Szukam przyjaciółki/przyjaciela

Tutaj możemy się lepiej poznać. Napisać, co lubimy, jacy jesteśmy i zapytać o to innych. Tematy poważne i osobiste oraz lekkie i błahe.
bimi77
Zagubiona dusza
Posty: 3
Rejestracja: 29 gru 2023, 21:53
Płeć: kobieta

Szukam przyjaciółki/przyjaciela

Post autor: bimi77 »

Hej! :) Jestem Ola, mam 27 lat. Od dłuższego czasu odczuwam potrzebę nawiązania bliższej znajomości. Brakuje mi kogoś z kim mogłabym regularnie rozmawiać. Czasem się spotkać, spróbować nowych rzeczy albo zobaczyć ciekawe miejsca. Stąd rejestracja na forum i ogłoszenie :)
Kilka słów o mnie. Jestem z Pruszkowa pod Warszawą. Od kilku lat interesuję się kulturą i popkulturą koreańską oraz chińską. Jestem totalną psiarą. Większość wolnego czasu spędzam na czytaniu i oglądaniu filmów/seriali. Niedawno odżyła moja miłość do teatru, więc odkrywam nowe tytuły w repertuarach. Nie przepadam za sportem, ale lubię czasem pospacerować lub pojeździć na rowerze. Nie lubię small talku, więc początki znajomości mogą być niezręczne. Jeśli cię to nie odstrasza, czekam na kontakt :D
Awatar użytkownika
niewidzialna14
Zagubiona dusza
Posty: 2
Rejestracja: 02 cze 2020, 12:48
Płeć: kobieta

Re: Szukam przyjaciółki/przyjaciela

Post autor: niewidzialna14 »

Hej, tu Martyna lat 25 :) Jestem w podobnej sytuacji co ty. Cieszę się że jest więcej takich osób pragnących nawiązać prawdziwe relacje, czuję się troszkę lepiej. Ja co prawda z okolic trójmiasta, więc raczej ciężko będzie tu nawiązać bliższą znajomość. Jestem osobą, która raczej woli się spotkać face to face. Jeśli ktoś to czyta z okolic Wejherowa zapraszam - można napisać.
IntrozWawy
Zagubiona dusza
Posty: 1
Rejestracja: 31 gru 2023, 17:00
Płeć: mężczyzna
MBTI: INTJ

Szukam przyjaciółki

Post autor: IntrozWawy »

Hej,
Mieszkam w Warszawie, mam 25 lat. Jestem mocnym introwertykiem, ale jeżeli komuś zaufam i się otworzę to lubię długie i głębokie rozmowy na każdy temat. Chciałbym nawiązać przyjaźń (z dziewczyną), która mogłaby (ale wcale nie musiała) w przyszłości przerodzić się w coś więcej. Nie lubię podróży ani chodzenia do restauracji. Za to lubię rozmawiać (zarówno przez telefon jak i na żywo), zadawać pytania i na pytania odpowiadać. Interesuję się wieloma rzeczami, od matematyki i kosmologii po medycynę, psychologię i filozofię. Lubię poznawać historie życia innych ludzi, dzielić się doświadczeniami i wymieniać poglądami. Przede wszystkim szukam osoby, która byłaby moją bratnią duszą.
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2681
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Szukam przyjaciółki/przyjaciela

Post autor: Coldman »

Wszyscy porozrzucani po tej Polsce, a tu takie fajne propozycje od rówieśników xD
Awatar użytkownika
Ziemniakke
Introrodek
Posty: 19
Rejestracja: 25 sty 2024, 0:15
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Rumia (Małe Trójmiasto)

Re: Szukam przyjaciółki/przyjaciela

Post autor: Ziemniakke »

Hej, jestem Marek, mam 34 lata i mieszkam w Rumi. Nie wiem sam czy szukam przyjaciółki/przyjaciela, do tej pory każdy, kogo za przyjaciela uważałem, albo się ode mnie odsunął, albo okazywał się wysysającym energię toksykiem. Do niedawna myślałem, że mam jedną ostatnią przyjaciółkę w osobie mojej partnerki, ale okazało się, że trochę zabrakło szczerości i otwartości, kiedy nagle pół roku temu zakomunikowała mi, że chce mieszkać osobno. Nie wiem czy dam radę otworzyć się na nową osobę, na przyjaźń z nią. Z drugiej strony sam mogę nie być najlepszym materiałem na przyjaciela, już dawno z "gadacza" zmieniłem się w słuchacza, i zdaję sobie sprawę, że wiele osób taka postawa może drażnić. Niemniej coś, ktoś, może jakiś (nie)wymyślony wewnętrzny przyjaciel, kazał mi to napisać.
Jestem typem domatora, wolę czytać książki i pisać, niż rozmawiać przez telefon (to jedna z trzech najbardziej przeze mnie znienawidzonych rzeczy), ale czuję, że czas będzie ruszyć tyłek i wyjść z domu. Nawet jeśli spacer będzie samotny.
Ale w razie czego, można do mnie napisać, nie obrażę się :P
Trzy cnoty ludzkie: szczerość, życzliwość, uprzejmość.
ODPOWIEDZ