Uczucia - miłość "INTJ"

Tutaj możemy zadać pytanie dotyczące konkretnego problemu związanego mniej lub bardziej z introwertyzmem naszym lub innych, poprosić o pomoc, rady, wskazówki.
Awatar użytkownika
Pomidor
Ambiwertyk
Posty: 265
Rejestracja: 27 maja 2017, 20:45
Płeć: nieokreślona

Re: Uczucia - miłość "INTJ"

Post autor: Pomidor »

Z tą kopią to żartowałem, bardziej mi chodziło żeby poznać kogoś kto zrozumie mój tok myślenia. W tej lasce co się tak zabujałem i dużo o tym pisałem na Discordzie, to ona nie była identyczna jak ja. Całkiem inne zainteresowania i inny charakter, ale podobnie patrzyliśmy na świat i to mi wystarczało. Jak to w życiu było nie mogło obyć się jednak bez niespodzianek i z czasem zrozumiałem, że laska ma Borderline :(. Wychodzi na to że swe poszukiwania muszę zacząć od początku. Różnice przyciągają ale tylko wtedy gdy jednak jest też i coś co was łączy.
Awatar użytkownika
Dracuch
Intronek
Posty: 37
Rejestracja: 22 gru 2017, 22:08
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: ISTJ
Lokalizacja: lubuskie+Wrocław

Re: Uczucia - miłość "INTJ"

Post autor: Dracuch »

Wiadomo, że identyczne kopie ludzkich charakterów nie istnieją, pisząc o osobie "DOKŁADNIE takiej jak ja" zastosowałem coś na kształt hiperboli ;) Chodziło mi o kogoś kto ma osobowość na tyle podobną do mojej, że różnice są tak subtelne, że aż niedostrzegalne dla kogoś przyglądającemu się z zewnątrz. A akurat takie połączenia już istnieją - sam znam jedną taką parę oraz dwóch gości którzy są dla siebie najlepszymi kumplami.
Awatar użytkownika
Natalcia101101
Zagubiona dusza
Posty: 3
Rejestracja: 23 lis 2018, 7:26
Płeć: kobieta
Enneagram: 8w1
MBTI: INFJ

Re: Uczucia - miłość "INTJ"

Post autor: Natalcia101101 »

Miałam chłopaka INTJ.. oj trudny temat xD ale chyba to u was normalne ;) przyznam szczerze, że to był najfajniejszy chłopaka jakiego poznałam w swoim życiu 😉 niestety problemem było "niedogadanie się" i po pięciu latach wszystko się sypnęło.. jak ją kochasz to spróbuj jakoś jej to okazywać bo zaczniecie się od siebie oddalać aż w końcu stwierdzicie, że "to jednak nie to" ;/ a naprawic wszystko pozniej jest trudno ;)
ODPOWIEDZ