lub mniej popularnych pasjach czy nawet... dziwactwach :)
Awatar użytkownika
Introja
Stały bywalec
Posty: 242
Rejestracja: 25 lip 2021, 16:27
Płeć: kobieta

Szukam stron do planowania podróży

Post autor: Introja »

Hej! Chciałabym w tym roku wybrać się na Jurę Krakowsko-Częstochowską i przy okazji też zahaczyć o Kraków i po prostu fajnie rozpisać wycieczkę wraz z tym ile coś zajmie na kilka dni, tylko że nie wiem czy w internecie są takie mapki? Które uwzględniają czas chodzenia pieszo do różnych atrakcji turystycznych, skał, coś typu mapa turystyczna pl tylko że w całości o Polsce, a nie tylko Tatrach. I żeby można było sobie trasę zapisać. Zna ktoś coś takiego? 😁 Ja lubię planować godzinowo co i jak
Awatar użytkownika
jaro1989
Introwertyk
Posty: 66
Rejestracja: 06 lut 2020, 21:08
Płeć: mężczyzna
MBTI: INFJ
Lokalizacja: Miechów
Kontakt:

Re: Szukam stron do planowania podróży

Post autor: jaro1989 »

Cześć. Ja przy planowaniu wypraw rowerem korzystam z strony / aplikacji Kamoot.com. Umożliwia ona wyznaczanie trasy poprzez klikanie na mapie ciekawych miejsc dodanych przez innych użytkowników w wielu krajach świata. Jest tam również opcja wypraw pieszych. Podczas wyznaczania trasy jest pokazywany orientacyjny czas jej pokanania w zależności od wybranego rodzaju aktywności fizycznej. Na Jurze polecam Okiennik Wielki:)

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
rafcio
Introrodek
Posty: 19
Rejestracja: 24 wrz 2018, 11:31
Płeć: mężczyzna
MBTI: INTJ
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Szukam stron do planowania podróży

Post autor: rafcio »

Nie korzytstałem, ale mapa turystyczna.pl obejmuje nie tylko Tatry ale też inne części Polski, w tym Jurę :)
Awatar użytkownika
ErnestPompka
Pobudzony intro
Posty: 148
Rejestracja: 07 lis 2020, 23:45
Płeć: mężczyzna
MBTI: Intp

Re: Szukam stron do planowania podróży

Post autor: ErnestPompka »

Pomocną aplikacją do planowania wszelkiego rodzaju wycieczek jest apka mapy.cz, jest tam cała masa szlaków turystycznych z możliwością planowania przebytej trasy i nawigowania po śladzie. Mapy są kartograficzne i bardzo dokładne, Apka jest w 100% darmowa.
i tak się nie dogadamy
Awatar użytkownika
rumcajs
Pobudzony intro
Posty: 135
Rejestracja: 11 gru 2016, 13:42
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Wielka Brytania

Re: Szukam stron do planowania podróży

Post autor: rumcajs »

Mapy.cz w terenie, a do miasta nic lepszego niż Google Maps chyba nie ma :) Na spółkę z Jakdojadę.
ODPOWIEDZ