Natalie

Tutaj możemy zadać pytanie dotyczące konkretnego problemu związanego mniej lub bardziej z introwertyzmem naszym lub innych, poprosić o pomoc, rady, wskazówki.
Awatar użytkownika
tonerek
Rozkręcony intro
Posty: 304
Rejestracja: 17 mar 2019, 17:20
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
Lokalizacja: Kraków

Natalie

Post autor: tonerek »

Stanowski opublikował film o Natalli Janoszek demaskujący jej pseudo-karierę:



Co powinna zrobić w takim razie zrobić owa pani w obliczu tak potężnej demaskacji? Paradoksalnie to przecież moment jej największej sławy. Prawa statystyki mówią że przynajmniej część widowni weźmie ją w obronę. Nawet z powodu samej nienawiści do pana Stanowskiego. Ach, ten archetyp "swoich" chłopów w polskim społeczeństwie. Przyjdzie, naprawi, zna się na budowlance, gwoździa wbije. I w sąsiednim pokoju żonkę przeleci.

Przede wszystkim owa pani powinna przedstawiać się jako ofiara systemu. Przecież w tym patriarchalnym społeczeństwie zwykła dziewczyna z prowincji nie ma szans na zrobienie kariery. Co więc musi zrobić? Tak tak, kłamać. Tak, ona chciała pokazać jak nie można zrobić kariery bez łóżka - na co może liczyć ktoś z zewnątrz bez protekcji wielkich i obrotnych głów z wielkich miast. Przecież to gotowy temat dla lewicy o awansie społecznym ludzi z prowincji. Wydaje się że ta pani pokazała zdolności aktorskie na poziomie przeciętnym już w Polsce. Jaka więc jest prawdziwa różnica w podejściu do niej przed i po aferze ze Stanowskim? Mamy świadomość że do szołbiznesu trafiła tylnymi drzwiami - dzięki umiejętnie kreowanej ściemie. Trzeba jednak przyznać że wyjątkowo bezczelnej.

Po drugie, książka na przykład pod tytułem: "Jak zrobiłam karierę w szołbiznesie tylnymi drzwiami. Porady Natalie.". I to jak najszybciej, kuć żelazo póki gorące. Tak jak onegdaj pamiętnik Anastazji P. Bo przecież wydaje się że w szołbizie chodzi o to kto jest bardziej bezczelny. I bardziej odpowiada pseudo-zasadom moralnym dla motłochu czytaj piękny kopciuszek poślubił możnego księcia, a Bestia dała się okiełznać idyllicznemu życiu rodzinnemu.

Po trzecie, mitomania. Tu byłbym się zastanowił mocno gdyż poziom akceptacji chorób psychicznych w polskim społeczeństwie jest bliski zeru (przynajmniej w Polsce powiatowej). I ta podskórna rada Stanowskiego żeby przedstawiać się jako mitomanka (może z dwubiegunówką) raczej oznacza śmierć cywilną. W tym kierunku bym nie szedł.

Po czwarte, wyobraźnia. Otwarcie gabinetu kreatywnego coachingu czy czegoś w tym rodzaju pewnie byłby strzałem w dziesiątkę.

Po piąte, czekać na powinięcie się nogi Stanowskiego. Wydaje się że wielu już podpadł (śmiał pouczać np. wyborczą o promowaniu prostytucji). Takich rzeczy pewnie się nie wybacza.
Awatar użytkownika
Introja
Stały bywalec
Posty: 243
Rejestracja: 25 lip 2021, 16:27
Płeć: kobieta

Re: Natalie

Post autor: Introja »

Ja myślę, że to po prostu ucichnie, a ona dalej będzie robić swoje, gdzieś się pokazywać na jakichś podrzędnych eventach albo chociaż instagramowa kariera i oczywiście właśnie spora ludzi się nie odwróci od niej i tak. Były już różne przypadki tego typu, gdzie ktoś srogo podpadł, i niekoniecznie nawet przeprosił i działał dalej. Ale ciekawe właśnie na ile jest to ta mitomania, w sensie na ile ktoś tak jest tego świadomy i kontroluje to.. nie wiem jak to działa. No i właśnie ciekawe, że niektórym też wystarczy właśnie droga łóżkowa do jakiegoś rodzaju kariery i nikt się nie czepia, że się kogoś sztucznie promuje, bo ciężko udowodnić cokolwiek.
intbrun
Intro-wyjadacz
Posty: 411
Rejestracja: 27 sty 2021, 8:37
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: INFP
Lokalizacja: Norwegia

Re: Natalie

Post autor: intbrun »

Tylko ja nie wiem kto to jest ta Natalie?
;-)
Awatar użytkownika
tonerek
Rozkręcony intro
Posty: 304
Rejestracja: 17 mar 2019, 17:20
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
Lokalizacja: Kraków

Re: Natalie

Post autor: tonerek »

Natalia Janoszek.

A tak naprawdę to jej historia to pewnie małe miki jest. Kto czytał książkę Ewy Minge "Gra w ludzi", ten wie.

Nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych ale uważam że jakby była pod dobrą opieką to krzywda by się jej nie stała. Trudno mi uwierzyć że nikt przez tyle czasu chociaż nie zerknął na jej "dokonania".
Awatar użytkownika
Drim
Legenda Intro
Posty: 2142
Rejestracja: 07 mar 2013, 21:32
Płeć: mężczyzna

Re: Natalie

Post autor: Drim »

intbrun pisze: 30 lip 2023, 21:15 Tylko ja nie wiem kto to jest ta Natalie?
;-)
tonerek pisze: 30 lip 2023, 21:49 Natalia Janoszek.
Branża reklamowa. Pod przykrywką rozgłosu sprzedaje posty reklamowe na instagramie (min. banków). Pusty (głuchy) awatar (hologram).
Awatar użytkownika
Introja
Stały bywalec
Posty: 243
Rejestracja: 25 lip 2021, 16:27
Płeć: kobieta

Re: Natalie

Post autor: Introja »

intbrun pisze: 30 lip 2023, 21:15 Tylko ja nie wiem kto to jest ta Natalie?
;-)
Ja w zasadzie dopiero dziś obejrzałam coś na ten temat, i w sumie wcześniej niż ta afera to nie słyszałam o niej praktycznie wcale
Awatar użytkownika
jubei
Intromajster
Posty: 532
Rejestracja: 22 lut 2008, 11:27
Płeć: mężczyzna

Re: Natalie

Post autor: jubei »

Wątek w ciekawym dziale. Czyżby Janoszek dawała dobre porady jak zostać celebrytką z 3 sekundowymi rolami ;) ?
"Life is so unnecessary"
Awatar użytkownika
Fire
IntroManiak
Posty: 647
Rejestracja: 20 lut 2019, 17:47
Płeć: kobieta

Re: Natalie

Post autor: Fire »

Ja też nie słyszałam wcześniej o tej gwiazdce. Nic wartościowego na pewno. W świecie uzależnienia od atencji rzeczywiście może ona przeżywać dramat ;) . Nie potrafi niczego innego i żyje z lansu. Słaaabo.
Awatar użytkownika
Drim
Legenda Intro
Posty: 2142
Rejestracja: 07 mar 2013, 21:32
Płeć: mężczyzna

Re: Natalie

Post autor: Drim »

Kreacja aktorska, scenariusz, reżyseria, a nie rzeczywistość. Całkiem dobra, skoro o niej rozmawiamy.
Awatar użytkownika
Introja
Stały bywalec
Posty: 243
Rejestracja: 25 lip 2021, 16:27
Płeć: kobieta

Re: Natalie

Post autor: Introja »

jubei pisze: 31 lip 2023, 0:01 Wątek w ciekawym dziale. Czyżby Janoszek dawała dobre porady jak zostać celebrytką z 3 sekundowymi rolami ;) ?
Myślę, że autor postu szuka po prostu porad dla Natalii Janoszek jak ma się po tym pozbierać, może tak naprawdę pracuje w jej teamie i naprawdę nie wie co robić? :D
Albo opcja 2, autor postu szuka rad dla siebie jak udźwignąć psychicznie takie rzeczy, które się dzieją naprawdę
Awatar użytkownika
jubei
Intromajster
Posty: 532
Rejestracja: 22 lut 2008, 11:27
Płeć: mężczyzna

Re: Natalie

Post autor: jubei »

opcja 3. Cichy fan, który śledził jej karierę od samego początku :D
"Life is so unnecessary"
intbrun
Intro-wyjadacz
Posty: 411
Rejestracja: 27 sty 2021, 8:37
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: INFP
Lokalizacja: Norwegia

Re: Natalie

Post autor: intbrun »

Odp do 2 - Olać.

Swoją drogą pomogliście. Skoro nie wiem kto to jest Natalie, to niby skąd mam wiedzieć kto to jest Natalia Janoszek? Janosik to znam, ale o takiej pierwsze słyszę. I wracając do Odp nr 2 - należy olać. Nie mam zamiaru sprawdzać kto to, ani oglądać filmu dlaczego cośtam nie halo. Naprawdę jest sporo ciekawszych rzeczy, niż śledzenie cudzych sztucznych 'karier', wypromowanych na równie sztucznych (za przeproszeniem) cyckach czy innych botoksach. Ani to ładne, ani to interesujące. A fakt, że musi udawać i oszukiwać, żeby zostać 'kimś', lub tylko zostać zauważonym przez innych, to raczej przykre, niż ciekawe. Upraszczając - nie widzę powodu interesowania się osobami, których obecność niczego nie wnosi. Koszenie trawy jest ciekawsze.
patha
Intro-wyjadacz
Posty: 391
Rejestracja: 18 sty 2016, 5:12
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INTP/J-T

Re: Natalie

Post autor: patha »

O Natalio! O Natalio!
Pachniesz wiatrem, leśnym szumem i konwalią!
ODPOWIEDZ