Pisz prawdę

Gry, quizy, humor i co tylko chcecie. Enjoy.
Awatar użytkownika
Ziemniakke
Introrodek
Posty: 19
Rejestracja: 25 sty 2024, 0:15
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Rumia (Małe Trójmiasto)

Re: Pisz prawdę

Post autor: Ziemniakke »

Wolę obcować z głupkami niż chamami. Ci pierwsi nic za to nie mogą.

Wolisz opięte czy luźne ubrania (nosić / oglądać na innych)?
Trzy cnoty ludzkie: szczerość, życzliwość, uprzejmość.
Awatar użytkownika
Asperger
Intronek
Posty: 49
Rejestracja: 22 paź 2023, 13:18
Płeć: mężczyzna
MBTI: INTP

Re: Pisz prawdę

Post autor: Asperger »

Opięte nosić. Choć nie zawsze wygodne, czuję się w nich mniej niepewny siebie. Oglądać na innych? Też wolę opięte. Luźne kojarzą mi się z kimś kto ma wychlapane.

Kim chcesz zostać po reinkarnacji?
Awatar użytkownika
Fire
IntroManiak
Posty: 647
Rejestracja: 20 lut 2019, 17:47
Płeć: kobieta

Re: Pisz prawdę

Post autor: Fire »

Kimś, kto żyje na na luzie, nie musi 24/24 używać mózgu i budzi się codziennie słysząc szum fal za oknem.

Jesteś czyściochem/czyścioszką?
intbrun
Intro-wyjadacz
Posty: 411
Rejestracja: 27 sty 2021, 8:37
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: INFP
Lokalizacja: Norwegia

Re: Pisz prawdę

Post autor: intbrun »

.... i zaległa ta dziwna, niepokojąca cisza.... ;-))
Niespecjalnie. Czystość i porządek owszem, ale bez biegania za każdym pyłkiem kurzu. Natomiast w pracy miewam "nieład twórczy". Wszystko jest na swoim miejscu i łatwe do znalezienia, jak się wie gdzie szukać ;-)

Skorzystałeś w tym roku z zimowego szaleństwa? Jeśli tak to dlaczego - lubisz? musiałeś? tak wyszło?, jeśłi nie do dlaczego?
Awatar użytkownika
Asperger
Intronek
Posty: 49
Rejestracja: 22 paź 2023, 13:18
Płeć: mężczyzna
MBTI: INTP

Re: Pisz prawdę

Post autor: Asperger »

Nie skorzystałem z zimowego szaleństwa od wielu wielu lat. A nawet wtedy to na poziomie softkorowym. Sporty zimowe kojarzą mi się z problemami z gardłem i kośćmi. Na samą myśl, trzęsę się.

Gdybyś był duchem z możnością opętania śmiertelnika na jakiś czas, kogo byś opętał i do czego zmusił?
Awatar użytkownika
Fire
IntroManiak
Posty: 647
Rejestracja: 20 lut 2019, 17:47
Płeć: kobieta

Re: Pisz prawdę

Post autor: Fire »

Do seksu (nie z moim mężem). Zbyt mało gorącokrwistych istot w tym kraju.

Bierzesz suplementy poprawiające wydolność organizmu, np Q10 , maca ?
Awatar użytkownika
Miszka
Intro-wyjadacz
Posty: 429
Rejestracja: 03 paź 2012, 21:38
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Śląsk

Re: Pisz prawdę

Post autor: Miszka »

Nawet o czymś takim nie słyszałem :|
Gdy trenowałem więcej niż rekreacyjnie to wolałem stawiać na zbilansowaną dietę, nie mam zaufania do suplementów.

Jaki etap życia uważasz za najszczęśliwszy?
Awatar użytkownika
Ziemniakke
Introrodek
Posty: 19
Rejestracja: 25 sty 2024, 0:15
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Rumia (Małe Trójmiasto)

Re: Pisz prawdę

Post autor: Ziemniakke »

Z perspektywy czasu uważam, że był to okres nauki w liceum. Pierwsza normalna szkoła (nikt nie próbował nastawać na moje życie), pierwsze w miarę normalne związki, które mogły mieć (ale nie miały) perspektywy, wiele, co prawda ostatecznie niewykorzystanych, ale jednak, możliwości.

Wolał(a)byś żyć połowę statystycznego średniego czasu życia spełniając swoje najdziksze fantazje seksualne, czy żyć wiecznie bez seksu?
Trzy cnoty ludzkie: szczerość, życzliwość, uprzejmość.
Awatar użytkownika
Asperger
Intronek
Posty: 49
Rejestracja: 22 paź 2023, 13:18
Płeć: mężczyzna
MBTI: INTP

Re: Pisz prawdę

Post autor: Asperger »

Nie ma słów którymi opisałbym strach przed śmiercią. Choć specjaliści od metodologii tortur potrafią zadbać by klient zmienił zdanie. Na niejednym filmie, nieśmiertelni ludzie mieszali z błotem "wady" nieśmiertelności zasypując widzów frazesami. Gdyby żyli naprawdę, byliby bardziej pomysłowi.

Gdybyś mógł/a cofnąć się do czasów dzieciństwa i samej/samemu sobie podpowiedzieć jak postąpić w jednym konkretnym wydarzeniu, co powiesz i w jakiej sytuacji?
Awatar użytkownika
Fire
IntroManiak
Posty: 647
Rejestracja: 20 lut 2019, 17:47
Płeć: kobieta

Re: Pisz prawdę

Post autor: Fire »

Kiedyś bylam bardzo nieśmiała, bałam się wyzwań i tęsknoty za tym,co znane i bezpieczne. Miałam kilkukrotnie okazję wyjechać do USA, mam tam rodzinę. Być może to zmieniłoby moje życie. Teraz bym dała sobie kopa w tyłek żeby jechać, na pewno.

Zapominasz czasem o ważnych sprawach?
Awatar użytkownika
Asperger
Intronek
Posty: 49
Rejestracja: 22 paź 2023, 13:18
Płeć: mężczyzna
MBTI: INTP

Re: Pisz prawdę

Post autor: Asperger »

Zawsze. Moja stara komórka z guzikami co chwilę przypomina mi praktycznie o wszystkim. Moja choroba objawia się m.in. roztargnieniem.

Czy nadążasz za nowymi technologiami?
intbrun
Intro-wyjadacz
Posty: 411
Rejestracja: 27 sty 2021, 8:37
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: INFP
Lokalizacja: Norwegia

Re: Pisz prawdę

Post autor: intbrun »

Częściowo, raczej stanowczo powyżej średniej, ale zbyt dużo tego żeby wszystko ogarnąć na sensownym poziomie. Wynika to zarówno z zainteresowań jak i ścieżki naukowej i zawodowej.

zegarek ze wskazówkami czy cyferki?
Awatar użytkownika
Fire
IntroManiak
Posty: 647
Rejestracja: 20 lut 2019, 17:47
Płeć: kobieta

Re: Pisz prawdę

Post autor: Fire »

Wskazówki zdecydowanie chociaż osobiście nie lubię mieć nic na rękach i dłoniach, pewnie się odzwyczaiłam przez lata pracy w medycynie.

Słuchasz dobrych rad czy uważasz, że wiesz lepiej? A może lubisz robić ludziom na przekór?
Awatar użytkownika
Asperger
Intronek
Posty: 49
Rejestracja: 22 paź 2023, 13:18
Płeć: mężczyzna
MBTI: INTP

Re: Pisz prawdę

Post autor: Asperger »

Słucham dobrych rad, gdy wcześniej poddam je selekcji. Pytam się samego siebie, co odpowiedziałby alternatywny radca, gdyby stał obok i chciał uchronić mnie przed praniem mózgu. Bo zbyt wielu ludzi kieruje się ideologią, a za mało logiką. Zbyt wielu udaje logikę, by dostosować swoje rady do ideologii. Trudno bronić się przed praniem mózgu.

Jak często zmieniłaś/zmieniłeś radykalnie poglądy po wykładzie kogoś kto reprezentował inną ideologię?
Awatar użytkownika
Miszka
Intro-wyjadacz
Posty: 429
Rejestracja: 03 paź 2012, 21:38
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Śląsk

Re: Pisz prawdę

Post autor: Miszka »

Nigdy w życiu nie zmieniałem radykalnie poglądów. W jakiś sposób one ewoluują, ale bardzo spokojnie i raczej pod wpływem własnych doświadczeń.

Jaka muzyka kojarzy Ci się z dizeciństwem?
ODPOWIEDZ