Test twarzy na mroczny rdzeń

Tutaj rozmawiamy o ogólnych kwestiach osobowości, typologiach osobowości, temperamentu; zamieszczamy testy osobowości.
Awatar użytkownika
Agon
Krypto-Extra
Posty: 866
Rejestracja: 13 kwie 2012, 15:20
Płeć: mężczyzna

Test twarzy na mroczny rdzeń

Post autor: Agon »

Awatar użytkownika
Fire
IntroManiak
Posty: 647
Rejestracja: 20 lut 2019, 17:47
Płeć: kobieta

Re: Test twarzy na mroczny rdzeń

Post autor: Fire »

U mężczyzn 88%, u kobiet tylko 63%,hmm;ogólnie 76%
Awatar użytkownika
Rafael
IntroManiak
Posty: 650
Rejestracja: 04 lip 2022, 22:01
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 9w1
MBTI: ISFJ
Lokalizacja: Warszawa

Re: Test twarzy na mroczny rdzeń

Post autor: Rafael »

Dlatego właśnie niektórzy mówią, iż nie należy oceniać ludzi po wyglądzie.
Przyznam, że i ja kiedyś tak robiłem i nawet całkiem niezły w tym byłem. A im byłem lepszy tym gorzej mi się wiodło w relacjach towarzyskich, bo niemalże w każdym doszukiwałem się jakiś braków już na starcie. Ludzie czuli, że ich nie akceptuję, że dostrzegam ich wady i odsuwali się ode mnie, a ja od nich. :(

A gdy ktoś ma skłonność do urojeń i omamów może po kilku latach takiego "treningu" rozpoznawania ciemnej strony doszukiwać się wszystkiego co najgorsze nawet u bliskich i życzliwych mu osób, co z czasem może doprowadzić do psychozy wymagającej przymusowego leczenia na zamkniętym oddziale psychiatrycznym. :(

Zatem zdecydowanie nie polecam tej drogi "rozwoju". Znacznie lepiej patrzeć na każdego pozytywnie. Nawet jeśli nawiążemy powierzchowną relację towarzyską bez zobowiązań z osobą aspołeczną, narcyzem, czy zawodowym podrywaczem to nic nam się złego nie stanie. W razie czego można zawsze się wycofać.

Inną sprawą są oczywiście relacje romantyczne, gdzie liczy się tak zwana chemia, flow, czy vibe. Jak go zwał tak go zwał, ale każdy wie o co chodzi. Tutaj oczywiście wygląd i odczucie ciała mają duże znaczenie. :hug: :kiss:

Co ciekawe silnie sensoryczne osoby również w bliższych relacjach przyjacielskich mogą potrzebować takiego czegoś, ale nie ma to nic wspólnego z ocenianiem po wyglądzie proponowanym przez ten test.

Zresztą z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, iż zdarzało mi się mieć znakomitą chemię ze skrajnie narcystycznymi dziewczętami i jakoś mi to zaburzenie osobowości wcale nie przeszkadzało. :serce:

Dodam jeszcze na koniec iż doszukiwanie się w kimś psychopatologii na podstawie wyglądu jest nie empatyczne, przecież nie chcielibyśmy, aby ktoś w nas się takich doszukiwał. Prosta zasada nie czyń drugiemu co tobie niemiłe.
Wyjątkiem będzie psycholog i psychiatra, ale tylko w trakcie przeprowadzania diagnostyki pacjenta. W prywatnym życiu nie powinien się tak zachowywać i daje się to zrobić. :)
Nie o górę się potkniesz, ale o kamień.
Awatar użytkownika
Introja
Stały bywalec
Posty: 243
Rejestracja: 25 lip 2021, 16:27
Płeć: kobieta

Re: Test twarzy na mroczny rdzeń

Post autor: Introja »

Co tam, chłopy, nic się przede mną nie ukryje 😎
Obrazek
Awatar użytkownika
Fyapowah
Stały bywalec
Posty: 199
Rejestracja: 01 maja 2012, 23:24
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INTP
Kontakt:

Re: Test twarzy na mroczny rdzeń

Post autor: Fyapowah »

Blackpill znowu potwierdzony
Image
Czucie i wiara silniej mówi do mnie
Niż mędrca szkiełko i oko.
Percy
Stały bywalec
Posty: 222
Rejestracja: 01 wrz 2019, 12:08
Płeć: mężczyzna

Re: Test twarzy na mroczny rdzeń

Post autor: Percy »

Image

Ciekawe, ile fajnych pań odrzuciłem podświadomie uznając je za narcystyczne manipulatorki :?
ODPOWIEDZ