Gdzie poznawać wolnych mężczyzn po 30?

W tym dziale rozmawiamy o radościach i problemach, jakie dla introwertyków wynikają z bycia w związku.
Awatar użytkownika
jubei
Intromajster
Posty: 527
Rejestracja: 22 lut 2008, 11:27
Płeć: mężczyzna

Re: Gdzie poznawać wolnych mężczyzn po 30?

Post autor: jubei »

Kermit pisze: 19 lut 2023, 12:55 A może to Warszawa jest taka 'inna'. Jak jest u Was?
Tak, Warszawa i inne duże miasta na zachodzie jest inna od reszty. Bardziej zachodnie standardy. Jak stoisz zbyt długo w kolejce w jakimś mniejszym miasteczku to zawsze coś ktoś powie, przeważnie są żarty. Chyba że to poczta to tam wkurzeni klienci. W wawie też ekspedienci zagaduja, ale nie ma tego szczerego uśmiechu.

W wawie natomiast zauważyłem wszyscy poważni. Oglądam dużo zagranicznych blogerów, i jest opinia o Polakach że się nie uśmiechają. Po rozkmince stwierdzam, że to to dlatego, że wiekszość ytberów osiedla się w wawie właśnie.
"Life is so unnecessary"
Awatar użytkownika
Introja
Stały bywalec
Posty: 233
Rejestracja: 25 lip 2021, 16:27
Płeć: kobieta

Re: Gdzie poznawać wolnych mężczyzn po 30?

Post autor: Introja »

A to u mnie podobno miasto obok nieco większe i też niby klienci poważni i nie uśmiechną, nie powiedzą dzień dobry. Tak właśnie słyszałam od ludzi stamtąd, że bardziej poważnie niż u mnie. I to wcale nie są duże miasta tylko małe bylejakie 😛
intbrun
Intro-wyjadacz
Posty: 403
Rejestracja: 27 sty 2021, 8:37
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: INFP
Lokalizacja: Norwegia

Re: Gdzie poznawać wolnych mężczyzn po 30?

Post autor: intbrun »

żadne byle jakie , tylko ładne fajne miasteczko. Chyba, że masz na myśli te naprawdę duże, wtedy faktycznie... byle jakie ;-)
Natomiast w temacie uśmiechu, to ja usłyszałem podobną opinię od rodaków niezbyt często jeżdżących do kraju. Że ostatnio widać zauważalnie brak uśmiechu, tak na co dzień, na ulicy, w sklepie czy autobusie. I nie wszyscy jeżdżą do dużych miast. Więc może jest coś na rzeczy, bez jakiegoś specjalnego kontekstu Warszawy.
Awatar użytkownika
Introja
Stały bywalec
Posty: 233
Rejestracja: 25 lip 2021, 16:27
Płeć: kobieta

Re: Gdzie poznawać wolnych mężczyzn po 30?

Post autor: Introja »

Ale ty wiesz o którym ja miasteczku mówię? Kiedyś z tobą rozmawiałam, ale nic nie pamiętam czy ci o moich terenach mówiłam 😂
A naprawdę duże.. to u mnie naprawdę dużych to nie ma.
intbrun
Intro-wyjadacz
Posty: 403
Rejestracja: 27 sty 2021, 8:37
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: INFP
Lokalizacja: Norwegia

Re: Gdzie poznawać wolnych mężczyzn po 30?

Post autor: intbrun »

Wiem o miasteczku i mówiłaś. Mam dobrą pamięć (chociaż wybiórczą ;-), a i okolica nie taka odległa, więc po prostu znam. A duże to pewnie już moje (czy też moje byłe, bo techniczne to już bardziej bywam niż mieszkam).
Awatar użytkownika
Introja
Stały bywalec
Posty: 233
Rejestracja: 25 lip 2021, 16:27
Płeć: kobieta

Re: Gdzie poznawać wolnych mężczyzn po 30?

Post autor: Introja »

Masz lepszą niż moja 😁 ale mi to już wszystko szwankuje. A to "duże" twoje, to akurat pamiętam.
Awatar użytkownika
Mel
Introwertyk
Posty: 124
Rejestracja: 10 lis 2013, 23:17
Płeć: mężczyzna
MBTI: INTJ
Lokalizacja: Wrocław

Re: Gdzie poznawać wolnych mężczyzn po 30?

Post autor: Mel »

Na spotkaniach osób z forów, np. z tego.
Awatar użytkownika
Polan
Intromajster
Posty: 472
Rejestracja: 16 lip 2014, 11:24
Płeć: mężczyzna
MBTI: INTJ
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gdzie poznawać wolnych mężczyzn po 30?

Post autor: Polan »

Tylko tych spotkań ostatnio tyle co kot napłakał.
ODPOWIEDZ